>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu VI

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
forum.bukmacherskie.com/f445/7-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-26-28-04-2014-a-106888-2.html#post4438708
Hit kolejki źle podliczony. W typie chodziło o to, że przynajmniej jedna z drużyn nie strzeli, a nie że żadna nie strzeli. Taki był zapis u bukmachera i stamtąd go skopiowałem. Można to sprawdzić w WH, lub pytając u nich na czacie, że chodziło dokładnie o to. Wynik był 2-0, a więc typ wszedł bo obie drużyny nie strzeliły, strzeliła tylko jedna.
//poprawione
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Jest szansa na założenie dzisiaj tematu do typowania 8 kolejki?
Jutro wyjeżdżam na weekend majowy i raczej nie będę miał możliwości typowania ????
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Witam
Bardzo proszę o usunięcie z mojego typowania 8 kolejki usunięcia słowa Liverpool w typie dnia gdyż ma zostać sam X, korzystałem z szablonu wczesniejszej kolejki i zapomniałem usunąc.
Z góry dziękuję
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam
Bardzo proszę o usunięcie z mojego typowania 8 kolejki usunięcia słowa Liverpool w typie dnia gdyż ma zostać sam X, korzystałem z szablonu wczesniejszej kolejki i zapomniałem usunąc.

Z góry dziękuję
ale hit kolejki jest zupełnie inny. podaj na PW jaki typ dać to podmienię
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Strasznie sie meczylm piszac z fona, ledwo mi sie udalo, kursy oczywiscie byly brane z oferty przedmeczowej. Napisalem posta na styk: forum.bukmacherskie.com/f445/9-kole...ill-08-11-05-2014-a-107260-3.html#post4479254 , ale mam nadzieje, ze podliczycie - staralem sie napisac od rana juz, ale przegladarka co chwile wysiadala.
podliczymy
zaliczymy
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ruichi
bułeczka
levy42
tommy83
Kitex
Hiro
Groven
Dutchman_Robin
sensejjag
tjcrash
pawros
artur2012
grzeg232
maer
pestka7
Valverde
kokocz
mkr
robson United
enrico
ANZELMO
baku193
jozef230
bam14
KrisBarca_92
belcio
hunter3

Wstępna lista osób typujących we wszystkich kolejkach. Jeśli kogoś brakuje to poproszę o info na PW.
 
Do góry Bottom