>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu

B 178

becks-59091

Użytkownik
Chcialbym rowniez podziekowac za fajna zabawe w fajnie zorganizowanym konkursie. ????

Szczerze to nie spodziewalem sie tak wysokiego miejsca, dopiero bodajze po 4 kolejce przekonalem sie, ze w ligach, ktore nie sa moimi ulubionymi mozna skutecznie typowac ;)

Podziekowania dla organizatorow, tych ktorzy mnie wyprzedzili oraz dla tych co mieli czas, by typowac co kolejke.

Do zobaczenia w kolejnej edycji ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lista osób co podała swoje dane u bukmachera. Będę aktualizował aby była jasność ;)


1. cień
2. Konrad140
3. miki9971
4. Beck`s
5. leon92mielonka
6. Valverde
7. Polakko20
8. Patrol22
9. Davey_Watt
10. Arturro100
11. Obserwator (M)
12. BrooklynBounce
13. radomiak1910
14. strojes666
15. chajtgr
16.
17. Dsquared
18. boss6699
19. lolnik
20. krzosz1987

Czekam na resztę ;) Od Was zależy kiedy freebety zostaną dodane do kont ;)
edit// jeszcze mogą być małe modyfikacje tabeli bo trzeba sprawdzić czy każdy bawił się uczciwie. (patrz przypadek L Nino i johnnygangsta (ta sama osoba , a drugi nik widnieje na końcowej tabeli)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 131

strojes666

Użytkownik
Chciałem jeszcze spytać kiedy będą wysłane nagrody za ostatnią kolejkę i czy to też są freebety? Jak na koncie będzie widać kiedy to doszło? Czy ten freebet na kwotę 100PLN za wygranie kolejki to trzeba wykorzystać na raz? Czy można jakby to porozdzielać na np dwa kupony po 50PLN? I jaki jest minimalny kurs przy tym freebecie do zagrania?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Chciałem jeszcze spytać kiedy będą wysłane nagrody za ostatnią kolejkę i czy to też są freebety? Jak na koncie będzie widać kiedy to doszło? Czy ten freebet na kwotę 100PLN za wygranie kolejki to trzeba wykorzystać na raz? Czy można jakby to porozdzielać na np dwa kupony po 50PLN? I jaki jest minimalny kurs przy tym freebecie do zagrania?
1.Za ostatnią kolejkę będą wysłane na pewno wraz z końcowa listą nagrodzonych,pewnie jutro,bo już praktycznie każdy podał dane
2.Też Freebety
3.Administrator napisze tutaj,kiedy wysłał listę,przeważnie do 24H od wysłania pieniądze pojawiają się na kocie
4.Będziesz widział,że masz,kiedy wybierzesz jakiś zakład z oferty,wyświetli Ci się wtedy w okienku,że masz 1 zakład do wykorzystania
5.Musisz wykorzystać &quot;na raz&quot; jak to określiłeś,możesz za to utworzyć kupon,nie musisz wykorzystać tego na zakład pojedynczy
6.To jest FREEBET ,czyli darmowy zakład,Twój jest tylko ZYSK z niego,nie stawka,więc możesz go sobie nawet wykorzystać po kursie 1,01 jeśli masz taki kaprys:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Mam pytanie co do freebetów dla osob ktore uczestniczyly we wszytskich kolejkach. Czy sposob losowania jest juz ustalony? jesli nie...to proponuje zrobic to w ten sposob by kazdy podal jedną liczbe i sprawe trzech freebetów roztrzygnelo by losowanie totolotka. Byłoby ciekawie.
W razie czego smiało korzystajcie z mojej propozycji bez krępowania:razz:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
to proponuje zrobic to w ten sposob by kazdy podal jedną liczbe i sprawe trzech freebetów roztrzygnelo by losowanie totolotka. Byłoby ciekawie.
A ja myślę, że na cześć decyzji o powrocie orzełka trzeba uhonorować Grzegorzów :
grzeg232, Grzesio i Obserwator (M) i losowanie jest zbędne
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Haha, Obserwator mega pomysł :p Nagle się okaże, że wszyscy , którzy mają szanse na losowanie, to Grzegorze ????

PS.
Lista już prawie pełna... czekamy na Johnny&#39;ego Gangste? Zalogował się ostatni raz 19 listopada... Po drugie z tego co pisałeś Konrad, jest podejrzenie o Mulikonto? Czy jak? Jeśli tak to w takim wypadku, przyznał bym 20 miejsce - Assitalia... I wszystko było by w normie... ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Lista już prawie pełna... czekamy na Johnny&#39;ego Gangste?
To on jeszcze bana nie dostał ? tzn. czarna lista konkursowa... No bez jaj panowie Moderatorzy i Administracja. Z resztą Marcin pisał chyba w dziale administracja, że jak coś wygra to i tak nie dostanie...
Zrobimy weryfikację niczym w Tobecie i grono Grzegorzów się wykruszy.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Równie dobrze, można sprawić na 6 grudnia - 3 losy dla Mikołajów ;) ;)
Ta, nie wiem dlaczego czekamy na Johnny&#39;ego. Ale to decyzja Administracji.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lista już prawie pełna... czekamy na Johnny&#39;ego Gangste? Zalogował się ostatni raz 19 listopada... Po drugie z tego co pisałeś Konrad, jest podejrzenie o Mulikonto?
sprawa grubsza niż Wam się wydaje ;) jest jeszcze jedna osoba podehrzana o multikonto , co ciekawe zajęła oba miejsca w premiowanej 20 stce . czekam na wyjaśnienia , elo. Co do gangsty to DSQ pewne
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
wiecie co głęboko gdzieś mam tą nagrodę grałem tu wyłącznie dla zabawy a nie dla nagród ale nie życzę sobie tych oszczerstw pod moim adresem sytuacje już jakiś czas temu wyjaśniłem Marcinowi i nie mam najmniejszej ochoty dalej sie rozpisywać na ten temat każdy zainteresowany wie o co chodzi i gdy pisałem z Marcinem nie było mowy o tym żebym zaprzestał swojego udziału w konkursie tym jak i w żadnym innym (zresztą w nowo tworzącym sie konkursie hokejowym nie ma mnie na czarnej liście)
wiec proza kolejny powtarzam ze sobie nie zycze tych oszczerstw pod moja osobą jestem na forum dłużej niz 90% innych uczestników wiec myślę ze jakiś szacunek mi sie należy.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Ciekawa teoria, że nalezy Ci się szacunek za staż na forum.Szacunek należy się osobom, które nawet będąc krócej od Ciebie na forum więcej robią - piszą analizy , udzielają sie w działach; modom i adminom za to, że użerają się z niektórymi. Ty natomiast przez ostatnie 7 miesięcy(dalej nie chciało mi się szukać) napisałeś jeden merytoryczny post reszta to konkursy. Nie dziw się więc ludziom którzy po Tobie &quot;jadą&quot; bo przez Ciebie i twoją niejasna sytuację czekają na nagrody, które zarobili walcząc UCZCIWIE. Swoja drogą to nierzozumiałe , że nie jestes na czarnej liscie biorąc pod uwagę twoja sytuację i brak aktywności na forum, ale to zależy od administracji, widocznie nie wiemy wszystkiego.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Panowie wyluzujcie. Gangsta sprawę Marcinowi wyjaśnił , więc już odpuście sobie.
Zaraz wstawię aktualną tabelę , czekam na jeden login i ślę wszystko do Marcina. Elo
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dane przekazane do Marcina ;)
Zostały jeszcze 3 osoby które zostaną wylosowane , ale to już bezpośrednio do Marcina się zgłoszą.
Elo
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wylosowane osoby to:
- Grzesio
- Niccolo7
- MadAngel
Proszę o loginy na pw.
Gratuluję.
Prawdopodobnie już niebawem ruszy 2 edycja tego konkursu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na pewno w tym tygodniu.
Lista za kolejkę nr 12 została dzisiaj wysłana, w ciągu 12h otrzymacie freebety.
Za generalkę zostanie wysłana wieczorem.
 
Do góry Bottom