>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Champions League Bet-at-home

kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
również wielkie dzięki. ;-)
tak jak to Obserwator napisał, generale melduje wykonanie zadania. ????
Do zobaczenia za rok. :p
????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
???? za organizacje, za zabawę i za zwycięzców (a takim się czuje też ^^).
Pozdrawiam !
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych. Dzięki Benkowi za organizację ????
Dane proszę wysyłać do Benka w takiej formie:
Miejsce - ID gracza BAH - wartość nagrody - login z forum
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Również dziękuję za konkurs. Przebiegł raczej bezproblemowo i jak to Oderka napisał wysyłajcie PW do mnie z danymi. Zbieram je do czwartku do końca dnia, potem wysyłam je Marcinowi, który puszcza je dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Benek,wrzuć listę,kto jeszcze nie podał danych,to będzie można pogonić delikwenta;)Bo czas był do wczoraj,a pisałem do Marcina i mówi,że jeszcze nie wszyscy podali dane,może taka osoba w ogóle nie wie,że zajęła tam 32 miejsce i coś wygrała,bo innej opcji sobie nie wyobrażam,a wtedy będziemy czekać miesiąc,ja wygrałem konkurs i dość fajną kasę,więc było by mi na rękę dostać dość szybko nie czekając czort wie ile;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Spokojnie, już mam ok. 26 osób z tego co widzę na sucho. Listę dzisiaj zrobię - z PW i gg muszę spisać. Ostateczny termin do wieczora i tyle..... :|
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeszcze nie. Dzisiaj ją ostatecznie przekazuje Marcinowi - dałem wczoraj szansę spóźnialskim, nie skorzystali z niej, trudno.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Mam pytanko, za ile dni można się spodziewać kasy na koncie?
Dopisanie bonusa zajmuje kilka minut,jeśli e-mail z danymi trafi w odpowiednie ręce,to nawet w godzinę po wysłaniu listy możemy mieć pieniądze na kontach,więc pytanie bardziej do BAH niż do Marcina,lista pewnie wciąż nie jest wysłana i dlatego nie mamy,pzdr;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli zostanie wysłana lista to zostaniecie w tym temacie poinformowani.
Jeszcze raz... Cierpliwości.
Bonus nie zając, nie ucieknie ;)
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Marcin pewnie , że bonus nie ucieknie tylko czemu a)czekać tyle na spóźnialskich(chyba że wszysycy już wysłali) b) koncówki sezonu w sporej części lig i dyscyplin i coraz mniej rzeczy do grania;)pozdr
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
A przede wszystkim Roland Garros i ładna kasa do ugrania. Ile można na tych spóźnialskich czekać ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Jeśli zostanie wysłana lista to zostaniecie w tym temacie poinformowani.
Jeszcze raz... Cierpliwości.
Bonus nie zając, nie ucieknie ;)
Napisz na jakim etapie stoimy,żeby uciąć spekulacje i dodatkowe pytania,czekasz wciąż na tych którzy nie podali,czy masz jakieś problemy z kontaktem z Bet -at -home?Postawcie sprawę jasno,a więcej pytań nie będzie,ja się nie dziwie,że są,bo ja też czekam na ten bonus;)Tym bardzie,że Benek przekazuje Ci już listę od tygodnia ???? krótka piłka na czym stoimy i czekamy cierpliwie na bonusy,Pzdr
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Panowie i ja wtrace swoje 3 grosze. Jak podajecie termin do czwartku do do czwartku ???? Po co podawac terminy jak nie sa dotrzymywane ???? Druga sprawa to co za problem przy zapisach podawac login sponsora? Uniknie to oczekiwania na dane od zwyciezcow. Tyle ode mnie, dodam ze nie pali mi sie z odbiorem nagrody ;)
 
Do góry Bottom