>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności dotyczące turnieju

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Osobiscie cenie ze zaorganizowaliscie konkurs.
Ale powiem ze z terminami w fazie grupowej to była jedna wielka parodia!!
i potem gadacie ze mało meczy rozegranych.nie zawsze ma sie czas albo nie ma przeciwnika na zagranie.wiec powinno byc ogolny termin do rozegrania.Bo tak to lipa nie kazdy siedzi przed kompem po 8h tak jak niektórzy.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Nikt nie będzie czekał na jaśnie Pana wieczność żeby miał czas.
Na każde spotkanie były 3-4 dni - za mało ?
Poza tym przed zapisaniem się do turnieju było pomyśleć o tym czy będziecie mieli na to czas. W regulaminie było zapisane 2-3 dni na kolejkę, ja dałem 3-4, ale jak widać było nic to nie dało.

pozdrawiam
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nie jasnie pana.Tylko wielu miało do tego ale jak ja organizowałem z Karolem konkurs to niebyło takiego zapisku i jakos chyba wszystkie były rozgrywane.Wiec zostawie to dla innych userów,wiedzac ze mam racje.Ale ty jestes modem...heh i wiesz lepiej
 
michau 84

michau

Forum VIP
Nie jasnie pana.Tylko wielu miało do tego ale jak ja organizowałem z Karolem konkurs to niebyło takiego zapisku i jakos chyba wszystkie były rozgrywane.Wiec zostawie to dla innych userów,wiedzac ze mam racje.Ale ty jestes modem...heh i wiesz lepiej
Wielu... ? Z tego co mi wiadomo to tylko Ty i piecia pisalisce o tym, że Wam nie halo.

Ale ty jestes modem...heh i wiesz lepiej
... ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
W najbliższej przyszłości nie przewidujemy, ale raczej doczekamy się trzeciej edycji - kiedy? Trudno powiedzieć.
 
Do góry Bottom