>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności - IV Edycja!

Status
Zamknięty.
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
to nie fair... dlaczego zmianie uległ terminarz rozgrywania spotkan? akceptowaliśmy w regulaminie troche inny :/ ja np wyjezdzam w dniu, w którym miał się zakończyć finał, a teraz kończy się w nim ćwierćfinał... :/ spoko, odpadne wczesniej, ale to troche nie fair... :/
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
to nie fair... dlaczego zmianie uległ terminarz rozgrywania spotkan? akceptowaliśmy w regulaminie troche inny :/ ja np wyjezdzam w dniu, w którym miał się zakończyć finał, a teraz kończy się w nim ćwierćfinał... :/ spoko, odpadne wczesniej, ale to troche nie fair... :/
Najpierw dojdź do finału, jeżeli do niego dojdziesz na pewno coś wymyślimy tak abyś mógł w nim uczestniczyć.
Terminy są luźne, na 1/8 jest 5 dni, ale naturalne, że jak się wyrobimy w 3 dni to nie będziemy czekać tylko będziemy grać dalej, prawda?
Wszystko jest kwestią uzgodnienia.
 
d910 0

d910

Użytkownik
Witam! Jestem z lekka zdziwiony parami 1/4 Turnieju. Mianowicie jak to możliwe, że dwóch najlepszych graczy, zwycięzców swoich grup mierzy się w tak wczesnej fazie pucharowej?(Zakładam, że Maniek poradzi sobie z Odisiem, niczego ujmując temu drugiemu) W każdej prawdziwej rozgrywce, tak dzielonej. Zwycięzcy mogą mierzyć się tylko i wyłącznie w finale.
Proszę o wytłumaczenie zasad rozstawienia, bo jak dla mnie są one całkowicie niezrozumiałe.
Pozdrawiam
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam! Jestem z lekka zdziwiony parami 1/4 Turnieju. Mianowicie jak to możliwe, że dwóch najlepszych graczy, zwycięzców swoich grup mierzy się w tak wczesnej fazie pucharowej?(Zakładam, że Maniek poradzi sobie z Odisiem, niczego ujmując temu drugiemu) W każdej prawdziwej rozgrywce, tak dzielonej. Zwycięzcy mogą mierzyć się tylko i wyłącznie w finale.
Proszę o wytłumaczenie zasad rozstawienia, bo jak dla mnie są one całkowicie niezrozumiałe.
Pozdrawiam
W poprzedniej edycji również tak samo pary były rozstawione.
Po prostu, 1-8, 2-7, 3-6, 4-5. Tak ustalili organizatorzy.
Pozdrawiam.
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Również nie rozumiem w jaki sposób były dobierane pary kolejnych rund.
Dawid na możliwe 42 punkty zdobył komplet, ja o 2 mniej. Po cholere w takim razie była ta pierwsze rozgrywka grupowa ?? Jest to dla mnie niezrozumiałe i z lekka zagmatwane. Znam dawidka nie od wczoraj i kilkanaście meczy w snookera z nim zagrałem, nie chodzi mi o to i pewnie dawidkowi, że boimy się siebie.
Widzieliście by kiedyś w 1 lub 2 rundzie grał Nadal z Federerem ??
Dziwne, ogranizatorzy zastanówcie się do czego dążycie ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zrobilismy tak po to zeby pozbyc sie najmocniejszych rywali, taka odpowiedź was zadowala?
Bo mam wrażenie, że oczekujecie tylko takiej.
 
d910 0

d910

Użytkownik
Wychodzi na to, że lepiej przegrywać grupowe mecze i zająć gorsze miejsce, a potem mieć łatwiej. Będę pamiętał!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wychodzi na to, że lepiej przegrywać grupowe mecze i zająć gorsze miejsce, a potem mieć łatwiej. Będę pamiętał!
Możesz to rozumieć tak, a możesz inaczej.
Jeżeli chcesz wygrać cały turniej to musisz wygrywać z najlepszymi więc ja nie widze problemu.
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
właśnie, drabinka powinna być podana wcześniej to sobie inne miejsce bym zajął

wyeliminowanie jednego z dwójki najlepszych co ma na celu ??
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ciekawe czy inni gracze również mają zastrzeżenia do drabinki?
Jasne, że nie mają. Wy macie, bo po prostu byliście pewni, że finał to będzie takie &quot;hop-siup&quot;, a okazało się, że tak łatwo nie będzie.
Dziwie się szczególnie Mańkowi bo przecież w poprzedniej edycji, w której również wziął udział, rozstawienie było identyczne i nikt nie miał żadnych przeciwskazań.
Wystarczyło popatrzeć na poprzedni turniej i wszystko co do rozstawienia byłoby jasne.
Ponadto przypominam o punkcie 9 i 11 Regulaminu IV Edycji Turnieju Snookerowego.
 
d910 0

d910

Użytkownik
Assitalia, jako Typer powinny by Ci być znajome zasady rozstawiania w sporcie i fakt, że żeby wygrać trzeba pokonywać najlepszych ale najlepsi nie mierzą się w ćwierćfinale tylko w finale ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Assitalia, jako Typer powinny by Ci być znajome zasady rozstawiania w sporcie i fakt, że żeby wygrać trzeba pokonywać najlepszych ale najlepsi nie mierzą się w ćwierćfinale tylko w finale ????
Są mi znane, ale ten turniej ma takie a nie inne zasady. Aż tak ważne jest dla was zwycięstwo i gra w finale? Dobrze, oddaje swoje miejsce, pogadajcie na GG, który z was je zajmie i zapraszam do dokończenia meczu z matim987.
Proponuje Mańka bo on może jeszcze odpaść. Naturalnie w 1/4 w parze numer 4 będzie awans bez rozgrywania meczu z powodu braku rywala.. ????
 
d910 0

d910

Użytkownik
Tu nie chodzi o oddawanie miejsca, tylko o zrobienie profesjonalnego turnieju.
Pozatym
Ponadto przypominam o punkcie 9 i 11 Regulaminu IV Edycji Turnieju Snookerowego.
W regulaminie nigdzie nie jest wspomniane o zasadach rozstawienia.
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Szczerze ?? popatrz i porównaj te 2 turnieje !! rozgrywane na kompletnie innych zasadach więc nie mów mi, że tak samo było !!
Jeśli już to niezaakceptowałem takiego rozstawienia w regulaminie bo go nie było !!!!!!!

Teraz już jest awans bo ja nie zamierzam grać meczu 1/8. Niech wygra lepszy ???? ???? ???? ????
Bo chyba o to wam chodzi by w finale grali najlepsi ???? :p
Pozdro i dzięki za gre pozostałym graczom.
Myślałem, że 1 runda miała na celu wyłonienie graczy najlepszych i rozsądne rozstawnie do finału.
Dziwne że Real, Barca, Inter nie grają w eliminacjach LM od 1 rundy...
Pozdro i wpisz mi walkower
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tu nie chodzi o oddawanie miejsca, tylko o zrobienie profesjonalnego turnieju.
Pozatym
W regulaminie nigdzie nie jest wspomniane o zasadach rozstawienia.
Ale jest wspomniane o tym, że nie moderatorzy nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji. Ja mimo wszystko to robię, choć wiem, że nie ma to sensu bo ani ja was nie przekonam, ani wy mnie.
Rozstawienie jest takie, Ty uważasz, że nieprofesjonalne, ok. Twoje zdanie. Masz do niego prawo.
Zobaczymy jeszcze jak do waszych postów ustosunkuje się michau, to on jest ważniejszy rangą i to on ma decydujące zdanie. Jeżeli uzna, że rozstawienie jest rzeczywiście złe to je zmieni, jeżeli podzieli moje zdanie to proszę o zakończenie tego tematu i walkę w takich parach ajkie przedstawiłem.
To jest tylko i wylącznie zabawa, nie gramy tu o prawdziwe pieniądze. Gra w miłej i przyjemnej atmosferze, takie miało być przesłanie tego turnieju i wykłócanie się o to kto z kim chce, a kto nie chce zagrać jest, moim zdaniem, nie na miejscu.

Maniek, zastanów się jeszcze nad swoją decyzją i daj znać później jaka jest ostateczna, jeżeli walkower to bardzo szkoda, ale cóż, prosić nie będe.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przypominam, że czas na rozegranie meczów 1/8 finału jest do 28.06.. Proszę o nadrobienie zaległości w terminie ;)

W sprawie rozstawienia par w 1/4 po konsultacjach z michauem najprawdopodobniej ulegną one zmianie. Decyzje podejmie michau.

Pozdrawiam.
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Zatem wpiszcie mi walkower, ustawcie sobie tak by w finale grał moderator ????
Ja nie zamierzam rywalizaować w 1/4 z osobą, z którą powinienem grać w finale. Może teraz to zabrzmiało jako przechwalanie się ale popatrzcie na grupe A i B z jaką przewagą was odstawiliśmy. Zrobiliście wszystko abyśmy się nie spotkali w finale. Nie spotkamy się nawet w 1/4.
Pozdro organizatorzy i przy next turniejach ustalajcie drabinkę i podawajcie ją w regulaminie ! Bo ustalanie pod siebie w czasie trwania turnieju jest troszkę nie na miejscu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ok, ok. Wszyscy wiemy, że jesteś najlepszy i bardzo nam przykro, że nie wygrasz turnieju. Swoją drogą załośnie wygląda jak bardzo się boisz pojedynku z D910.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Nie rozumiem czemu Maniek_Kutno ma takie pretensje... Przecież to zabawa, i gra dla frajdy. Co to za różnica z kim zagrasz w 1/4? Jeśli chcesz wygrać turniej musisz każdego pokonać kogo napotkasz na swojej drodze. Może faktycznie, drabinka do finału powinna być ustalona przed rozegraniem pierwszego meczu w grupie, ale jak już taka jest to niech będzie. Dobrze Assitalia napisał, chyba obawiasz się meczu z D910, bo on to wymiata:-D W grupie rozbił mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom