>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności - IV Edycja!

Status
Zamknięty.
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Ok, ok. Wszyscy wiemy, że jesteś najlepszy i bardzo nam przykro, że nie wygrasz turnieju. Swoją drogą załośnie wygląda jak bardzo się boisz pojedynku z D910.
Gdzieś mam co wy wiecie bo nic tak naprawdę nie wiecie. Chodzi mi o samą organizację... robienie ligi na 15 osób po to tylko żeby sobie zagrać i......... nie miało to nic na celu....
bzdura !! Swoją drogą to Ty bardzo mało wiesz o naszych meczach z dawidekooooo, gram z nim w lidze od kilku miesięcy i różnie układały się nasze mecze, różne PL i TR jakie graliśmy.
Jeśli mówisz i wspominasz o żałosnym podejściu to luknij kto oddał walka i za co byłeś zganiony przez jednego z graczy.
Taka jest moja decyzja - rezygnuję nie z tego wzdlędu że się boję grać z dawidem, bo się nie boję i podejrzewam, że nie jeden jeszcze mecz przed nami.

Nie uważam się za najlepszego bo grałem z Grzegorz76, shadow1996 i wieloma innymi graczami, którzy są zdecydowanie lepsi aniżeli ja.
Udowodniłem jednak, podobnie jak i dawid w 1 fazie gry, że jesteśmy czołowymi postaciami tych rozgrywek i uważam, że specjalnie ustawiliście tak pary bym własnie z nim zagrał ???? jednak nie potraficie się do tego przyznać ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kilka postów wyżej Ci się do tego przyznałem, a w następnym poście a ramach &quot;potwierdzenia&quot; przyznania się zrezygnowałem z udziału w turnieju, żebyś Ty mógł go sobie wygrać.
Ty jednak wolałeś oddać walkowera, twoja sprawa.
Z mojej strony temat zakończony.
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
off topic
mecze można przełożyć i zmienić termin a drabinki zmienić nie można... ciekawe
sam akceptowałeś regulamin...

taka mała dygresja, mam nadzieję że post nie zostanie usunięty...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Najpierw dojdź do finału, jeżeli do niego dojdziesz na pewno coś wymyślimy tak abyś mógł w nim uczestniczyć.
Terminy są luźne, na 1/8 jest 5 dni, ale naturalne, że jak się wyrobimy w 3 dni to nie będziemy czekać tylko będziemy grać dalej, prawda?
Wszystko jest kwestią uzgodnienia.
Ot, takie male przypomnienie tego co pisalem kilka postów wyżej..
 
d910 0

d910

Użytkownik
Zgłaszam brak kontaktu z graczem Odisio, wysłałem do niego wiadomość pierwszego dnia terminu 1/4, lecz ten oto gracz nie odpisał do tej pory. Proszę o przyznanie walkowera na moją korzyść ze względu na niemożność skontaktowania się z przeciwnikiem.
Pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witam, z uwagi na to że nie mam możliwości (ani nie miałem w ostatnich dniach) technicznych rozegrać z D910 pojedynku w konkursie oddaje mecz walkowerem.
Pozdrawiam i przepraszam
 
beny30 0

beny30

Użytkownik
W związku z tym, że mati zgłaszał do mnie iż beny nie ma czasu na rozegranie pojedynku, mati przechodzi dalej.
No niestety, ostatnio bardzo dużo pracuje i niestety nie mam zbytnio duzo czasu...Wczoraj mogłem dokończyć pojedynek, jednak przez burze padł mi net...a dzisiaj siedzie przed kompem bo moge grac, jednak matiego nie ma...
No nic trudno...życze powodzenia w dalszej fazie
 
S 0

sentinel

Użytkownik
Może to nie czas i miejsce na to pytanie, ale jestem ciekaw. Czy planujecie rozegranie V edycji tego turnieju ? Do tej pory nie miałem szczęścia i inni byli ode mnie szybsi przy zapisać. A zagrałbym z wielką chęcią ????
Pozdrawiam
 
michau 84

michau

Forum VIP
Może to nie czas i miejsce na to pytanie, ale jestem ciekaw. Czy planujecie rozegranie V edycji tego turnieju ? Do tej pory nie miałem szczęścia i inni byli ode mnie szybsi przy zapisać. A zagrałbym z wielką chęcią ????
Pozdrawiam
Kolejna edycja być może się odbędzie, nastąpi to jednak najwcześniej po wakacjach.
 
michau 84

michau

Forum VIP
No i super, właśnie nam o to chodziło ;)
Zadowolony ?
Zaczynasz się starać aby następna edycja odbyła się bez Ciebie.
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
tak zadowolony ????
michau jeśli mają być takie numery jak w tej edycji to nawet i lepiej
poprostu wyrażam swoje zdanie...pogratulowałem bo wiedziałem, że zasługujesz na ten finał ???? nie wiem czemu czujesz się urażony ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
tak zadowolony ????
michau jeśli mają być takie numery jak w tej edycji to nawet i lepiej
poprostu wyrażam swoje zdanie...pogratulowałem bo wiedziałem, że zasługujesz na ten finał ???? nie wiem czemu czujesz się urażony ?
Twoje posty nie wnoszą nic do tematu, gratuluj na PW.

Ze swojej strony dziękuje wszystkim za udział w IV edycji turnieju. Myślę, że była ona jak najbardziej udana.. ;)

Pozdrawiam i do usłyszenia przy V Edycji, która mam nadzieję powstanie.. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom