>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

G 0

gofermarcin

Użytkownik
Ale nie którzy ludzie robią problemy... tak trudno podać dane Marcinowi :roll:
dokładnie.... dziś już mija tydzień od ogłoszenia wyników to chyba wystarczający czas aby wszyscy podali swoje dane Marcinowi :mrgreen: , powinno być że po tygodniu Marcin przekazuje te dane co ma a ci co nie posłali to peszek :jezora: poczekamy na odpowiedz Marcina .... może już wysłał dane a my tu niepotrzebne posty piszemy

pozdro
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Witam.

Widzę że rozgrywki zakończone, choć sądząc po ilości walkowerów, oraz po ilości krwi i jadu wyciekającego z powyższych postów to chyba raczej bitwy, lub całe wojny były... (można było przewidzieć heheh, styl godny pozazdroszczenia...)

Czy jest planowany nowy konkurs?

PS: Gorąco pozdrawiam &quot;Radę Bezstronnych ...&quot; i żałuję, że zajęli tak słabe miejsca.
Może następnym razem...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
PS: Gorąco pozdrawiam &quot;Radę Bezstronnych ...&quot; i żałuję, że zajęli tak słabe miejsca.
Może następnym razem...
A ja żałuje że jeszcze nie masz ,bana na pisanie.Ale jak tak bardzo prosisz to może się to zmieni.
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
A ja żałuje że jeszcze nie masz ,bana na pisanie.Ale jak tak bardzo prosisz to może się to zmieni.
Posty tego rodzaju komentowałem już wcześniej i nie dam się sprowokować do kolejnej wymiany zdań, zapraszam do ciekawej lektury...

Zapewne wielu zgodzi się ze mną, że konkurs był bardzo ciekawy i fajnie było powalczyć z innymi na typy...
Czekamy na nowych sponsorów. :spokodfhgfh:

Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A ja żałuje że jeszcze nie masz ,bana na pisanie.Ale jak tak bardzo prosisz to może się to zmieni.
Posty tego rodzaju komentowałem już wcześniej i nie dam się sprowokować do kolejnej wymiany zdań, zapraszam do ciekawej lektury...

Zapewne wielu zgodzi się ze mną, że konkurs był bardzo ciekawy i fajnie było powalczyć z innymi na typy...
Czekamy na nowych sponsorów. :spokodfhgfh:

Pozdrawiam
Fisher skończ prowokować, już jest po konkursie a ty tutaj próbujesz jeszcze coś działać. Więc spokój bo ja cię uspokoje


Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Lista jeszcze nie została wysłana (prawdopodobnie dzisiaj wieczorem zostanie)

2. Czy będzie kolejna edycja. Trudno mi w tej chwili powiedzieć.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
trzeba było ustalić jakiś termin... bo tak to może trwać w nieskonczoność :|
Nie będzie trwać w nieskończoność.... Marcin poiwedział, że wyśle prawdopodobnie dzisiaj to to zrobi... Jego wina, że ludzie nie chcą nagród :?: :;/: Bez takich postów prosze....
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Benek_17 napisał:
Marcin poiwedział, że wyśle prawdopodobnie dzisiaj to to zrobi... Jego wina, że ludzie nie chcą nagród :?: :;/:

Benek bez takich :mrgreen: zapoznaj sie z postem z dnia 03.06 juz wtedy miała zostać wysłana...to tylko w kwestii wyjaśniającej, bo łapiesz za słówka to teraz ja złapałem Cie :mrgreen:
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
trzeba było ustalić jakiś termin... bo tak to może trwać w nieskonczoność :|
Może okreslony termin nie, ale jesli została jedna osoba powinna zostac wyslana jej wiadomosc na PW ze oczekuje sie na dane, gdyz powiedzmy sobie jasno, ja wysłałem dane i nie dostalem potwierdzenia ze dane moje Marcin otrzymał i skąd mam mieć pewność ze je ma? Zadne...dlatego powinno byc potwierdzenie w tej sprawie ze dane otrzymano, bo moze ktoś wysłał a np nie dotarła z różnego rodzaju przyczyn czy też wyskoczyło nie ma takiej strony w sensie brak neta, zamulenie kompa itp. Tylko poprostu trzeba tutaj troszke chęci drugiej strony osoby która przyjmuje nasze dane do tego by je potwierdzić, co zajmie według mnie na jedną osobę potwierdzenie hmmmm 11 sekund.
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
zgadzam się w 100% ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ lista już była z tego co Marcin napisał w poście więc jak powiedział że wyśle to wyśle. No ale jakby nie było dziś mija 2 tydzień po konkursie więc się ludzie bulwersują .
 
Do góry Bottom