>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności Typera F1

noobcior 77

noobcior

Użytkownik
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Takie pytanie retoryczne przyszło mi do głowy :
Jaki sens miała zmiana podziału nagród ? Zamiast doceniać najlepszych, postanowiono dać szansę 1/13-14 pozostałym na 100 pln w każdym wyścigu... Zainteresowanie wzrosło niesamowicie...
A poza tym ???? dla nbd, bo robi &quot;to&quot; błyskawicznie, choć czasami to nie jest zaletą:jezora:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Weekend ????POdliczony, stówka wędruję do lidera wyścigu;)
BB, wiesz co zrobić w odpowiednim czasie (dane do Marcina wraz z wysokością nagrody itd),
Ew.błędy zgłaszać tu lub na PW.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Czy to oznacza, że wygrałem 100zł, za wynik w ostatniej kolejce? 145 pkt ????
Nie orientuje sie, czy jest oddzielna nagroda dla zawodnikow z TOP30 i calej reszty, czy tez moze jest tylko jedna &#39;stowka&#39; do podzialu - w tej kwestii radze sie konsultowac z Marcinem :razz:
 
Z 610,3K
&lt;table id=&quot;post2439308&quot; class=&quot;tborder&quot; align=&quot;center&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;thead&quot; style=&quot;font-weight:normal; border: 1px solid #D1D1E1; border-right: 0px&quot;&gt;
24-09-2011, 18:41 &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;thead&quot; style=&quot;font-weight:normal; border: 1px solid #D1D1E1; border-left: 0px&quot; align=&quot;right&quot;&gt; #7 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border: 1px solid #D1D1E1; border-top: 0px; border-bottom: 0px&quot; width=&quot;155&quot;&gt; zwyciestwo1960

Dołączył: 14.03.2011
P
ostów: 69



&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;alt1&quot; id=&quot;td_post_2439308&quot; style=&quot;border-right: 1px solid #D1D1E1&quot;&gt; Najszybsze okrążenie wyścigu - Vettel
Zwycięzca wyścigu - Vettel
Czy będzie Safety Car? - TAK



Pisze teraz ale powinienem miec 40 punktow wiecej za ten wyscig

M Schumacher-Rosberg 1 //4,25 Bwin [W]
Perez -Poul de Resta 1 //2,55 Bwin [W]
Bueni -Algusuari 1 //2,40 Bwin [W]

⛔ 300
Brak kursow na wyscig w ofercie Bwin - podane kursy to h2h na caly cykl Mistrzostw Swiata :!:

&lt;hr style=&quot;color:#D1D1E1; background-color:#D1D1E1&quot; size=&quot;1&quot;&gt; Ostatnio edytowane przez nbd ; 24-09-2011 o 20:40
Pisze teraz ale powinienem miec 40 punktow wiecej za ten wyscig.Zwyciezca wyscigu 30 punktow i safety car 10 punktow.Jezeli mozliwe to prosze to poprawic w tabeli


&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Pisze teraz ale powinienem miec 40 punktow wiecej za ten wyscig.Zwyciezca wyscigu 30 punktow i safety car 10 punktow.Jezeli mozliwe to prosze to poprawic w tabeli
Wg instrukcji, ktore dostalem, w przypadku podania zawyzonych/blednych kursow za wszystkie typy z automatu jest -300 punktow i typy na zwyciezce/okrazenie/safety car nie sa brane pod uwage. Jesli sie myle, to niech mnie poprawi ktos &#39;z gory&#39;
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Jak to jest ze zwycięzcami wyścigów? Mam teraz podać na PW dane i wygraną kwotę czy dopiero po zakończeniu etapu? ;)
Dla porządku lepiej będzie,jak podasz teraz,ja wysłałem już dawno dane do Administratora forum,na pewno gdzieś sobie to zanotował i jak konkurs się zakończy,to wyśle wtedy wszystkie dane razem,ale będzie miał też mniej notowania wszystkiego,jeśli co kolejkę dostanie je na bieżąco,pzdr;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
artur5236 2

artur5236

Użytkownik
Popełniłem błąd w moim typie: Vettel - Webber, powinny być na Webbera, a przez pomyłkę pogrubiłem Vettela. Kurs jest prawidłowy. Proszę tylko o poprawienie pogrubienia na Webbera.

zalatwione // nbd
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Do góry Bottom