>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - V Edycja

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
jakby to był mój poziom to z chęcią, ale kasa wyrzucona w błoto w moim przypadku, także lepiej na browce wydać ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
jakby to był mój poziom to z chęcią, ale kasa wyrzucona w błoto w moim przypadku, także lepiej na browce wydać ????
Złe podejście Hajduczku.. ;)
Ale Twój przykład pokazuje, że raczej chętnych na grę z wpisowym nie byłoby zbyt wielu. Każdy zna swoje możliwości i wie, że jeśli nie miałby szans wygrać to raczej się do puli nie dorzuci.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Ja jestem na nie, nie ze względu na poziom, skąpość czy coś takiego, ale traktuje to jako zwykłą zabawę, liczy się wg mnie sam prestiż i dobra zabawa, a im dalej się zachodzi, to i tak emocje są dość duże ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Sorry, że post pod postem ale lekko mówiąc panowie z GD robią sobie jaja, bo nagród jak nie było tak nie ma. Mi to wisi, ale sam fakt pozostawia dość kiepską opinię o nich. A wy co o tym sądzicie... ?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Organizacja turnieju widzę utknęła na 5 w/w osobach ... ja chętnie się dopiszę. Spróbuję swoich możliwości ???? ile musi być osób, żeby ten turniej ruszył?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Organizacja turnieju widzę utknęła na 5 w/w osobach ... ja chętnie się dopiszę. Spróbuję swoich możliwości ???? ile musi być osób, żeby ten turniej ruszył?
Jaka organizacja ? :|
To był rodzaj ankiety, sprawdzający zainteresowanie ewentualnym wpisowym.
Według mnie to pomysł zły... Fajnie byłoby wygrać parę groszy, choć żeby to miało jakiś sens to albo składka musi być większa niż 5 złotych albo nagrody dostaną np. tylko miejsca 1-2.
Dlaczego uważam, że o nie wypali? Bo zaraz się pojawi kilka osób, które na forum są od kilka dni a &quot;przypadkiem&quot; mają w dorobku po kilkadziesiąt maxów.
Z resztą tak jak pisał Hajduk - po co wpłacać kasę jak się wie, że nie ma najmniejszych szans na wygraną?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
kulka masz coś z głową ? :| odświeżyłem temat, bo chcę się dowiedzieć czy został zrobiony jakiś krok naprzód. Jednak widzę, że na razie postępów nie ma. Zgadzam się, że depozyt musi być większy min. 20zł do tego min. z 10 osób i to bardziej wiarygodnych, choć tutaj tak być nie musi bo jakiś komisarz, albo ktoś tam może zbierać siano i w czym problem ? wygraną dzielić na 1-3 i jazda z koksem ... a to z postem Hajduka nie wiem po co cytowałeś ... mistrzem w snookera nie jestem, ale chciałbym sobie pograć, bo to moje siano i mój wybór i nic Ci do tego. Nie musisz się pisać, a potem grać, przecież nikt Cię nie zmusza :| ...
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Dlaczego uważam, że o nie wypali? Bo zaraz się pojawi kilka osób, które na forum są od kilka dni a &quot;przypadkiem&quot; mają w dorobku po kilkadziesiąt maxów.
Z resztą tak jak pisał Hajduk - po co wpłacać kasę jak się wie, że nie ma najmniejszych szans na wygraną?
zgadzam się z Tobą, w świecie GD jest bardzo wiele osób grających perfekcyjnie, należy jeszcze uwzględnić fakt że pojawiły się programy, które wspomagają graczy...

Opcje z W$ są dobre... jeśli jednak już grać o prawdziwe &quot;siano&quot; to powinni brać udział w tym turnieju osoby które zagrały choćby w jednym wczesniejszym turku.
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Witam, chciałbym zapytać czy w najbliższym czasie przewidywany jest start kolejnego turnieju? Nie chce przeoczyć zapisów na VI turniej. Była mowa o turku w nowym roku, nowy rok już nastał ale czy to będzie w styczniu czy też grudniu? Czy w ogóle będzie?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Zapewne kiedyś będzie. Jeszcze dokładnie nie wiemy, ale być może podczas Mistrzostw Świata zorganizujemy coś. A jeśli nie turniej na gamedesire, to konkurs typerski z nagrodami. O wszystkim będzie informacja w dziale.
 
Do góry Bottom