>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
pytanie czemu mam 0 punktów jak wygrałem jeden pojedynek, co zostało zaznaczone na zielono, proszę o skorygowanie tego
Nie jestem odpowiedzialny za konkurs, ale odpowiem - w pierwszej kolejce nie podałeś typów, za co jest kara -3pkt, potem wygrałeś jeden pojedynek i dostałeś 3pkt i konto punktowe Ci się wyzerowało po prostu.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Prosiłbym o to , aby userzy którzy podaja typy dzien wczesniej rozliczone AKO mieli automatycznie jako 0 , gdyz wyraźnie jest napisane w regulaminie ,że typy podajemy danego dnia od godziny 8:00 , jest to nagminnie łamane .
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
Prosiłbym o to , aby userzy którzy podaja typy dzien wczesniej rozliczone AKO mieli automatycznie jako 0 , gdyz wyraźnie jest napisane w regulaminie ,że typy podajemy danego dnia od godziny 8:00 , jest to nagminnie łamane .
tak dokładnie to
27. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
czyli w poniedziałek po 8:00 można było podawać typy na wtorek-środę
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Prosiłbym o to , aby userzy którzy podaja typy dzien wczesniej rozliczone AKO mieli automatycznie jako 0 , gdyz wyraźnie jest napisane w regulaminie ,że typy podajemy danego dnia od godziny 8:00 , jest to nagminnie łamane .
Tak jak Columbus napisał, typy można podawać zaraz po zakończeniu ostatniej kolejki, nieważne kiedy następna się zaczyna. Nawet nie znasz regulaminu, a podczas zapisów była magiczna formułka, do której się jak widać nie zastosowałeś.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pojawił się terminarz do końca konkursu. Typowanie będzie odbywało się codziennie by skończyć cały konkurs przed końcem roku. Robiłem co mogłem byście mieli co wybrać w każdej kolejce jednak koniec roku to także przerwy we wszystkich ligach, a chyba nie warto czekać do połowy stycznia na dokończenie konkursu.
Prośba do osób które podliczają by trzymać rękę na pulsie bo teraz wszystko będzie dziać się szybko.

Jeśli jednak macie ciekawe propozycje co do zmiany terminarza to na PW.

Wszystkie zmiany w terminarzu będą tu ogłaszane.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Tak jak Columbus napisał, typy można podawać zaraz po zakończeniu ostatniej kolejki, nieważne kiedy następna się zaczyna. Nawet nie znasz regulaminu, a podczas zapisów była magiczna formułka, do której się jak widać nie zastosowałeś.
Wystarczyło mnie raptem tylko poprawić , a Ty raptem robisz &quot;tornado&quot; bo podaje typy w danym dniu ????
Powodzenia w konkursie ! ????
 
Do góry Bottom