>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jakaś paranoja - jak może być bonus aktywny, jeśli środki, które go kiedyś dawno temu aktywowały, zostały przegrane? To co - mam wpłacać dalej, żeby dokonać wymaganego obrotu środków, których już nie ma? ????
Albo oni są idiotami, albo po prostu nie chcą przyznać nagrody. Niech nie sponsorują konkursów, jeśli później żal im d... ściska przy wypłatach nagród i szukają dziury w całym.
W kasynie nie gram i za taki bonus dziękuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dokonywałem u nich depozytu, bonus obróciłem, a kasę wypłaciłem. Obecnie nie mam więc żadnych bonusów. Nagroda oczywiście mi nie została dopisana. Czemu - choć spełniłem warunki do przyznania nagrody i nie posiadam żadnego aktywnego lub tzw. nie do końca przegranego bonusu...
Quo Vadis Intragame. Takie konkursy mają służyć promowaniu sponsorującego go buka, a tylko potwierdziły, że jest to ostatnia w szeregu firma, do której należy wpłacić hajs z uwagi na kursy, obsługę klienta i problemy z wypłatami.
Intragame strzelasz sobie w piętę, kolano i czachę jednocześnie.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Marcin - żeby nie było, wysłałem Ci screena na priva, na którym widać napis na moim koncie: Nie masz żadnych aktywnych bonusów ????
Pozostałe wymagania również spełniłem.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
ja pisalem na czacie z goscie co powiedzial ze jak jutro bedzie manager to dopisza, ciekawe czy dotrzymaja slowa
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kasa na koncie tylko jaki w końcu jest ten obrót? Rozumiem że niezależnie jaki jest to musimy go wykonać do końca miesiąca, tak?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Witam, dowiedziałem się raczej wszystkiego , wystarczy najprawdopodobniej raz postawić otrzymaną kwotę, minimalna wypłata na konto bankowe jak i skrill wynosi 10 Euro pozdrawiam !!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Co z tym obrotem? Jutro niby jest ostatni dzień żeby obrócić więc nie wiem czy wtedy kasa przepadnie czy jak? Tam nawet depozytu się nie da zrobić bo cały czas błąd wyskakuje...
 
Do góry Bottom