>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

J 1,3K

jasper

Użytkownik
Grupy rozlosowane. Terminarz uzupełnią opiekunowie w ciągu 24h. Zaczynamy 1. kolejką w piątek.
Osoby którym udało się wygrać można już wysyłać dane do mnie:
login w Sportingbecie:
ID:
Grupa/zajęte miejsce:
Wygrana:
Wysyłaj dane do prowadzącego konkurs ;)
1/8 LM podliczona, jak są błędy to pisać na PW albo tutaj. 1/4 LM rozpisana, zaczynamy w sobotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
4.Breidablik v Valur Reykjavik [email protected][Islandia Puchar] przeciwnik janek85 postawil ten sam typ na 1 /// czy mozna tak ?
Nie można
kiedy trzeba będzie podawać dane do faz grupowych ?
Od końca fazy grupowej zbieram. Im dłużej będziecie czekać z podaniem, tym później dostaniecie nagrody bo dane prześle dalej dopiero jak zbiorę od wszystkich.
LE będzie podliczona dziś wieczorem.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
FINAŁ i mecz o 3. miejsce
1 mecz - 25.04
Rewanż - 26.04
gramy o 3 m? bo gdybym odpadl w 1/2 finalu , a mam wyjazd sobota niedziela to moge miec problem z wyslaniem kuponow no sobota nie ma problemu bo w piatek mozna wyslac gorzej na niedziele to samo final
s90/ A jak awansujesz do finału to nie będzie problemu z podaniem? Możesz mi wysłać typy i ja wkleje jak nie będziesz mógł.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
LE podliczona.

Terminarz się zmienił wczoraj wieczorem, więc kto patrzył na dniu niech zobaczy jeszcze raz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
jeremyjanot 36

jeremyjanot

Użytkownik
4. 22/04/2015 16:00 Bunyodkor v Al Nassr | 2 | 1,95 ⛔

Typ został rozliczony jako nietrafiony a w rzeczywistości Al Nassr wygrało 0:1. Proszę o poprawkę.
s90/ poprawione
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
witam kiedy tema na mecze sobotnio niedzielen bo mam wyjazd nie wiem czy zdąże wyslac w tematach a na pw do kolegi sumada ewentualnie podeslac na pw nie dam rady bo mi wyskakuje taki komunikat ``You have turned off private messages. You may not send private messages until you turn them on by editing your options.``
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
witam kiedy temat na mecze sobotnio niedzielen bo mam wyjazd nie wiem czy zdąże wyslac w tematach a na pw do kolegi sumada ewentualnie podeslac na pw nie dam rady bo mi wyskakuje taki komunikat ``You have turned off private messages. You may not send private messages until you turn them on by editing your options.``
jak dzis do 20 temat bedzie to na sobote wstawie a na niedziele tez moge od razu chyba ze jakis kontakt na maila lub gg zebym podal typy bo nie wiem jak bedzie z netem w sobote niedziele na wyjazdowce :-(
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
jak dzis do 20 temat bedzie to na sobote wstawie a na niedziele tez moge od razu chyba ze jakis kontakt na maila lub gg zebym podal typy bo nie wiem jak bedzie z netem w sobote niedziele na wyjazdowce :-(
Za chwile pojawią się tematy. Nie możesz wysyłać wiadomości PW więc, aby dać ci równe szanse podaj typy w tym miejscu. Ja je przejmę i podam w odpowiednim momencie.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Między innymi, żebyś wiedział czy znajdujesz miejsce na pudle czy nie (zaznaczam, że dawno nie patrzyłem kto na jakim etapie jest więc jeśli mówię źle wobec Twojej osoby to sorry). Jak dla mnie każdy konkurs jest o prestiż, a wygrana jest dodatkiem. Jak kto woli...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wszystko podliczone. Sprawdźcie czy jest dobrze.

Gratulacje zwycięzcom, wielkie dzięki dla opiekunów bez których konkurs by się nie odbył ????

Kto jeszcze nie przesłał danych do nagród to zróbcie to jak najszybciej

login w Sportingbecie:
ID:
Grupa/zajęte miejsce:
Wygrana:
Pamiętajcie o warunkach, według których są przekazywane nagrody, żeby potem nie było niepotrzebnych pretensji:
WAŻNE:

1. Nagroda, może zostać niewypłacona graczowi, którego aktywność na forum jest niedostateczna w trakcie trwania konkursu. (ogranicza się tylko do podawania typów w konkursie, postów w hyde parku i w innych poza bukmacherskich tematach)

2. Gracz musi posiadać konto w Sportingbet przed podaniem typów w pierwszej kolejce

3. Gracz w celu otrzymania nagrody musi złożyć minimum jeden depozyt w trakcie 1 rundy konkursu oraz zagrać minimum jeden zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kiedy można się spodziewać mniej więcej nagród?
Do środy czekam na dane. Tego dnia też wysyłam wszystko co zebrałem do Marcina. I jemu dajcie parę dni na załatwienie sprawy z bukiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom