>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

Status
Zamknięty.
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Tak jak zaznaczyłem nie szukam kłótni. Do skopiowania się przyznaję lecz celowo nie zrobiłem tego 9/9 bo nie o to chodzi żeby mieć później ako identyczne dlatego zmieniłem jeden typ. Kursy nie koniecznie wszystkie mogły polecieć w dół więc niektóre typy mogły być zaniżone ???? ale mniejsza o to. Do takiego nieładnego zachowania zmusił mnie brak czasu w ten weekend.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Panowie zajmujący się konkursem, czemu brak podliczeń wcześniejszych kolejek? jutro kolejna runda a tu brak wyników i tabeli za kilka poprzednich kolejek...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Panowie zajmujący się konkursem, czemu brak podliczeń wcześniejszych kolejek? jutro kolejna runda a tu brak wyników i tabeli za kilka poprzednich kolejek...
Ja nie miałem ostatnio ani czasu ani dostępu do komputera, żeby podliczać. Reszta kolegów to nie wiem. Nic się nie bój, bo będzie wszystko podliczone.


W związku z tym, że niższe ligi się kończą, gramy 10 kolejkę na samą Premier League czy kończymy po 9?
Za tydzień będą play-offy, więc zagramy jeszcze jedną kolejkę.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
7. kolejka podliczona, można sprawdzać czy wszystko jest OK. Później postaram się podliczyć resztę. Prosiłbym osoby, które zgłosiły się do pomagania przy konkursie o pomoc przy podliczaniu i robieniu tabel, tak żeby przed ostatnią kolejką była dla każdego jasna sytuacja w tabeli ogólnej.
Ostatnia 10. kolejka rozpoczyna się 07.05. (czwartek). Typy podajemy jak do tej pory, z tym że mamy mniejszy wybór z niższych lig - z Championship tylko 2 mecze, a z League One/Two 4 mecze.
Już 3 tygodnie minęły i dalej nic...
Ja nie odpowiadam za dopisywanie bonusów. Co ty taki niecierpliwy jesteś, to już trzeci twój post, gdzie narzekasz, że nie ma jeszcze bonusu. Nie bój się, nie zginie ci ten freebet.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja nie odpowiadam za dopisywanie bonusów. Co ty taki niecierpliwy jesteś, to już trzeci twój post, gdzie narzekasz, że nie ma jeszcze bonusu. Nie bój się, nie zginie ci ten freebet.
To w jakim celu piszecie że zostaną za niedługo dopisane? Zaraz minie miesiąc i dalej nic, trzeba było napisać że nagrody będę po zakończeniu konkursu i by było bez problemu...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
9. kolejka podliczona


To w jakim celu piszecie że zostaną za niedługo dopisane? Zaraz minie miesiąc i dalej nic, trzeba było napisać że nagrody będę po zakończeniu konkursu i by było bez problemu...
A ty jak zwykle szukasz jakiejś okazji do zaczepki. Ja nie odpowiadam za dopisywanie bonusów, tylko Marcin. Nikt tutaj nie pisał, że freebety będą dopisane od zaraz. Ja pisałem tylko, że zwykle były dopisywane do tygodnia od wysłania ich do Marcina. &quot;Zwykle&quot; nie znaczy &quot;zawsze&quot;. Nie bój się, bo ci ten freebet nie zginie. Rzucasz się jakby od tego zależało twoje życie. Na tym forum ponoć każdy jest milionerem, a jak przyjdzie co do czego to jest płacz o freebety i o to że lojalki nie przyznali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dawid1892 może i faktycznie nieco zbytnio mantruje, ale tylko, żeby potem nie było gadki, że uczestnik nie dostał nagrody, bo nie dokonał depozytu w ostatnich 40 dniach, zaś przyczyną takiego stanu rzeczy będzie przeciągająca się procedura dopisywania freebetów.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
w poprzednich edycjach jak ktoś niedostała nagrody z tego powodu to mógł wpłacić po czasie i dopisywali także myślę że z tym niebiedzenie problemu
sprawdzajcie podliczone kolejki czy niema ewentualnych błędów a ja postaram się dziś lub jutro wrzucić wszystkie tabele
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f477/8-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-25-04-27-04-2015-a-121030-2.html#post5321814
http://forum.bukmacherskie.com/f477/9-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-02-05-04-05-2015-a-121149.html#post5335396

Koledzy sympatyczni, nie róbmy jajek. Przecież typy i KURSY się zgadzają. Oczywistym jest to, że stawiałem na wygranie poszczególnych drużyn różnicą dwóch bramek. Gdyby jeszcze WH oferował różne opcje handi -ok, mój błąd- ale tak ? No bez przesady.
W związku z tym proszę o weryfikację typu 4. z kolejki 8.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom