>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
Najważniejsza sprawa:
Potrzebujemy kilku opiekunów (moderatorów) do tego konkursu, którzy do końca ogarną regulamin + podliczanie w ligach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sezon przy 3 kolejkach w tygodniu będzie trwał około 50-60 dni, czyli do 2 miesięcy.
Nagrody są na dany sezon, czyli przyznawane po tych 2 miesiącach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Potrzebujemy 2 opiekunów do tego konkursów. Główne zadania to otwieranie tematów, aktualizacja tabeli i wyników ligowej oraz poprawianie postów.
Ktoś chętny?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Kto sponsoruje 2 ligę, bo u mnie niestety nie widać tego, dlaczego? Nie wiem. Nie wiem też, co powiedzieć uczestnikom apropos kursów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
II ligę sponsoruje William.Hill. Wyłącz sobie adblocka blokuje bannery i textlinki lub korzystaj z innej przeglądarki.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Rozumiem, że typy na 1 kolejkę podawane po 17:00 są traktowane jako nieregulaminowe?
15. Kolejki rozgrywek rozgrywane są maksymalnie trzykrotnie w tygodniu, najczęściej w dni wtorek-środa, osobno sobota i osobno niedziela. W przypadku niedostatku spotkań kolejki będą rozgrywane w innym systemie. Typy na daną kolejkę możemy podawać od początku trwania tygodnia (czyli najczęściej od poniedziałku) do dnia zakończenia kolejki do godziny 17:00 (czyli jeżeli mamy kolejki we wtorek-środą, sobotę i niedzielę to na wszystkie trzy kolejki możemy typować już od poniedziałku)
Jeśli tak, to jak są rozliczane?
I jak rozliczany jest typ z kursem od złego buka?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rozumiem, że jak dziś się zgłosiłem to już za późno ?
Można się zapisywać.
Jak zgłosi się 12 osób to wystartujecie w 4 lidze.
Rozumiem, że typy na 1 kolejkę podawane po 17:00 są traktowane jako nieregulaminowe?
Od 2 kolejki traktujemy takie typy jako nieregulaminowe, czyli walkower dla przeciwnika
I jak rozliczany jest typ z kursem od złego buka?
Jako typ nieważny, czyli 0.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dobrze by było, żeby od kolejnych edycji grali tylko ci, którzy naprawdę chcą się pobawić, bo granie np. II ligi w 6 przy 12 zespołach jest bezsensem. Zostawmy solidnych graczy i mniej lig i problem z głowy ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Może w nagrodę dla tych, co solidnie podawali typy, zróbmy reorganizację od przyszłego sezonu i poprzyznawajmy dzikie karty do wyższych lig w miejsca tych, co olali grę? Taki pomysł dla adminów ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podział lig ogarnięty, potrzebujemy opiekunów do poszczególnych lig, którzy zajmą się bieżącymi sprawami jak wpisywanie wyników do terminarzy i aktualizowania tabel. Ktoś chętny ? ????
 
Do góry Bottom