>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
8 graczy nie podało meczy w kwalifikacjach - troszkę słabo, że się zapisują i na starcie nie podają meczy ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
8 graczy nie podało meczy w kwalifikacjach - troszkę słabo, że się zapisują i na starcie nie podają meczy ????
Mają czas do jutra, od godziny 17, każdy otrzymuje ujemne punkty -2.
Jeśli zdarzy się , że para nie poda typów, to dodatkowo wejdzie gracz z najlepszym wynikiem bramek jako szczęśliwy zwycięzca.

Jeśli osoby, które są w 1 i 2 lidze nie podadzą typów w rundzie wstępnej LM, zostają przesunięci automatycznie do 3 ligi, a w ich miejsce awansują inni.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Głupi błąd - tak to jest, jak się coś źle doczyta :?
Czyli rozumiem, że ujemne punkty dostaje się już od dzisiaj (soboty) od 18?
Nie wiem czemu, ale cały czas myślałem, że bez konsekwencji można typować do niedzieli :-|
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Głupi błąd - tak to jest, jak się coś źle doczyta :?
Czyli rozumiem, że ujemne punkty dostaje się już od dzisiaj (soboty) od 18?
Nie wiem czemu, ale cały czas myślałem, że bez konsekwencji można typować do niedzieli :-|
Tak do dzisiaj do 17. Chodzi o to, zeby byly rowne warunki i wyeliminować opcje ze ktos czeka az jego przeciwnik poda typy i bedzie wiadomo ile bramek zdobywa.
Pzdr!

Ogolnie jest tak. Kolejka 2 dni. Typy podajemy max do 17 - 1 dnia. Przy kolejce jednodniowej wiadomo do 17 tegoz dnia.

EDIT - POPRAWKA. CHODZI O GODZINĘ 18. ZAWSZE W TEMACIE BĘDZIE NAPISANE DO KIEDY TRZEBA.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Jeżeli potrzeba mogę się zająć którąś ligą albo ligą mistrzów.
edit:
Dzięki ???? , w takim razie zajmiesz się kilkoma grupami LM, max 4. Później więcej info Ci napiszę ???? bliżej LM. robson1416
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Dalej obowiązuje zapis dotyczący brania kursów tylko od bukmachera, który sponsoruje nagrody w danej lidze?
Bo dopiero teraz to zobaczyłem, a na pierwszą kolejkę skopiowałem po prostu listę z tematu dla Ekstraklasy. Jeśli tak, to po prostu od drugiej kolejki będę się już tego pilnował ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak jest, obowiązują kursy wg tego schematu:
1 liga: Winmasters
2 liga: Oddsring
3 liga: Sportingbet
Moja pomyłka, bo kazałem Wam kopiować wg mojego przykładu, ale od 2 kolejki róbcie proszę wg bukmachera, który jest.
pzdr!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
po raz ostatni przypominam. Rozliczamy opcja cytuj. Kazdy edytowany post to ⛔ 2 bramki. W 1 i 2 kolejce odpuszczamy. Ale od 3 już przestrzegamy. Jeśli ktoś zmieni typ ktory nie wszedł na inny ZOSTAJE WYKLUCZONY.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Robson1416 - Co mam zrobić gdy w 3 kolejce dany użytkownik typuje nie z tego bukmachera co trzeba ? Ostrzeżenie czy walkower czy co ?? ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Robson1416 - Co mam zrobić gdy w 3 kolejce dany użytkownik typuje nie z tego bukmachera co trzeba ? Ostrzeżenie czy walkower czy co ?? ????
0 punktów za kolejkę, chyba, że któryś typ jest z prawidłowego bukmachera to wtedy w grze jest tylko ten typ. Jeśli wszystkie ze złego to 0.
 
Do góry Bottom