>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
0 punktów za kolejkę, chyba, że któryś typ jest z prawidłowego bukmachera to wtedy w grze jest tylko ten typ. Jeśli wszystkie ze złego to 0.
I tak ma szczęście bo jego przeciwnik nie podał typu więc dostanie walkowera ????
edit: a to tak ;) ma 3:0 z walkowera.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Podanie typów po czasie (-2) . Powinno byc ,ze po czasie to walkower za wzystko jest tyle czasu zeby postawic typy. Kolejki sa wystawiane kilka dni wczesniej i można zatypowac, widac nieraz ze na forum jest uzytkownik a nie stawia typowania.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jako, że nasz konkurs wkracza w decydującą fazę, chciałbym przypomnieć, że warunkiem otrzymania nagrody jest nie tylko zajęcie odpowiedniego miejsca w konkursie, ale też merytoryczne działanie na forum.
Merytoryczne = analizy w działach.
Nie ma tutaj na myśli tematu z kuponami oraz postów w Typach na żywo.
To tak w kwestii przypomnienia, żeby ktoś nie powiedział, że nie było mówione.
Jeśli nie jesteś aktywny, a możesz wygrać nagrodę, możesz to zmienić ;).
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Siemka to ja mam pytanie bo jeśli ruszamy z nową edycja to znaczy ze zacznę w 2 lidze a tam sponsorem jest oddsring a ja nie mam jeszcze u nich konta? To znaczy ze musze na sile zakładać ??
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Serdeczne podziękowania za uczestnictwo w konkursie, podziękowania dla podliczających , należy im się nabicie &quot;+dzięki&quot;, bo nie jest to szybka sprawa, trzeba poświęcać czas.
Co do kolejnej edycji, jeszcze nie wiadomo, będziemy informować na bieżąco.
Pozdrawiam!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możemy ruszyć z kolejną edycją.
Szukamy chętnych opiekunów do prowadzenia lig. W zamian za sumienną pracę otrzymacie bonus na konto gracza lub skrill
Sponsorzy w tej edycji to:
Administracja forum, Winmasters, Bet365, Oddsring, Sportingbet oraz Bet-at-home.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Możemy ruszyć z kolejną edycją.
Szukamy chętnych opiekunów do prowadzenia lig. W zamian za sumienną pracę otrzymacie bonus na konto gracza lub skrill
Sponsorzy w tej edycji to:
Administracja forum, Winmasters, Bet365, Oddsring, Sportingbet oraz Bet-at-home.
Dla jakich lig dani sponsorzy [czyli jaka liga będzie mieć sponsora do nagrody]
ja może bym się podjął jako opiekun jakiejs ligi,ale mam nieraz wyjazdy i w tym problem,że nie zawsze mógłbym wstawić temat itp.
Mogę jak coś temat 1 lub 2 ligi prowadzić, bo wystepować będę w ekstraklasie więc żeby nie było
jakiś pomówień to temat ekstraklasy niech ktos inny wezmie na`` tapete`
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dla jakich lig dani sponsorzy [czyli jaka liga będzie mieć sponsora do nagrody]

ja może bym się podjął jako opiekun jakiejs ligi,ale mam nieraz wyjazdy i w tym problem,że nie zawsze mógłbym wstawić temat itp.

Mogę jak coś temat 1 lub 2 ligi prowadzić, bo wystepować będę w ekstraklasie więc żeby nie było
jakiś pomówień to temat ekstraklasy niech ktos inny wezmie na`` tapete`
Opiekunem grupy jest osoba z danej ligi. Jak będziesz w ekstraklasie, to będziesz opiekunem Ekstraklasy.
Co do Ekstraklasy - sponsorem jest forum, co do reszty to tutaj Marcin niech się wypowie.

pzdr
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Mogę ogarniać 2 ligę.
W razie potrzeby jestem też dyspozycyjny do szerszej pomocy, ale to jak coś piszcie już prywatnie.
 
Do góry Bottom