>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Prośba jest do opiekunów lig o wklejanie lub napisanie od nowa tabeli końcowej po ostatnim konkursie, bo potrzebuję zrobić spadki / awanse , a tabele wygasły.
Wystarczy mi podium + 3 osoby które spadają. Na PW poproszę.
pzdr!
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Może zanim zacznie się kolejna edycja wypłaćmy nagrody za poprzednią albo wyjaśnijmy, że nagród nie będzie, bo zaczyna to być trochę frustrujące i pokazuje stosunek administracji do ludzi...
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Może zanim zacznie się kolejna edycja wypłaćmy nagrody za poprzednią albo wyjaśnijmy, że nagród nie będzie, bo zaczyna to być trochę frustrujące i pokazuje stosunek administracji do ludzi...
Administracja tego forum już dawno zeszła na... (nie będę obrażał tutaj psów). Ale niestety wszelakie próby mojej konstruktywnej krytyki są usuwane.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Administracja tego forum już dawno zeszła na... (nie będę obrażał tutaj psów). Ale niestety wszelakie próby mojej konstruktywnej krytyki są usuwane.
Aż tak żle ? nie wypłacili za poprzednią w jakich ligach ?
jeżeli tak faktycznie jest to nie ładnie.:-(
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czy Wy czytacie posty kokosek nie wiesz dlaczego koledzy nie dostali nagrody?

A no dlatego , że nie byli dostatecznie aktywni na forum, dlatego nagrody są zamrożone. Po co pisać i dopisywać, że to nie ładne itd, dajemy możliwość wygrania nagród, ale trzeba dać coś od siebie.

Przekazałem wiadomość do admina, na pewno odpowie, być może nie ma czasu , bo trwają pracę na forum, a już jest panika.

Intelowiec mówisz wróciłeś do aktywności, tak, właśnie widzę, był wyznaczony jakiś termin, pisałeś coś do końca tego terminu, a potem sobie już dałeś spokój , no cóż. Jeśli mówisz o tym jak traktuje Cię administracja, to jak Ty traktujesz forum, właśnie to nie działa w jedną stronę.

Co do Prezes96, przeglądam Twoje posty(ostatnie 10 stron - 250 postów) to większość to spam w Typach na żywo, to o co chodzi, kolejny zbawca forum, którego nikt nie słucha, oczywiście. I jeśli tego nie zmienisz, a wygrasz coś, to nagroda będzie zamrożona, od razu można napisać.

Proszę poczekać na odpowiedź od administracji.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Intelowiec mówisz wróciłeś do aktywności, tak, właśnie widzę, był wyznaczony jakiś termin, pisałeś coś do końca tego terminu, a potem sobie już dałeś spokój , no cóż. Jeśli mówisz o tym jak traktuje Cię administracja, to jak Ty traktujesz forum, właśnie to nie działa w jedną stronę.
Byłem na zjeździe z pracy i niestety nie zawsze mogę. Wymogi spełniłem i, co więcej, jeśliby admini stawiali na moje analizy i typy, to mieliby na nagrody dla 30 INTELOWCÓW. 150 PLN to nie jest jakaś wielka kwota, żeby się o nią prosić i nie uzyskać żadnej odpowiedzi - mimo pisania na privie. Szanujmy się w obie strony i będzie dobrze.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Byłem na zjeździe z pracy i niestety nie zawsze mogę. Wymogi spełniłem i, co więcej, jeśliby admini stawiali na moje analizy i typy, to mieliby na nagrody dla 30 INTELOWCÓW. 150 PLN to nie jest jakaś wielka kwota, żeby się o nią prosić i nie uzyskać żadnej odpowiedzi - mimo pisania na privie. Szanujmy się w obie strony i będzie dobrze.
To więc przekazałem Twoją wiadomość do adminów, jak mówię trwają prace i może to się przeciągnąć.

pzdr
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Czy Wy czytacie posty kokosek nie wiesz dlaczego koledzy nie dostali nagrody?
A no dlatego , że nie byli dostatecznie aktywni na forum, dlatego nagrody są zamrożone. Po co pisać i dopisywać, że to nie ładne itd, dajemy możliwość wygrania nagród, ale trzeba dać coś od siebie.
Przekazałem wiadomość do admina, na pewno odpowie, być może nie ma czasu , bo trwają pracę na forum, a już jest panika.
Intelowiec mówisz wróciłeś do aktywności, tak, właśnie widzę, był wyznaczony jakiś termin, pisałeś coś do końca tego terminu, a potem sobie już dałeś spokój , no cóż. Jeśli mówisz o tym jak traktuje Cię administracja, to jak Ty traktujesz forum, właśnie to nie działa w jedną stronę.
Co do Prezes96, przeglądam Twoje posty(ostatnie 10 stron - 250 postów) to większość to spam w Typach na żywo, to o co chodzi, kolejny zbawca forum, którego nikt nie słucha, oczywiście. I jeśli tego nie zmienisz, a wygrasz coś, to nagroda będzie zamrożona, od razu można napisać.
Proszę poczekać na odpowiedź od administracji.
Ja za to trzymam aktywność na jednakowym poziomie i nagrody za pucha FB też na razie nie otrzymałem, pisałem do Marcin-Odra m wcześniej odpisywał teraz ostatnio już nie więc napisałem na forum, na razie równiez brak odpowiedzi.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Czy Wy czytacie posty kokosek nie wiesz dlaczego koledzy nie dostali nagrody?
A no dlatego , że nie byli dostatecznie aktywni na forum, dlatego nagrody są zamrożone. Po co pisać i dopisywać, że to nie ładne itd, dajemy możliwość wygrania nagród, ale trzeba dać coś od siebie.
Przekazałem wiadomość do admina, na pewno odpowie, być może nie ma czasu , bo trwają pracę na forum, a już jest panika.
Intelowiec mówisz wróciłeś do aktywności, tak, właśnie widzę, był wyznaczony jakiś termin, pisałeś coś do końca tego terminu, a potem sobie już dałeś spokój , no cóż. Jeśli mówisz o tym jak traktuje Cię administracja, to jak Ty traktujesz forum, właśnie to nie działa w jedną stronę.
Co do Prezes96, przeglądam Twoje posty(ostatnie 10 stron - 250 postów) to większość to spam w Typach na żywo, to o co chodzi, kolejny zbawca forum, którego nikt nie słucha, oczywiście. I jeśli tego nie zmienisz, a wygrasz coś, to nagroda będzie zamrożona, od razu można napisać.
Proszę poczekać na odpowiedź od administracji.
Ja od zamrożenia nagród trzymam aktywność cały czas i Marcin mi odpisał żebym trzymał do połowy lutego ale i tak będę ją utrzymywał cały czas bo w końcu bronię tytułów i to aż 2 (Ekstraklasa i Liga Mistrzów).
Myślę że spokojnie do końca lutego Marcin-Odra ogarnie temat całkowitego zamknięcia tamtego sezonu rozgrywek ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Czy Wy czytacie posty kokosek nie wiesz dlaczego koledzy nie dostali nagrody?

A no dlatego , że nie byli dostatecznie aktywni na forum, dlatego nagrody są zamrożone. Po co pisać i dopisywać, że to nie ładne itd, dajemy możliwość wygrania nagród, ale trzeba dać coś od siebie.

Przekazałem wiadomość do admina, na pewno odpowie, być może nie ma czasu , bo trwają pracę na forum, a już jest panika.

Intelowiec mówisz wróciłeś do aktywności, tak, właśnie widzę, był wyznaczony jakiś termin, pisałeś coś do końca tego terminu, a potem sobie już dałeś spokój , no cóż. Jeśli mówisz o tym jak traktuje Cię administracja, to jak Ty traktujesz forum, właśnie to nie działa w jedną stronę.

Co do Prezes96, przeglądam Twoje posty(ostatnie 10 stron - 250 postów) to większość to spam w Typach na żywo, to o co chodzi, kolejny zbawca forum, którego nikt nie słucha, oczywiście. I jeśli tego nie zmienisz, a wygrasz coś, to nagroda będzie zamrożona, od razu można napisać.

Proszę poczekać na odpowiedź od administracji.
a teraz rozumiem dlaczego nie dostali ;) sorki bo ja myślałem ze jakiś sponsor od nagród sie nie wywiązał .Teraz gitara jak tak zasłużyli to nie otrzymali :zoltakartka:
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Opiekunowie:

Kitex - ekstraklasa
zibi16 - 1 liga
Kokosek1960 - 2 liga

Potwierdźcie, że chcecie być opiekunami,
poszukujemy jeszcze jednej osoby do 3 ligi.


Konkurs wystartuje za 2 tygodnie. Zapisy potrwają jeszcze tydzień ze względu na małą ilość graczy.
 
Do góry Bottom