>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.

Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin

============== REGULAMIN


Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie, załóż je teraz jak najszybciej z tego linku:

 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Wiadomo jaki to będzie nowy sponsor?
Na pewno nie William Hill , ponieważ ta firma całkowicie zamyka swoją ofertę zakładów sportowych na rynek Polski, informacja potwierdzona ponieważ otrzymałem maila od nich w tej sprawie, wielka szkoda, bardzo dobry buk...:-(
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Ja w dniu wczorajszym usunąłem konto u tego buka, także automatycznie można mnie skreślić z konkursu. Szkoda że wprowadzili te zmiany na dość spory Polski rynek ????
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Ja w dniu wczorajszym usunąłem konto u tego buka, także automatycznie można mnie skreślić z konkursu. Szkoda że wprowadzili te zmiany na dość spory Polski rynek ????
Przeciez wyrazne jest napisane ze sponsorem bedzie ktos inny niz WilliamHill wiec nie wiem dlaczego chcesz sie skreslic z konkursu
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Póki co rozmowy ze sponsorami są w toku. Chcemy dać Wam fajne nagrody, bo konkurs od kilku lat jest bardzo prestiżowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Szukamy sponsora. Jak tylko już go znajdziemy to otworzymy temat i podmienimy bukmachera. Nie da się teraz zaakceptować regulaminu ponieważ jednym z wymogów jest posiadanie konta u tego bukmachera, który będzie sponsorem ;) Zdążysz się zapisać.

Pozdro!
 
Do góry Bottom