>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
nie mam czasu na kombinowanie a po drugie na moim złomofonie nie za bardzo wszystko hula więc dlatego opcja kopiuj/wklej
Ciekaw jestem czy jeśli byś wygrał to podzieliłbyś się nagrodą z osobami od których typy pobierałeś? Odpowiedź jest prosta - NIE. Powinieneś wylecieć już w pierwszej fazie ale nikt na to nie zwrócił należytej uwagi bo ufamy Wam, że bawicie się &quot;czysto&quot;. Czemu masz być traktowany tak samo co Ci którzy przykładają się do postawionych typów? A są osoby którym sporo czasu zabiera ustalenie taktyki i wybór spotkań. Ty poszedłeś po najmniejszej linii, zostałeś wyłapany i to koniec zabawy dla Ciebie. Nie będzie tolerowane kanciarstwo w tym konkursie.
Twoje zdziwienie zostawiam bez komentarza. Temat uznaje za zamknięty.
 
E 28

expert-88

Użytkownik
???? aha a jeśli przez te kopiuj/wklej nie wygrał bym nic to bym nie wyleciał ???? jaką mam pewność że akurat od tej osoby od której biorę typy wogóle wygram pojedynek. Żadnej ! Po to kopiowałem żeby wogóle oddać jakiekolwiek typy
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
???? aha a jeśli przez te kopiuj/wklej nie wygrał bym nic to bym nie wyleciał ???? jaką mam pewność że akurat od tej osoby od której biorę typy wogóle wygram pojedynek. Żadnej ! Po to kopiowałem żeby wogóle oddać jakiekolwiek typy
Nie wygrałeś nic, a i tak wyleciałeś. Konkurs polega na podawaniu własnych typów, nie cudzych.
 
E 28

expert-88

Użytkownik
wiem ale co mam na to poradzić jak mam telefon do bani

w późniejszych fazach musiałbym podawać własne typy bo opcja kopiuj to wykluczyłaby ze względu na małą ilość uczestników

s90/ Wycofaj się z konkursu jeśli stawianie typów stwarza Ci problemy. Jeśli coś jeszcze dla Ciebie jest niejasnego to zapraszam na PW. Kolejne komentarze będą kasowane.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Nie no bez przesady nie dopisałem kolejki ale data była więc wiadomo że to 5 kolejka, a tak przez to nie mam szans już w ostatniej kolejce.
Grupa D
Miguel22- lantz
24.10.2015
1. Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna 1 @ 1.65
2. Celta Vigo - Real Madryt obie drużyny strzelą ? nie @ 2.45
3. Hajduk Split - NK Lokomotiva 1 @ 1.48
4. Twente - PSV Eindhoven 2 @ 1.727
5. Karlsruher SC - Kaiserslautern X @ 3.15
AKO : 32.55
Sportingbet
Brak numeru kolejki
AKO: 0
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie no bez przesady nie dopisałem kolejki ale data była więc wiadomo że to 5 kolejka, a tak przez to nie mam szans już w ostatniej kolejce.
W regulaminie jest napisane, że podanie kolejki jest obowiązkowe a nie daty. To drugie jest opcjonalnie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Osoby, które wygrały nagrody pieniężne w fazie grupowej mogą już przysyłać do mnie dane (na PW). Dzięki temu szybciej dostaniecie pieniądze po zakończeniu konkursu.

Wzór podawania danych:

login w Sportingbecie:
ID:
Grupa/zajęte miejsce:
Wygrana:
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Proszę o korektę typu w LE grupa B, w meczu Chievo-Napoli napisałem X a podałem kurs na zwycięstwo Napoli. Proszę o zmianę typu na 2
@niestety nie można
 
Do góry Bottom