>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

czort 31

czort

Użytkownik
Proszę o zmianę AKO na 140,94 bo skopiowałem swój wczorajszy post i po podstawieniu nowych meczy nie zmieniłem ako.

1/8 ligi mistrzów post 25
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
czy moge zmienic typ bo porto dalem he x a przeciwnik he 1
czy tak moze byc ?
s90/ Twój typ i twojego przeciwnika nie kolidują ze sobą. Nie ma potrzeby zmieniać.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
s90/ Z racji, że nie ma edytowania to typ rozliczony jako minus.
no w moim przypadku rozumie ale widze edycje innej pary ! dzis rano a kupon byl wstawiany wczoraj wieczorem
s90/ wrzucaj linka i przyjrzę się sprawie.
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
za dużo mi ako naliczyliście w pierwszym meczu 1/4 Ligi Mistrzów ;) może to głupie wskazywać błędy, jeśli są dla mnie korzystne, ale przynajmniej uczciwe ????
s90/ ok
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
1/4 LE podliczona. Pary 1/2 podane.
P.S. Gratulacje dla kokoska1960. Mam nadzieję, że wygrasz LE ???? No bo przecież jak odpaść, to ze zwycięzcą ????
Powodzenia
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
1/4 LE podliczona. Pary 1/2 podane.

P.S. Gratulacje dla kokoska1960. Mam nadzieję, że wygrasz LE ???? No bo przecież jak odpaść, to ze zwycięzcą ????

Powodzenia
dzięki ;) co do wygrania droga daleka i wyboista, ale dzieki za gratki i tez gratki dla Ciebie bo przeciez różnie mogloby sie to zakonczyć ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
prosze o dopisanie ze 1 spotkanie jest w dnaich 11-12 listopada , bo napisalem tylko 11 listopada
para zakucyk-kokosek1960
mecz o 3 miejsce
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Liga Mistrzów podliczona. Wygrywa kiman.
Gratulacje dla zwycięzców LM i LE, gratulacje dla wszystkich finalistów. Wielkie podziękowania dla osób podliczających, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie kolejnej edycji konkursu. Pompować im reputację za wielką pracę, jaką wykonali:cool: Podziękowania również dla administracji za zorganizowanie nagród.
Jeśli ktoś jeszcze nie podał danych, a wygrał coś to proszę o PW. Im szybciej dostane wszystkie loginy, tym szybciej dostaniecie nagrody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Do góry Bottom