>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Baku
Tak
@TommyTSW
Rywalizujesz Jacio. On miał -127, wiec o 3 punkty lepszy bilans, dlatego przeszedł do next rundy. Chwilowo był błąd, ale szybko zostało poprawione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jacio 456

jacio

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f574/1-16-pary-1-8-06-03-12-03-2017-a-143649-5.html#post6352449 - wiem, ze nie zdazylem podsumowac wynikow przed 24, ale caly weekend spedzilem w Anglii, dopiero niedawno wrocilem do domu i mialem czas to wszystko ogarnac. Oczywiscie, wszystko jest potwierdzone, takze z dowodami w razie czego nie ma problemu. Prosilbym o wyrozumialosc. Pozdrawiam
Przepraszam za OT, ponieważ nie mam kompetencji do rozstrzygania tej sprawy i nie chcę tego robić, ale chciałbym odpisać Krisowi.

Po kim jak po kim, ale po Tobie nie spodziewalbym się, że będziesz kwestionować regulamin. Zapamiętałem cię jako użytkownika przestrzegającego go restrykcyjniej od samych moderatorów. Poświęciłem parę minut i znalazłem sytuację, która utkwiła mi w pamięci.

3. Tematy są zakładane przez opiekunów konkursów w poniedziałki, a zamykane w niedziele o godzinie 24 i do tego czasu należy oddać oraz rozliczyć wszystkie typy/kupony. Brak podliczenia do 23:59 = brak szans na awans.
Ten pkt regulaminu jest aktualny ?
Napisał KrisBarca_92 -&gt;

Ten pkt regulaminu jest aktualny ?
Tak
Napisał KrisBarca_92 -&gt;

W takim razie prosze o poprawienie w 1/37 pary nr 13 http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post5622098
Ponawiam
Wtedy, pomimo wyraźniej porażki, tak walczyłeś o sprawiedliwość i nie pytałeś o powody niepodsumowania typów przez twojego rywala. Dlatego nie rozumiem czemu teraz nie chcesz przestrzegać obowiązujących zasad.
Oczywiście nie mam zamiaru wpłynąć tym postem na decyzję moderatorów. Liczę bardziej na to, że Kris posypie głowę popiołem i nadal będzie stał na straży praw i obowiązków zawartych w regulaminie, pamiętając o tym, że to tylko zabawa.
Pozdro;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
By pomóc ruszyć z kolejnym tygodniem pomogłem skleić wszystkie podliczenia. Mam nadzieję, że jest wszystko ok ???? Wpadnie opiekun to wylosuje pary i otworzy nowe wątki.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
https://forum.bukmacherskie.com/f574/1-16-pary-1-8-06-03-12-03-2017-a-143649-5.html#post6352449 - wiem, ze nie zdazylem podsumowac wynikow przed 24, ale caly weekend spedzilem w Anglii, dopiero niedawno wrocilem do domu i mialem czas to wszystko ogarnac. Oczywiscie, wszystko jest potwierdzone, takze z dowodami w razie czego nie ma problemu. Prosilbym o wyrozumialosc. Pozdrawiam
Jacio kilka postów wyżej Ci wszystko wyjaśnił. Regulamin obowiązuje wobec każdego i tego się trzymamy. Nie jesteśmy w stanie weryfikować z jakich powodów gracz zachował się tak a nie inaczej. Sumada90 przeszedł dalej. Życzę powodzenia, może w innych konkursach się uda.


Pary na 1/8 rozlosowane, temat założony. Powodzenia.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Przepraszam za OT, ponieważ nie mam kompetencji do rozstrzygania tej sprawy i nie chcę tego robić, ale chciałbym odpisać Krisowi.

Po kim jak po kim, ale po Tobie nie spodziewalbym się, że będziesz kwestionować regulamin. Zapamiętałem cię jako użytkownika przestrzegającego go restrykcyjniej od samych moderatorów. Poświęciłem parę minut i znalazłem sytuację, która utkwiła mi w pamięci.




Wtedy, pomimo wyraźniej porażki, tak walczyłeś o sprawiedliwość i nie pytałeś o powody niepodsumowania typów przez twojego rywala. Dlatego nie rozumiem czemu teraz nie chcesz przestrzegać obowiązujących zasad.
Oczywiście nie mam zamiaru wpłynąć tym postem na decyzję moderatorów. Liczę bardziej na to, że Kris posypie głowę popiołem i nadal będzie stał na straży praw i obowiązków zawartych w regulaminie, pamiętając o tym, że to tylko zabawa.
Pozdro;)
Nieeee, jak najbardziej jestem za tym aby przestrzegac regulaminu - porzadek w zyciu musi byc ???? Po prostu na prawde nie bylo mnie w kraju, mialem utrudniony dostep do internetu, a jak juz wrocilem, kilkanascie godzin przed polnoca kompletnie zapomnialem o podsumowaniu ???? Tak z czystej ciekawosci musialem zapytac ;) A sumada ma jak najbardziej zasluzony awans. Zycze powodzenia w dalszym etapie ????
 
Do góry Bottom