>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności
Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN, jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj.

Tutaj należy zgłaszać prośby o edycję postów do momentu rozpoczęcia treningów/kwalifikacji/konkursu. Później prośby nie będą uwzględniane. Jedynym wyjątkiem jest prośba o doklejenie linku do analizy, o ile analiza pojawiła się w odpowiednim temacie przed rozpoczęciem etapu.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
28. Podstawą do wypłacenia nagrody, będzie przedstawienie realnego kuponu postawionego w fortuna (tylko zakłady internetowe) na Turniej Czterech Skoczni czyli aby otrzymać nagrodę trzeba zagrać co najmniej jeden kupon ze skoków w trakcie trwania TCS. Jeśli ktoś nie pokaże dowodu w postaci kuponu nie dostanie nagrody.

- Jaka jest minimalna stawka kuponu ? I czy musi być to singiel na TCS czy może być ako z innymi sportami np. koszykówką ?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
28. Podstawą do wypłacenia nagrody, będzie przedstawienie realnego kuponu postawionego w fortuna (tylko zakłady internetowe) na Turniej Czterech Skoczni czyli aby otrzymać nagrodę trzeba zagrać co najmniej jeden kupon ze skoków w trakcie trwania TCS. Jeśli ktoś nie pokaże dowodu w postaci kuponu nie dostanie nagrody.
- Jaka jest minimalna stawka kuponu ? I czy musi być to singiel na TCS czy może być ako z innymi sportami np. koszykówką ?
Nie ma minimalnej stawki. Możesz grać single na TCS, możesz łączyć propozycje ze skoków. W tym punkcie jest napisane:
przedstawienie realnego kuponu postawionego w fortuna (tylko zakłady internetowe) na Turniej Czterech Skoczni
a więc nie łączymy z innymi sportami.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Pytanie mam względem kopiowania typów, czyli jak ktoś dał np. Małysz vs stoch 1, inny ktoś dał schmit vs vancura 2 a ktoś inny Mateja vs Ahonen 2 to juz nie mogę powtórzyć ani jednego typu?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pytanie mam względem kopiowania typów, czyli jak ktoś dał np. Małysz vs stoch 1, inny ktoś dał schmit vs vancura 2 a ktoś inny Mateja vs Ahonen 2 to juz nie mogę powtórzyć ani jednego typu?
Oczywiście, że możesz. Nikt Ci nie zabroni myśleć podobnie jak inni tym bardziej, że każdy stawia na faworytów.
proponuje zamknąć już temat z zapisami .. do usunięcia
Do konkursu można zapisać się podczas jego trwania jednak by liczyć się w ostatecznej tabeli należy spełnić wszystkie punkty regulaminu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
WAŻNE
Od kolejnej skoczni należy podać czy typ tyczy się kwalifikacji czy konkursu. Przede wszystkim opisujmy każdy typ przed rozpoczęciem kwalifikacji.

Dziś sprawa została nieco przeoczona ale gdy ja stawiałem nie widziałem propozycji na konkurs w Fortunie. Jeśli ktoś ma inne zdanie i sądzi, że podał typy na konkurs proszę się zgłaszać tu lub na PW. Poproszę fortunę o udostępnienie typów sprzed kwalifikacji.



 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
WAŻNE
Od kolejnej skoczni należy podać czy typ tyczy się kwalifikacji czy konkursu. Przede wszystkim opisujmy każdy typ przed rozpoczęciem kwalifikacji.

Dziś sprawa została nieco przeoczona ale gdy ja stawiałem nie widziałem propozycji na konkurs w Fortunie. Jeśli ktoś ma inne zdanie i sądzi, że podał typy na konkurs proszę się zgłaszać tu lub na PW. Poproszę fortunę o udostępnienie typów sprzed kwalifikacji.



Sądze że każdy który przegrał powie że to typy na konkurs. Tak jak mówisz , były podane na fortunie tylko na kwalifikacje , więc każdy podawał z kwali .
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
A mam też pytanie, czy można grać dwie pary bądź więcej z tym samym zawodnikiem?
Wszystko jest w regulaminie konkursu!
13. Na dane zawody (kwalifikacje lub konkurs) można podać tylko jeden zakład z danym skoczkiem, czyli jeśli stawiam na kwalifikację parę ze Stochem to nie mogę już więcej typów z nim podawać na kwalifikacje.
 
Do góry Bottom