>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
zrzut kuponu z fortuny musi byc dodany do postu z typami konkursowymi ? czy w temacie z analizami czy obojętne
Kupony przedstawią tylko Ci, którzy zajmą premiowane miejsce w tabeli końcowej po zakończeniu konkursu.
Pary K.O na 1szą serię też można grać?
A mam też pytanie, czy można grać dwie pary bądź więcej z tym samym zawodnikiem?
Pytasz o takie rzeczy, bo nie przeczytałeś nawet regulaminu. Zachęcam więc do przeczytania byś potem nie miał pretensji.
kitex dzięki za szybką odpowiedź.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Zapisy do konkursu powinny być zamknięte wraz z rozpoczęciem pierwszych treningów, ponieważ jest to nie sprawiedliwe. Zawodnik, który jest w turnieju musi oddać 3 typy na skocznie minimum . Gra od początku, nie udało mu się trafić i ma minusowe punkty. Przychodzi świeżak , typuje tylko na ostatniej skoczni i wygrywa ? bo ma 0 punktów przy ostatniej skoczni, a ten który jest zapisany i typuje od początku ma minusowe punkty .!!!
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam.
Czy bukmacher fortuna z którego mamy podawać typy do kwalifikacji oraz konkursów turniejów czterech skoczni zawsze ma taką obsuwę 2 godzinną?
Dzisiaj kwalifikacje zaczynają się o 14.00 a w fortunie niby rozgrywane są o 12.00 i teraz nie ma już na nie żadnego zakładu a do faktycznych kwalifikacji pozostały 2 godziny?
Już ostatnio zwróciło to moją uwagę czy przy kwalifikacjach czy konkursie ale ostatnio zdążyłem podać swoje typy i na kwale i na konkurs a teraz na kwalifikacje nie zdążyłam.
Pozdrawiam
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Witam.
Czy bukmacher fortuna z którego mamy podawać typy do kwalifikacji oraz konkursów turniejów czterech skoczni zawsze ma taką obsuwę 2 godzinną?
Dzisiaj kwalifikacje zaczynają się o 14.00 a w fortunie niby rozgrywane są o 12.00 i teraz nie ma już na nie żadnego zakładu a do faktycznych kwalifikacji pozostały 2 godziny?
Już ostatnio zwróciło to moją uwagę czy przy kwalifikacjach czy konkursie ale ostatnio zdążyłem podać swoje typy i na kwale i na konkurs a teraz na kwalifikacje nie zdążyłam.
Pozdrawiam
Oferta jest wycofywana przed treningami i przed serią próbną, a nie bezpośrednio przed kwalifikacjami lub konkursem.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Oferta jest wycofywana przed treningami i przed serią próbną, a nie bezpośrednio przed kwalifikacjami lub konkursem.
Czyli podawanie typow jest mozliwe najpozniej z 2 godziny przed kwalkifikacjami lub konkursem.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Dałem 2 posty w jednym, Na pewno admin bedzie wiedział o co chodzi, nie wiem czy to zgodne z regulaminem ale fortuna przed sylwestrem nie dala oferty a jak kazdy bedzie wstawał to konkurs bedzie trwał ???? Dlatego skorzystałem z okazji ze jestem jeszcze kontaktujący i wrzuciłem typy. Pozdrawiam i Wszystkiego dobrego na Nowy Rok !
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dałem 2 posty w jednym, Na pewno admin bedzie wiedział o co chodzi, nie wiem czy to zgodne z regulaminem ale fortuna przed sylwestrem nie dala oferty a jak kazdy bedzie wstawał to konkurs bedzie trwał ???? Dlatego skorzystałem z okazji ze jestem jeszcze kontaktujący i wrzuciłem typy. Pozdrawiam i Wszystkiego dobrego na Nowy Rok !
Panowie, serio radzę przeczytać regulamin i nie będzie niejasności.

26. Edycja swojego postu z podanymi typami będzie skutkować automatycznym rozliczeniem typów jako -300. Nie ma znaczenia, czy ktoś zmienia typ, czy tylko poprawił literówkę. Jeśli chcesz coś poprawić, a trening/kwalifikacje/konkurs się jeszcze nie zaczął - napisz w temacie &quot;Pytania, propozycje..&quot;.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Podliczony drugi konkurs i tabela wrzucona. Gdyby pojawiły się błędy piszcie w temacie.
Pamiętajcie o prawidłowym numerowaniu typów i podawaniu dokładnie jaki typ mamy na myśli (kwalifikacje, K.O.), bo będą sypać się na takie pierdoły ujemne punkty.
 
Do góry Bottom