>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał - &gt; Gliwiczanin
Żyła - Zajc typ Żyła kurs 2.55 Fortuna
Hayboeck - Damian typ Hayboeck kurs 1.40 Fortuna
Fannemel - Tande typ Tande kurs 1.48 Fortuna
Kto Lepszy:
Koudelka - Stjernen typ Koudelka kurs 1.70 Fortuna
Aigner - Fettner typ Aigner kurs 1.60 Fortuna
Sumanda jak mozesz to ponumeruj typy. Wczoraj dalem 1 typ tam jest wszystko okej a tutaj jak uwazasz ze to koniecznie to ponumeruj typy. Ogolnie na ta skocznie (konkurs) dałem 6 typów na dzisiaj. Pozdrawiam

Link do typów:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/iii-konkurs-innsbruck-03-01-04-01.154730/page-3#post-6776477
s90/poprawione, wystarczy jak napiszesz w tym miejscu
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/iv-konkurs-bischofshofen-05-01-06-01.154731/page-2#post-6777555
W drugim typie jest błąd Johansson był przed Forfangiem

s90/zrobione
https://forum.bukmacherskie.com/threads/iv-konkurs-bischofshofen-05-01-06-01.154731/page-3#post-6777864
A tu zapomniałem napisać że konkurs bo pisałem na szybko bo post był kontynuacją poprzedniego, zresztą i tu i tu Kubacki był wyżej

s90/ poprawiłem Ci tylko dlatego, że Kubacki wygrał w konkursie i kwalifikacjach
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Analiza nie posiada sensownych argumentów co do typów jakie podałeś. Wystarczyło nie iść w ilość, a jakość.
Przeczytaj swoją anzalize z 5.01.2019 gdzie piszesz min. że Johanson nie posiada teraz iskry która pozwoli mu oddać dlaeki skok, za to Koudelka posiada z pewnościa taka moc.
Trochę krytyki przyjmij bo Twoja anazliza niczym nie rózni sie od innych analiz a wielu użytkownikom zarzuciłeś słaba analize. to są skoki narciarskie - loteria , nikt z nas nie zna się na kątach odbicia albo przyczynach złej pozycji najazdowej lub słabej prędkości na progu.
Możemy pisać jedynie o swoich przeczuciach i ewentualnie popatrzeć po statystykach ostatnich skoków.
Opisałem także swoje odczucia co do konkursu że mogą byc warunki loteryjne itp, co jest zgodne z regulaminem pkt.27
Pozdrawiam
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Przeczytaj swoją anzalize z 5.01.2019 gdzie piszesz min. że Johanson nie posiada teraz iskry która pozwoli mu oddać dlaeki skok, za to Koudelka posiada z pewnościa taka moc.
Trochę krytyki przyjmij bo Twoja anazliza niczym nie rózni sie od innych analiz a wielu użytkownikom zarzuciłeś słaba analize. to są skoki narciarskie - loteria , nikt z nas nie zna się na kątach odbicia albo przyczynach złej pozycji najazdowej lub słabej prędkości na progu.
Możemy pisać jedynie o swoich przeczuciach i ewentualnie popatrzeć po statystykach ostatnich skoków.
Opisałem także swoje odczucia co do konkursu że mogą byc warunki loteryjne itp, co jest zgodne z regulaminem pkt.27
Pozdrawiam
dokłądnie , irytujące jest to . sumada zabardzo gwiazdorzy zauważyłem ????
słaba analiza :cwl::cwl::cwl: a jeszcze dobre jest to że rozprawka na 3 strony a4 a typ i tak nie wejdzie. Pozdro
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Punkty nawet za analizę nie są darmowe. Podczas trzeciego konkursu ostrzegałem, że analiza pojawiająca się w Waszych wykonaniach są słabe i pisane tylko pod konkurs. Nie braliście wtedy moich uwag do siebie więc o co teraz macie pretensje? Do tego z mojej analizy przytoczone zostało dwa zdania, ale jest to podsumowanie tego co pisałem wcześniej oraz tego co pisałem w analizie na wcześniejszy konkurs.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wstawiłem tabele końcową. Osoby które wygrały proszę o przekazywanie na PW login do fortuny.
Jeśli ktoś nie jest uwzględniony w tabeli przed napisaniem zapytania niech sprawdzi czy spełnił wszystkie punkty regulaminu.
 
Do góry Bottom