>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
szary uzytkownik przez pomylke nie da buka = ⛔ 100, mod moze sobie edytowac,
szary uzytkownik da takie typy jak ktos wyzej = ⛔ 100, mod &quot;zbieg okolicznosci, no takie zycie niestety
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Tak to jest jak w konkursie biorą udział moderatorzy i osoby związane bezpośrednio z forum. W większości konkursów takie rzeczy są zabronione no ale to w sumie tylko zabawa. Z drugiej strony jak macie takie ogromne problemy to napiszcie zażalenie do źródła;) Najlepiej się tak jak ja nie mylić no ale jednak się zdarza ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Przecież to chyba normalne że typy będą sie powtarzać przy jednym meczu nie ma wiele możliwości kombinacji. Przy tylu użytkownikach i jednym meczy typy bedą się powtarzać i jest to nieuniknione
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dziś przy podawaniu typów na finał podałem kursy z William Hill jednak nie dopisałem nazwy buka chociaż w regulaminie jest napisane że należ podać aktualne kursy nic nie pisze o nazwie buka wysłałem drugi post z kursami i nazwą prosze o usuniecie jednego postu.
 
grzesio 41,3K

grzesio

Forum VIP
Proszę o loginy od :
▶ krzosz1987
▶ dawid1892
▶ wesolutki
▶ safa02
Lista jest prawie cała bez wyżej wymienionych userów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak już to AKO.
Z tego co wiem nie ma minimalnego kursu przy freebetach. Pamiętajcie, że na waszych kontach pozostanie tylko ZYSK. Nie widzę sensu grać poniżej AKO 1.50 przy stawce 50PLN....
 
Do góry Bottom