>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Awansowałeś, błąd jest po stronie Vadera stąd krótka dyskusja między Moderatorami bo pierwszy raz spotkaliśmy się z taką sytuacją, ale wszystko wyjaśnione i awansowałeś do dalszych gier.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
doczekam się w końcu na jakieś wyjaśnienie!!!
bo jak na razie to widze że ktoś bezczelnie wkleił typy Vadera z tygodniowym poślizgiem i co uznajemy że nic się nie stało tak??
jak ja się myliłem to nie było zmiłuj się bo regulamin itp tylko Out i Finito. Teraz regulamin jest po mojej stronie więc oczekiwał bym konsekwencji i albo gramy Fair Play albo wcale.
Nie spinaj się tak bo jeszcze coś Ci się stanie.
Już wczoraj napisałem w dziale dla modów, że nie będę się spinał bo to nie ma sensu.
Podsumowując sprawę byłeś za słaby aby awansować a ja byłem frajerem dlatego nie awansowałem.
Gratuluję awansu ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
@lukkaz, zmieniłem i powinno być OK, bo ewidentnie daliśmy pupy z wklejeniem Ci typów. Tym samym, uznałem Ci ako 0 (nie chciało mi się sprawdzać) i przeskoczyłeś na 3. miejsce.

Za chwilę pary LM i LE

Wszystko już gotowe. Pamiętajcie, że zaczynamy w sobotę.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Witam, mam prośbę: Mogę mieć kłopot by podać w przedziale czasowym (od 8.00) typy na niedzielę? Któremu z moderatorów mógłbym przesłać moje typy wieczorem dziś by zamieścił w moim imieniu jutro? Widziałem, że taka praktyka jest stosowana. Pozdrawiam ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Daj w tym temacie, będzie najlepiej. Wtedy ten kto będzie mógł to wstawi. A rywal nie będzie mógł się przyczepić, jeśli ewentualnie któryś z modów zapomni wkleić typy, bo to będzie nasza wina.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Zgodnie z sugestią @adqs, zamieszczam tutaj moje typy na 1/8 LM 18.11.2012 z prośbą o umieszczenie w dziale, pojedynek miki9971 - kabacik:
1. Lech Poznań - Legia Warszawa: X @ 3,20
2. Celta Vigo - Majorka: X2 @ 1,90
3. Sevilla - Real Betis: X2 @ 2,04
4. Hoffenheim - VfL Wolfsburg: X @ 3,40
5. Fulham - Sunderland: X2 @ 2,18
AKO: 91,93
Unibet

Dzięki za pomoc ???? Pozdrawiam
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f396/lm-1-8-a-84221-2.html#post3198310
Proszę o zmianę typów na:
Rewanż
1. kabacik - miki9971 - 1/8 LM - 18.11.2012
1. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf - Powyżej 3,5 @ 2,50
2. Hoffenheim - Wolfsburg - Powyżej 3,5 goli @ 2,70
3. Udinese - Parma - Remis @ 3,40
4. Inter - Cagliari (0:1) - Inter @ 2,45
5. Fiorentina - Atalanta - Powyżej 2,5 @ 1,95
AKO: 109,60
Unibet
Gdyż nie zauważyłem, ze mój przeciwnik podał X2 na Sunderland, a HC to to samo ;)
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
1/8 LM (17.11.2012)
7. ruichi - dawid1892
1. East Stirlingshire - Glasgow Rangers 1X @ 4.55
2. Hannover 96 - SC Freiburg 1 @ 1.95
3. Burnley - Charlton 1 @ 2.00
4. Crystal Palace - Derby 1 @ 1.95
5. Scunthorpe United - Notts 2 @ 2.45
AKO: 84.78
0 (brak buka)
No wybaczcie, ale podawanie buków nie jest obowiązkowe. Należy korzystać z Unibetu, spoko, ale nigdzie w regulaminie nie jest wymagane pisanie: Unibet. Proszę o zmianę decyzji.
Wyciąg z regulaminu :p :

23.Aby rozwiązać pytania niektórych dodam kilka wyjaśnień dotyczących regulaminu tego konkursu.

Oto przykład prawidłowego typowania :

Cytat:
1 kolejka 02.02.2010r
robson United xD - SimonS

Typy Robsona :
Manchester United - Chelsea Typ : 1 @ 2,50 ✅ 3-0
FC Barcelona - Real Madryt Typ : 1 @ 2,00 ✅ 6-2
Lazio Rzym - AS Roma Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,70 ⛔ 3-3
Wisla Kraków - Legia Warszawa Typ : 1 @ 1,80 ✅5-0
Werder Brema- Hamburger SV Typ : 2 @ 3,00 ⛔ 2-1

AKO Tafione Robsona ✅9,00

Typy SimonS :
Manchester United - Chelsea Typ : X @ 3,50 ⛔ 3-0
Valencia - Huelva Typ : 1 @ 1,40 ✅3-1
Arka Gdynia - Lech Poznań Typ : 2 @ 1,70 ✅0-4
Rubin Kazań- CSKA Moskwa Typ : 2 @ 3,00 ⛔ 1-1
Ol.Lyon - Lens Typ : 1 @ 1,30 ✅3-0

AKO Trafione SimonS ✅3,10


24. Przy kazdym poście z typami musi się znajdowac to z kim rywalizujemy i która to jest kolejka :!:. Opcjonalnie można dodać datę i łączne AKO.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No wybaczcie, ale podawanie buków nie jest obowiązkowe. Należy korzystać z Unibetu, spoko, ale nigdzie w regulaminie nie jest wymagane pisanie: Unibet. Proszę o zmianę decyzji.
Też bym chciał to wiedzieć bo widzę że sami prowadzący ten konkurs nie znają zasad, zmieniają co chwilę różne decyzję i ogólnie jest to 5 edycja tego konkursu, a regulamin jest ciągle naszpikowany zbędnymi punktami i nie precyzyjny....
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Też bym chciał to wiedzieć bo widzę że sami prowadzący ten konkurs nie znają zasad, zmieniają co chwilę różne decyzję i ogólnie jest to 5 edycja tego konkursu, a regulamin jest ciągle naszpikowany zbędnymi punktami i nie precyzyjny....
Ty już miałeś okazję się wykazać jako mod w konkursie o F1 i o zdanie nikt Ciebie nie pytał, bo sytuacja Ciebie bezpośrednio nie dotyczyła, nic nowego (poza stałymi pretensjami) nie wniósł Twój komentarz.
Zmieniony wynik wczorajszego pojedynku, poprowadź sobie 3 konkursy, ucz się w weekendy i wszystko ogarniaj bezbłędnie to wtedy możemy porozmawiać. Pozdrawiam.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Ty już miałeś okazję się wykazać jako mod w konkursie o F1 i o zdanie nikt Ciebie nie pytał, bo sytuacja Ciebie bezpośrednio nie dotyczyła, nic nowego (poza stałymi pretensjami) nie wniósł Twój komentarz.
Zmieniony wynik wczorajszego pojedynku, poprowadź sobie 3 konkursy, ucz się w weekendy i wszystko ogarniaj bezbłędnie to wtedy możemy porozmawiać. Pozdrawiam.
dzieki
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ty już miałeś okazję się wykazać jako mod w konkursie o F1 i o zdanie nikt Ciebie nie pytał, bo sytuacja Ciebie bezpośrednio nie dotyczyła, nic nowego (poza stałymi pretensjami) nie wniósł Twój komentarz.
Zmieniony wynik wczorajszego pojedynku, poprowadź sobie 3 konkursy, ucz się w weekendy i wszystko ogarniaj bezbłędnie to wtedy możemy porozmawiać. Pozdrawiam.
Nie wiem jakie AKO trafił mój rywal więc trochę mnie dotyczyła ta sytuacja. Jeśli bierzesz się za coś na co nie masz czasu no to sory, ale czy to moja wina? Raczej nie...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
A gdzie jest napisane, że nie mam czasu, gdzieś coś jest liczone z opóźnieniem, robię mega błędy, konkursy mają miesiąc opóźnienia przeze mnie??

Po prostu głowa w pewnym momencie czasami może nieco się zakręcić. A dla niektórych delikwentów niestety odechciewa się pewnych rzeczy robić, ale taka &quot;praca&quot; :] Pozdrawiam raz jeszcze.
 
Do góry Bottom