>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Trzeba czekać aż Marcin poda mniej,więcej datę i dopiero sprawdzać stan konta bo pewnie jeszcze lista nie została wysłana do Betfair.Jest i druga opcja czyli obiboki z Betfair się ociągają co także jest możliwe ????
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Czy ktoś z organizatorów tego konkursu z forum może napisać do supportu betfair co się dzieje z nagrodami?
Bo to już zaczyna być lekkim przegięciem, aby do tej pory nie było pieniędzy
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Kasa się zgadza,mam jednak pytanie czy aby obrót był ważny liczą się tylko zakłady z działu sportbook czy można sobie to jakoś na giełdzie obrócić bo szczerze to ja już nie pamiętam kiedy jakiś bet stawiałem nie licząc tych które były wymagane do udziału w konkursie.Z góry dzięki za odpowiedź
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bo to już zaczyna być lekkim przegięciem, aby do tej pory nie było pieniędzy
Osoba, która miała dopisać bonusy była na urlopie i dopiero dzisiaj wróciła.
U mnie niestety sucho...
Warunkiem otrzymania nagrody jest &quot;aktywne konto&quot;, czyli w ostatnich 30 dniach chociaż dwa postawione zakład oraz w ostatnich 60 dniach minimum jeden depozyt.

Od października jesteś nieaktywnym graczem Betfair.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Kasa się zgadza,mam jednak pytanie czy aby obrót był ważny liczą się tylko zakłady z działu sportbook czy można sobie to jakoś na giełdzie obrócić bo szczerze to ja już nie pamiętam kiedy jakiś bet stawiałem nie licząc tych które były wymagane do udziału w konkursie.Z góry dzięki za odpowiedź
Z racji, że nikt nie odpowiedział to powiem swoje przypuszczenie.

Tak na logikę, to myślę, że jeśli konkurs był na sportbook to i tk trzeba to raz obrócić, bo na giełdzie niby jak? W sumie stawiasz back i potem wychodzisz od razu? Raczej nie, a jak stawiasz i zostawiasz do końca to tak jak na sportbook.
Więc na sportbook myślę.

W ogóle nie wiem czy tak można, ale wykombinowałem, że można puścić coś na sportbook i potem tylko kontrę na giełdzie i obrócone. Czy ktoś z modów może się na ten temat wypowiedzieć?
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Kiedy powrot do gry?

Warunkiem otrzymania nagrody jest &quot;aktywne konto&quot;, czyli w ostatnich 30 dniach chociaż dwa postawione zakład oraz w ostatnich 60 dniach minimum jeden depozyt.

Od października jesteś nieaktywnym graczem Betfair.
Ktos mi wyjasni jak to dokladnie jest? Czy jezeli wiadomo, ze sie wygralo cos w konkursie, to mozna zagrac po tym fakcie, czy minimum (2 zaklady i 1 depozyt) trzeba wyrobic jeszcze przed zakonczeniem danej kolejki?
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Kiedy powrot do gry?

Ktos mi wyjasni jak to dokladnie jest? Czy jezeli wiadomo, ze sie wygralo cos w konkursie, to mozna zagrac po tym fakcie, czy minimum (2 zaklady i 1 depozyt) trzeba wyrobic jeszcze przed zakonczeniem danej kolejki?
mozna jesli wiemy ze juz wygramy, ale przed zapisem do konkursu trzeba miec juz zalozone konto ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom