>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

A 24

aereesteeo

Użytkownik
Oberstdorf 29.12.2013 (I konkurs)

1. Severin Freund - Ammann @ 2 @ 1,86 ✅ 86
2. Bardal- Ammann @ 2 @ 2.04 ✅ 104
3. Jan Ziobro- Ito @ 1 @ 1.85 ⛔ 100
4. Noriaki Kasai- Richard Freitag @ 1@ 1,75 ✅ 75
5. Gregor Schlierenzauer - Severin Freund@ 1 @ 1.60 ✅ 60

Wszystkie kursy Betsson

✅ 225
Zdaje się że trzy z powyższych zakładów są nieregulaminowe. W typach 1,2,5 powtarzają się zawodnicy.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dobra kolejka podliczona. Sprawdzać to ogarnę tabelkę
Żeby uprzedzić pytania:
Pary
Kasai-Takeuchi
Diethart - Ziobro
z Sportingbet zostały anulowane i otrzymaliście za nie zwrot. To samo tyczy się pary Loitzl-Fannemel. Ci co podali typ z dzisiejszej oferty Sportingbet dostali ZWROT bowiem Fannemel nie przebrnął kwalifikacji. Ci co podali taki typ przed kwallifikacją typ mają rozliczony normalnie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ci co podali typ z dzisiejszej oferty Sportingbet dostali ZWROT bowiem Fannemel nie przebrnął kwalifikacji.
Wg mnie ⛔ 100. Nie przebrnął kfali czyli jest nizej niż jego rywal h2h.

Ale zdarzenie zostało wycofane z oferty. Po raz kolejny dziś SB zrobiło psikusa i wystawił parę gdzie zawodnik nie powinien być wystawiony. Jeżeli ktoś podał to zdarzenie przed kwalami dostał normalne rozliczeni. Dziś kilka osób dało 1 bo wiadomo było, że Fannemela nie ma w konkursie, ogarnął też SB i oferta wycofana. Tak więc ZWROTY pozostają
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
O 11:45 zostały zamknięte tak jak i u innych bukmacherów ponieważ rozgrywane są aktualnie treningi i kwalifikacje. Oferta pojawi się ponownie w godzinach wieczornych zapewne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chłopaki usuńcie moje posty, brałem od innych użytkowników, a widzę, że wycofane, to podam jak wrócę z sylwestra. Sorry za zamieszanie.
http://forum.bukmacherskie.com/f440/garmisch-partenkirchen-01-01-2014-ii-konkurs-101199.html#post4130578
http://forum.bukmacherskie.com/f440/garmisch-partenkirchen-01-01-2014-ii-konkurs-101199.html#post4130581
//done
haha jakies jaja, bierze od kogoś typy gdy nie ma kursów kiedy kwlaifikacje trwaja w najlepsze i jeszcze pisze aby mu anulować dane typy. Dobry gościu!
Za takie coś to dyskwalifikacja z konkursu a nie &quot;sorry za zamieszanie i usuńcie typy bo podałem złe&quot;.
Więc dla mnie DSQ z miejsca od razu, a takich osobników jest bankowo wiecej...
 
psm 921

psm

Użytkownik
ef beer,od 18 zaczely wskakiwac typy na betsson bo sam na nie czekalem,teraz jest dopiero 10 par h2h ale zadnej z Twoich nie ma...
HTML:
1. Bardal - Kasai - 1 @ 1,76 Betsson
2. Ziobro - Tepes - 1 @ 1,60 Unibet
3. Ito - Kofler - 1 @ 1,86 Betsson
4. Stoch wygrywa konkurs @ 5 B365
5. Diethart - Prevc - 1 @ 1,72 Betsson
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
i jeszcze jedno pytanie
czy osoby odpowiedzialne za prowadzenie konkursu maja jakis wglad na to czy takowe zdarzenie jest w ofercie i jaki kurs zostal wystawiony w danym momencie? bo mam wrazenie ze niektorzy podaja typy z kosmosu takich ktorych nie ma w ofercie chociazby typy uzytkownika wislaks ???? z calym szacunkiem ale grajmy uczciwie
 
W 26

wislaks

Użytkownik
i jeszcze jedno pytanie
czy osoby odpowiedzialne za prowadzenie konkursu maja jakis wglad na to czy takowe zdarzenie jest w ofercie i jaki kurs zostal wystawiony w danym momencie? bo mam wrazenie ze niektorzy podaja typy z kosmosu takich ktorych nie ma w ofercie chociazby typy uzytkownika wislaks ???? z calym szacunkiem ale grajmy uczciwie
który dokładnie?
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
który dokładnie?
wlasciwie to wszystkie ????

1. Bardal - Ammann 1 1.86 Betsson - nie wiem skad taki kujrs, zaraz jak sie pojawila oferta kurs byl w granicach 1.75
2. Takeuchi- Ito 2 1.90 Betsson
3. Diethart - Prevc 1 1.72 Betsson - para widmo ????
4. Morgenstern - Kasai 1 1.81 Betsson - jw
5. Stoch - Schlierenzauer 1 1.86 Betsson - taa a swistak siedzi...
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
ef beer,od 18 zaczely wskakiwac typy na betsson bo sam na nie czekalem,teraz jest dopiero 10 par h2h ale zadnej z Twoich nie ma...
HTML:
1. Bardal - Kasai - 1 @ 1,76 Betsson
2. Ziobro - Tepes - 1 @ 1,60 Unibet
3. Ito - Kofler - 1 @ 1,86 Betsson
4. Stoch wygrywa konkurs @ 5 B365
5. Diethart - Prevc - 1 @ 1,72 Betsson
potwierdzam no poprostu typy widmo ????

ps. nie wstyd wam takie wały robic? ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dokładnie, poza tym też mogą być sytuacje gdy ktoś przepisuje typy z 3 postów wyżej,ale podane przed kwalifikacjami,a po kwalifikacjach są już inne i wiadomo,że np na Dietharta poleciały na łeb na szyję, proponuję dokładnie weryfikować godzinę podania typu (i istnienia danego typu w ofercie buka w tym czasie).
&quot; brałem od innych użytkowników&quot; - pisze kolo bez żenady w poście o konkursie w którym chodzi o to kto najlepiej wytypuje i jeszcze w trakcie kwali które pewnie niekorzystnie zmieniły te kursy.
 
Do góry Bottom