>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
W grupie pierwszej, 2 kolejka, druzyna Buffony:
prosze o poprawienie kursu w 1 typie na zwyciestwo norwezek z 1.55 na 1.80, co za tym idzie prosze rowniez o zmiane AKO na 14.26, z gory dzieki ????
ponawiam prośbę
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Mamy w swoich typach drużyna Włodczany podany typ w biathlonie Ukraina - Włochy.
Ukraińscy sportowcy z wiadomych względów prawdopodobnie wycofali się z wszystkich konkurencji czy możemy podać typ zastępczy ?
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Zobacz godzinę wpisu typów i mojej 1 prośby, chwilę po tym. Po prostu wkradł się błąd, który chcieliśmy od razu naprawić. Dobrze, że kolega zaniżył ten kurs, bo co by było gdyby...
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Zobacz godzinę wpisu typów i mojej 1 prośby, chwilę po tym. Po prostu wkradł się błąd, który chcieliśmy od razu naprawić. Dobrze, że kolega zaniżył ten kurs, bo co by było gdyby...
Takie są rozkazy z góry - ja tu jestem tylko od wstawiania rozliczeń i pilnowania, zeby nie bylo bledow :razz:
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Oba typy są poprawne. W regulaminie nie ma informacji o tym, aby nie podawać typów na tą samą drużynę/ zawodnika w dwóch lub większej ilości typów w kuponie konkursowym. Jeżeli kiedyś będzie podobny konkurs na pewno ten pkt ulegnie zmianie.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
podobnie jak zapis: Berger wygra, Domracheva wygra, Soukalova wygra też powinno się wyeliminować w kolejnych konkursach.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Oba typy są poprawne. W regulaminie nie ma informacji o tym, aby nie podawać typów na tą samą drużynę/ zawodnika w dwóch lub większej ilości typów w kuponie konkursowym. Jeżeli kiedyś będzie podobny konkurs na pewno ten pkt ulegnie zmianie.
OK - czyli moge podac 5 takich samych typów na to ze Norwegia wygra tak ? śmieszne to jest.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Szanujmy sie no są pewne granice absurdu...W konkursie typów dnia nie mozna podawac typu np na druzyne 2 jesli ktos wczesniej podal hc na ta druzyne. A tu mozna podac 5 typów Norwegia wygra tak ?
1.19.02 10:15 Biegi narciarskie K: Norwegia wygra 1,8
2.19.02 10:15 Biegi narciarskie K: Norwegia wygra 1,8
3.19.02 10:15 Biegi narciarskie K: Norwegia wygra 1,8
4.19.02 10:15 Biegi narciarskie K: Norwegia wygra 1,8
5.19.02 10:15 Biegi narciarskie K: Norwegia wygra 1,8

chodzi o to, że nie ma zapisu i nie jest zabronione typować, że ktoś wygra albo będzie top 3 a zarazem dać typ h2 // mp
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
chodzi o to, że nie ma zapisu i nie jest zabronione typować, że ktoś wygra albo będzie top 3 a zarazem dać typ h2 // mp
Ale to jest ten sam typ przecież...Ktos dał ze wygra Norwegia i ze wygra h2h no przeciez to jest to samo jakbyus 2 razy napisal ze Norwegia wygra. Naprawdę tego nie rozumiecie czy udajecie ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przeciez napisali, ze rozumieja i w nastepnym konkursie juz tak nie bedzie, daj sobie juz spokoj
To juz jest moja sprawa a nie twoja czy sobie dam spokój czy nie, bo albo gramy poważnie albo robi się absurd i podawanie takich samych typów.
nie zauwazyles tego, ze juz w 1 rundzie ludzie tak podawali typ? Nie ma zapisu w regulaminie, bo ktos nie dopisal i tyle. W mojej grupie w 1 i 2 rundzie ludzie dawali zarowno podium jak h2h tej samej druzyny. Wiem, ze tak nie powinno byc, ale nie ma takiego zapisu w regulaminie wykluczajacego ten typ i teraz juz sie to nie zmieni.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Oba typy są poprawne. W regulaminie nie ma informacji o tym, aby nie podawać typów na tą samą drużynę/ zawodnika w dwóch lub większej ilości typów w kuponie konkursowym. Jeżeli kiedyś będzie podobny konkurs na pewno ten pkt ulegnie zmianie.
wlasnie bo wczoraj u nas w grupie ktos podobnie podawal na win Fourcade i Fourcade - Swendsen 1 i nikt nie zglaszal sprzeciw wiec zagralem podobnie.dzieki pestka7 za trzymanie sie regulaminu;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
nie zauwazyles tego, ze juz w 1 rundzie ludzie tak podawali typ? Nie ma zapisu w regulaminie, bo ktos nie dopisal i tyle. W mojej grupie w 1 i 2 rundzie ludzie dawali zarowno podium jak h2h tej samej druzyny. Wiem, ze tak nie powinno byc, ale nie ma takiego zapisu w regulaminie wykluczajacego ten typ i teraz juz sie to nie zmieni.
A nie zauwazyles Ty ze nie jestem ani moderatorem ani opiekunem konkursu zeby spogladac na kazda grupe ? Nikt przeciwko mojej druzynie nie zagral jeszcze takiego absurdu. Dzis byl 1wszy raz i od razu to zglosilem bo jak dla mnie jeden z tych typow jest powtórzony więc jasna sprawa, ze ⛔. A skoro we wczesniejszych pojedynkach dawaliscie ✅ za takie cos to siema i pozdro. Czekam na jakąś ofertę i sobie zagram jak dobrze pojdzie 3 takie same typy jesli sie uda zlapac h2h ze bedzie tak wystawione. Żenada.
za trzymanie sie regulaminu
Pseudo regulaminu.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
To moja wina, ze nie patrzysz co sie dzieje w konkursie? Bywaly takie przypadki, tutaj w tym temacie chyba tez. Grasz to znaczy akceptujesz regulamin. Tak regulamin ma błedy, potwierdzam. Teraz nic juz nie mozna zrobic. Takie przypadki byly od samego poczatku tego konkursu. Pestka jako glownodowodzacy zatwierdzil i tak liczymy. Nie moge nagle inaczej liczyc bo to by bylo niesprawiedliwe.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To moja wina, ze nie patrzysz co sie dzieje w konkursie?
Chyba sobie kpisz, że mam patrzeć w kaażdą grupę co się dzieje. Co ja jestem ? Opiekun konkursu ? Dobre żarty. Ci którzy rozliczają i są opiekunami konkursu za to odpowiadają, że zaakceptowaliście taką głupotę i rozliczaliście takie same typy na ✅ przez co konkurs robi się zwykłym bublem.
 
Do góry Bottom