>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
to nie graj zrezygnuj, ja pier... nie dosc ze pieniadze rozdaja to jeszcze placzesz... Ja za nic nie odpowiadam. Stosuje sie do regulaminu. Ja go nie stwarzalem, masz problem pisz do najwyzej administracji.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
to nie graj zrezygnuj, ja pier... nie dosc ze pieniadze rozdaja to jeszcze placzesz... Ja za nic nie odpowiadam. Stosuje sie do regulaminu. Ja go nie stwarzalem, masz problem pisz do najwyzej administracji.
Co Ty w ogóle chcesz człowieku ? Pokazałem głupotę tego regulaminu i tyle. Więc odp się ode mnie.
 
kuruswww 28

kuruswww

Użytkownik
3.W celu otrzymania nagrody gracz w przeciągu 60 dni do zakończenia konkursu musi dokonać co najmniej jednego depozytu (może być minimalnej wysokości)
A więc sprawa jest następująca.Konto w WilliamHill mam,zaś nie mam jak zrealizować depozytu do dnia 23 lutego(wyczytałem gdzieś na 1 stronie bodajże,że do 23 lutego trzeba złożyć depozyt).Nie mam ,,wolnych&quot; 50 zł w banku (minimalna wpłata 15$ przelewy24),metody wpłaty paysafecard nie ma,zaś wraz z kolegą mamy już pewne minimum drugie miejsce,gdyż będziemy walczyć o pierwsze z inną parą i teraz pytania następujące:

1.Da się jakoś termin przedłużyć czy po prostu nagroda mi przepada i bawiłem się for fun?
2.Mam nadzieję,że mój kolega z pary bez problemu dostanie nagrodę mimo mojego EWENTUALNEGO niedostania?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli nigdy nie był składany depozyt w WilliamHill to termin 23 luty nie może zostać przedłużony. W przypadku depozytów w przeszłości czas możemy przedłużyć o 72 godziny. Nie spełnienie warunków spowoduje utratę nagrody. Kolega z pary ja otrzyma pod warunkiem, iż złożył depozyt.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Więc tak. Wobec tego iż uzupełniłem dzisiejsze typy ze złą datą i rozliczenia wszystkich typów jak przegranych (wiem moja wina) wnioskuję o rozliczenie na ⛔ 2 typów drużyny &quot;Warriors&quot; z 1 kolejki dnia 18.02.2014. Chodzi dokładnie o ostatnie 2 typy:

http://forum.bukmacherskie.com/f441/faza-3-grupa-2-a-103837.html#post4258362

Po pierwsze podane typy dotyczyły całego dystansu &quot;500m&quot; a nie kwalifikacji. Finały odbyły się dopiero dziś tj. 21.02.2014 . Tak więc data jest zła.
Po drugie przy typach nie ma zapisanego dystansu a więc rzecz podstawowa! Skąd osoba trzecia ma wiedzieć o jaki dystans chodzi jeśli nie ma tam pełnej informacji o dyscyplinie.

Oczywiście &quot;moderator&quot; konkursu rozliczył sobie na plus co daje mu dość wysokie &quot;ako&quot; które może okazać się kluczowe przy równej liczbie punktów drużyny &quot;Warriors&quot; i jakiejkolwiek innej drużynie w grupie 2.

Warto zaznaczyć że temat był wcześniej poruszany przez kilku forumowiczów jednak sprawa została puszczona &quot;mimo uszu&quot; a typy rozliczone na plus zostały
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Zabawny jesteś ????????????

Odsyłam do supportu WilliamHill -&gt; potwierdzą Ci, że ta oferta tyczyła się kwalifikacji ;) Zresztą jak tak Cię to boli to zapewniam: jeżeli te dwa kursy będą miały zaważyć na tym czy ktoś przegra ze mną i wonderkido rywalizację chętnie wymienimy się z nim pozycją. Ale mniejsza o to bo konkurs traktuję (a raczej traktujemy bo tworzę drużynę z wonderkido) jako zabawe i mogę te typy rozliczyć na ⛔ już dziś . Proponuje Ci troszkę ochłonąć bo widzę, że ten konkurs traktujesz jak najważniejszą sprawę życiową. Aż tak potrzebna Ci ta kasa? ;)

Tamte uwagi, że rzekomo oszukuję i łamię regulamin puściłem mimo uszu. Teraz jednak do tego wrócę bo widzę coś Cię boli i masz odwieczny problem względem mojej osoby:

-&gt; Prowadzę od ponad roku praktycznie każdy konkurs na tym forum. Uczta Piłkarska, Typer Ekstraklasy, Champions League, Turniej 4 Skoczni, Super Typer itd itp. NIGDY powtarzam NIGDY nikogo nie oszukałem w konkursie innych użytkowników. Mało tego nigdy nie brałem żadnej kasy za to, że poświęcam swój prywatny czas na to by podliczać, robić tabelki oraz użerać się z takimi &quot; uciążliwymi &quot; użytkownikami jak Ty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie no bez takich... zapewniam Cię... że Pestka, nic nie oszukuję, jest godną osobą na dobrym stanowisku i wie jak się rozlicza kupony.. nigdy nikogo nie oszukał...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Zabawny jesteś ????????????

Odsyłam do supportu WilliamHill -&gt; potwierdzą Ci, że ta oferta tyczyła się kwalifikacji ;) Zresztą jak tak Cię to boli to zapewniam: jeżeli te dwa kursy będą miały zaważyć na tym czy ktoś przegra ze mną i wonderkido rywalizację chętnie wymienimy się z nim pozycją. Ale mniejsza o to bo konkurs traktuję (a raczej traktujemy bo tworzę drużynę z wonderkido) jako zabawe i mogę te typy rozliczyć na ⛔ już dziś . Proponuje Ci troszkę ochłonąć bo widzę, że ten konkurs traktujesz jak najważniejszą sprawę życiową. Aż tak potrzebna Ci ta kasa? ;)

Tamte uwagi, że rzekomo oszukuję i łamię regulamin puściłem mimo uszu. Teraz jednak do tego wrócę bo widzę coś Cię boli i masz odwieczny problem względem mojej osoby:

-&gt; Prowadzę od ponad roku praktycznie każdy konkurs na tym forum. Uczta Piłkarska, Typer Ekstraklasy, Champions League, Turniej 4 Skoczni, Super Typer itd itp. NIGDY powtarzam NIGDY nikogo nie oszukałem w konkursie innych użytkowników. Mało tego nigdy nie brałem żadnej kasy za to, że poświęcam swój prywatny czas na to by podliczać, robić tabelki oraz użerać się z takimi &quot; uciążliwymi &quot; użytkownikami jak Ty.
dlaczego nie odniosłeś się do drugiego zarzutu? Dlaczego nie dopisałeś dystansu? Jeśli wymagacie tego od innych, wymagajcie również od siebie.

Pamiętasz jak rozliczyłeś mi typ na minus jeszcze przed zakończeniem kwalifikacji? Pojedynkowałeś się wtedy z moją drużyną. Teraz odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś sumiennym moderatorem tego konkursu.

Mało tego nigdy nie brałem żadnej kasy za to, że poświęcam swój prywatny czas na to by podliczać, robić tabelki oraz użerać się z takimi &quot; uciążliwymi &quot; użytkownikami jak Ty.
A czy ktoś cię zmusza do moderowania? Zapewne Marcin stoi nad tobą z batem i każe ci rozliczać co?

na koniec odpowiem na najzabawniejsze pytanie.

Aż tak potrzebna Ci ta kasa? ;)

Tak, ponieważ dzięki ewentualnej wygranej będę miał na pajdę chleba...




Nie no bez takich... zapewniam Cię... że Pestka, nic nie oszukuję, jest godną osobą na dobrym stanowisku i wie jak się rozlicza kupony.. nigdy nikogo nie oszukał...
Swoje żale kieruję do wybranego usera, nie do Ciebie dlatego nie chcę nadszarpnąć naszych dobrych stosunków ;)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
dlaczego nie odniosłeś się do drugiego zarzutu? Dlaczego nie dopisałeś dystansu? Jeśli wymagacie tego od innych, wymagajcie również od siebie.
Napisz mi gdzie napisałem o tym (lub jakiś inny moderator), że wymagane jest podanie dystansu? Równie dobrze tobie mogłem rozliczać typy na minus, że nie podawałeś przy skokach czy są to zawody na małej czy na dużej skoczni. W regulaminie NIE MA zapisu o tym, aby taką informację podawać. W tym temacie też nie znalazłem informacji o tym, aby taka &quot;wiadomość&quot; przy typie była wymagana.
Pamiętasz jak rozliczyłeś mi typ na minus jeszcze przed zakończeniem kwalifikacji? Pojedynkowałeś się wtedy z moją drużyną.
Tak pamiętam. Od razu to poprawiłem bowiem wyniki wziąłem tylko z jakiegoś jednego runu (nie pamiętam czy był to 1 czy 2). Jestem tylko człowiekiem, pomylić się mogłem, ale też błąd od razu poprawiłem.
Teraz odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś sumiennym moderatorem tego konkursu.
Czy jestem? Hmm.. Skoro wyciągam użytkownikom pomocną dłoń (chociażby w załatwianiu szerszej oferty) uważam, że jestem. Nigdy nie spotkałem się z podobnymi zarzutami, które teraz zarzucasz mi ty. ;)
A czy ktoś cię zmusza do moderowania? Zapewne Marcin stoi nad tobą z batem i każe ci rozliczać co?
Nie zmusza. Ale uwierz, że bardzo mało osób jest chętnych do pomocy. Szczególnie teraz kiedy trwała sesja egzaminacyjna na studiach. Dlatego chwała userom nbd, Hardison, maciekpoland, Hajduk oraz Mad3rs, że ten czas znaleźli. Gdyby nie oni tego konkurrsu by nie było ;)
Tak, ponieważ dzięki ewentualnej wygranej będę miał na pajdę chleba...
Ok sory. Myślałem, że miliony zbijasz na bukmacherce i na chleb masz.
Z mojej strony to tyle. Chyba odpowiedziałem już na wszystie pytania z Twojej strony? ????
Serio - nie szukam spiny. Ale też nie pozwole by ktoś mówił, że oszukuję - a to mi zarzuciłeś.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panie Pestka czemu pary z Duerr&#39;em rozliczasz na ✅ a nie tak jak robi to William Hill,czyli zwrot?

W naszym pojedynku to zdecydowało,a myślałem że bawimy się według zasad sponsora konkursu.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Nie wiem jak rozliczał WilliamHill dlatego dawałem na ✅. Jeżeli faktycznie jest zwrot to potem to poprawię. ;)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Konkurs uważam za zakończony. Fajnie, że jakoś udało się go dociągnąć do końca mimo, że regulamin wymaga wielu poprawek jeżeli będziemy chcieli kontynuować go w przyszłości.
Klasyfikacja końcowa:
1. Anwilowcy z Katalonii
2. Kulawe Bociany
3. Zimowe Ogary
4. Drużyna Actmela
5. Włodczany
6. N&amp;M
7. Warriors
8. Buffony
9. Szybcy jak sanki w maju
10. Dżyste Szczypiorki
Kapitanów zespołów proszę o wiadomości na PW z danymi. Forma wiadomości ma prezentować się tak:
1. Zajęte miejsce
2. Nick z WilliamHill gracza nr 1 (kapitan)
3. Nick z WilliamHiil gracza nr 2
4. Wysokość nagrody
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Lista z loginami jest już u Marcina. Nie dostałem loginów od drużyn &quot;Dżyste Szczypiorki&quot;
oraz :Szybcy jak sanki w maju&quot;, więc jeżeli chcecie jeszcze coś w tej sprawie zdziałać to piszcie z tym do Marcina.
 
Do góry Bottom