>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

B 0

bruken

Użytkownik
w temacie 1/32 - Pary 9-16 - w moim podliczeniu nie uwzględniłem wysokości stawki tak więc powinno być -96 a nie +4
Proszę o poprawę
// Done. B.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Przypominam że dzisiaj kończymy pierwszy etap zabawy :!: Typy które można jeszcze podać muszą odbyć się dziś czyli 21.03 :!: Proszę o podsumowania po 5 kuponach ;) Najładniejsza forma takiego podsumowania to: &quot;Bilans po 5 kuponach: +/- xxx&quot;

Z góry dziękówa ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym poście, chodzi o mecz Magnitogorsku z Novosibirskiem, nie jak napisałem Vladivostokiem ;)
Powyższa prośba, niewykonana. Przecież podałeś trzy kupony, to jak saldo ma wynosić ⛔ 400 :?:
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
betowiec- chlorek_potasu1
Pozwolę się wtrącić z racji, że to moja para. Jak sprawdziłem typy mojego rywala to kolega przecież jak sam napisał podał 4 kupony a nie jak sugerujesz &quot;Benek_24&quot; 3, a dziś podał kupon nr 5 (ale napisał że to kupon nr 4) typu AKO który rozumiem składa się z 5 zdarzeń.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Podsumowanie , niestety robie dopiero dziś, bo nie miałem od 21.00 dostępu do mojego neta, a jak na złość przez smartfona nie mogłem się zalogować , albo mnie wyrzucało. Proszę o uwzględnienie tego , jak tylko przeciwnik i moderator uzna,ze jednak aż tak barzdo nie przekroczyłem warunków regulaminu, i jako że jest to pierwsza runda to proszę o dalszy awans
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Informacja :!: Jeśli ktoś dzisiaj nie podsumuje swojego wyniku to nie będzie brany pod uwagę przy ostatecznym rozliczeniu 1 rundy ;) także spinać pupy i podliczać ;) czas do 24 :!:
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Podsumowanie , niestety robie dopiero dziś, bo nie miałem od 21.00 dostępu do mojego neta, a jak na złość przez smartfona nie mogłem się zalogować , albo mnie wyrzucało. Proszę o uwzględnienie tego , jak tylko przeciwnik i moderator uzna,ze jednak aż tak barzdo nie przekroczyłem warunków regulaminu, i jako że jest to pierwsza runda to proszę o dalszy awans
z jednej strony regulamin mówił, że trzeba rozliczyć kupony do wczoraj do godziny 23:00 więc podsumowanie napisałeś po czasie, ale z drugiej strony wygrałeś pojedynek ze mną więc ja przymknę oko na ten punkt regulaminu i niech moderatorzy zadecydują czy awansujesz czy nie...także z mojej strony masz zielone światło ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
z jednej strony regulamin mówił, że trzeba rozliczyć kupony do wczoraj do godziny 23:00 więc podsumowanie napisałeś po czasie, ale z drugiej strony wygrałeś pojedynek ze mną więc ja przymknę oko na ten punkt regulaminu i niech moderatorzy zadecydują czy awansujesz czy nie...także z mojej strony masz zielone światło ;)
Ok dzięki, dam Ci oczywiście reputę........ ale widzę ,ze na szczęście Moderator przesunął termin do końca dzisiejszego dnia podliczenie, bo w ogóle niektórzy nie podliczyli. Ale dzięki,!!! Poza tym widzę,że idzie Ci bardzo dobrze w innych konkursach . Powodzenia !!
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Kupon numer 4 - ✅40
Kupon numer 5 -
kupon nr 5 to brak meczu, bo nie odbył się w tamtym terminie (nie widze w ogóle wyniku, bo te mecze dopiero od 24tego, a nie 21szego). zatem nie jest podane wymagane 5 typów? co zatem?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
kupon nr 5 to brak meczu, bo nie odbył się w tamtym terminie (nie widze w ogóle wyniku, bo te mecze dopiero od 24tego, a nie 21szego). zatem nie jest podane wymagane 5 typów? co zatem?

Za kupon nr 5 ⛔ 100 z automatu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W ciągu godziny pojawią się pary 1/16. Jako, że w trzech parach nie było podsumowań z żadnej ze stron LucyLoosers są:
nikifor
tommy83
jozef230

Jeśli się pomyliłem proszę tutaj pisać.
 
Do góry Bottom