>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Proszę o zajęcie stanowiska przez moderatorów w sprawie pojedynku
1/4 - Pary 1-4 (02.04 - 06.04)

Para nr 2

wlodek02 vs Rambo131

Kupon nr 4

6.04.2014 godz. 4:00 | Los Angeles Kings @ Vancouver Canucks | Żadna z ekip nie strzeli 3 bramek @ 3,00 60&#39; regular time

Bukmacher: WilliamHill
Mój przeciwnik podaje drugi raz taki typ którego nie ma w regulaminie
2. Typujemy tylko spotkania hokejowe z oferty bukmachera WilliamHill. Opcje obstawiania: standardowy (1, X, 2); MoneyLine (1,2),; under/over na mecz; pierwsza tercja-&gt; (under/over, 1,x,2); dokładny wynik ; podwójna szansa.
Napisałem do przeciwnika z pary na priv , ale nie mam odpowiedzi.
Poza tym sprawdzając wyniki dotyczące tego meczu wyścig do trzech bramek rozliczony jest jako wygrany ale tylko na live po kursie 1.12. Dlatego nie rozumiem.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sprawa jest bardzo prosta, skoro danego typu zakaładu nie ma w regulaminie to zostanie rozliczony jako nietrafiony ;) Każdy wie jakie typy są dostępne także trochę nie rozumiem takiego posunięcia ze strony Rambo131.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Konkurs zakończony. Klasyfikacja wg nagród:
1. klemensPFF - 250zł
2. malin157 - 200zł
3. zwyciestwo1960 - 150zł
4. wlodek02 - 100zł
5-8. Chapi, Rambo131, Adhemar, robson United - po 25zł
Po nagrody zgłoście się do Marcina-Odry w PW wpisując: nick forum - login do WH z ID klienta - oraz kwotę nagrody.
Wszystkim serdecznie gratuluję. Ponadto dzięki dla JuanRomana za pomoc w konkursie.
Już zachęcam do kolejnej edycji w nowym sezonie hokejowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
chapi 555

chapi

Użytkownik
No chyba że to jakiś bonus lojalnościowy, ale kwota by się zgadzała z tym co wygrałem ????
Witaj Grzegorz,
Minęło już trochę czasu, kiedy po raz ostatni korzystałeś z naszej oferty. Wróć do nas i zacznij grać bez limitów w największej firmie bukmacherskiej świata! Na Twoim koncie gracza został zaksięgowany Darmowy Zakład o wartości 5€*!
Nasza oferta jest ważna 7 dni. Nie zwlekaj i wykorzystaj Darmowy Zakład na półfinałowe mecze Ligi Mistrzów!
 
Do góry Bottom