>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności


Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj

Pytania, na które odpowiedź znajduje się ewidentnie w regulaminie, jasno napisane, mogą zostać ukarane, więc proponuje przeczytać REGULAMIN
 
A 26

arka-gdynia-82724

Użytkownik
Ja myślę ze do tego konkursu trzeba by zacząć robić jakieś eliminacje bo doświadczenie z poprzednich edycjach mowi ze będzie po 3-4 osoby w każdej grupie które sie zgłosiły i nie będą grały a to obniża prestiż tego konkursu
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Termin zapisów do konkursu zostaje przedłużony do przyszłej niedzieli lub momentu w, którym zostanie zapisanych 128 graczy.
 
henry 83

henry

Użytkownik
Jeśli potrzeba jeszcze osób odpowiedzialnych za podliczanie i tworzenie tabeli to chętnie pomogę.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
byłem pewien, że się zapisałem :grin:, szukam siebie w grupach a tu mnie nie ma :-(, jeśli ktoś już się zapisał ale nie może uczestniczyć w zabawie to chętnie go zastąpię.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Pierwsza kolejka trwa od dzisiaj do niedzieli do godziny 8:00. Polecam zapoznać się z terminarzem i regulaminem, a konkretnie pkt #25
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 40

kris_pl

Użytkownik
Przeciez pierwsza kolejka wypada w terminarzu na 28/29 czyli sobota i niedziela. Nie rozumiem dlaczego mieliby nie dawac.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Oczywiscie mi sie pomylilo - piatek i sobota :grin: Ja podaje wlasnie na dzis typy, nie wiem dlaczego czesc ludzi podawala (jak ktos doniosl juz) na caly weekend. Jutro podajemy typy na niedziele i tak co dzien kolejny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom