>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
rafael86 podał w grupie D wszystkie typy na dzień 10 ,niestety ostatnia 14 kolejka obejmowała tylko dzień 9 listopada.Zgodnie z regulaminem typy NIEWAŻNE.
 
mymlon 0

mymlon

Użytkownik
holla holla jeszcze 1/32 ;) moim skromnym zdaniem kolejka powinna odbyc sie 11.11.2007 (poniedziałek) jeżeli oczywiście uda się podliczyć wszystkie grupy i wylosować pary kolejnej rundy. Jutro jest prawie cała kolejka nhl + austriacy a wiec mozna sklecic jakis mozliwy kupon. Pozdrawiam
 
P 0

piotrek421

Użytkownik
Jeżeli z każdej grupy awansują 4 osoby to jakim cudem zrobicie 1/32. Mając 8 grup do dalszej rundy przechodzi 32 osoby więc to daje nam 16 par czyli 1/16.
 
midel 189

midel

Użytkownik
holla holla jeszcze 1/32 ;) moim skromnym zdaniem kolejka powinna odbyc sie 11.11.2007 (poniedziałek) jeżeli oczywiście uda się podliczyć wszystkie grupy i wylosować pary kolejnej rundy. Jutro jest prawie cała kolejka nhl + austriacy a wiec mozna sklecic jakis mozliwy kupon. Pozdrawiam
32 zawodników daje 16 par czyli 1/16 tak jak pisał wyżej piotrek421. 11 listopad to niedziela
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
witam mam pytanie.... wczoraj pozno w nocy podawalem typy na 1 kolejke 1/16 finalu jednak pomylilem sie odnosnie dwoch meczy i dalem nie na 11.11.2007 lecz na 12.11.2007... czy moglbym je teraz jeszcze zmienic..... poprostu moje przeoczenie..... na bah dalem zeby wyswietlilo mi jutrzejsze typy....
To jest post Yako,user pomylił się przy datach 2 typów.Uzgodniliśmy ,że może je zmienić
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Mam takie pytanie. Czy terminarz kolejek bedzie podobny do tego, który mial miejsce w fazie grupowej czyli co 2 dni ? Jesli bylaby taka mozliwosc to moze którys z modów moglby umiescic post z rozpisanym planem gry. Pzdr
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
kolega nie podał kursu
Bo kolega dziś wstał lewą nogą :-|
Faktycznie nie podałem kursu, zwykłe przeoczenie...
Kurs na ten typ wynosi 2.05 i teraz nie wiem czy zostanie on jakoś dopisany do mojego kuponu, czy muszę napisać nowy post(?)
Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
 
midel 189

midel

Użytkownik
mi się wydaje, ze takie dopisywanie i ciągłe zmienianie jest niedopuszczalne. Moim zdaniem jak się napisze pierwszy post to nie ma odwrotu, a nie 10 razy pisać poprawki, a to godziny zapomni, a to kursu. Nie piszę to dlatego, że akurat w moim meczu się to zdarzyło, ale mnie to już w grupach drażniło.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
ale mnie to już w grupach drażniło.
Podaj przykład z grup.Mnie cały czas drażni Twoja postawa, cały czas masz pretensje i stwarzasz tylko problemy,jesteśmy po to ,aby userom pomagać ,nie kłaść kłody pod nogi!!!!!!
 
midel 189

midel

Użytkownik
Podaj przykład z grup.Mnie cały czas drażni Twoja postawa, cały czas masz pretensje i stwarzasz tylko problemy,jesteśmy po to ,aby userom pomagać ,nie kłaść kłody pod nogi!!!!!!
Te posty były przez modów kasowane, więc jak ci mam pokazać ? Teraz mój rywal przed swoimi meczami zrobił tą zamianę, więc nie żądam anulowania zakładu. A jeśli ktoś puściłby na noc dwa mecze i dopiero np. rano obstawił pozostałe i napisałby, ze zapomniał dodać te 3 mecze to też byście mu zatwierdzili ? Nie wpadajmy w paranoję. Moim zdaniem każdy powinien przed wysłaniem przejrzeć, czy ma to co jest potrzebne na &quot;kuponie&quot;, jeżeli nie ma to jego strata - traci typ.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Te posty były przez modów kasowane, więc jak ci mam pokazać ? Teraz mój rywal przed swoimi meczami zrobił tą zamianę, więc nie żądam anulowania zakładu. A jeśli ktoś puściłby na noc dwa mecze i dopiero np. rano obstawił pozostałe i napisałby, ze zapomniał dodać te 3 mecze to też byście mu zatwierdzili ? Nie wpadajmy w paranoję. Moim zdaniem każdy powinien przed wysłaniem przejrzeć, czy ma to co jest potrzebne na &quot;kuponie&quot;, jeżeli nie ma to jego strata - traci typ.
Napewno tych pozostałych 3 byśmy nie uznali,nie wpadaj w paranoje ,to jest tylko gra...Nie lubię jak ktoś próbuje stosowac praktyki ciosów poniżej pasa.Wygraj w uczciwej walce ,nie licz na potknięcia rywala.Niech wygra lepszy.Każdy sprawdza swoje kupony ,ale ludzką rzeczą jest się czasami pomylić.My moderatorzy jesteśmy po to ,aby te pomyłki korygować.Nie myli się ten co nic nie robi.Mam prośbę nastepnym razem zrób screeny i skończ ten niepotrzebny wątek.Dobranoc...
 
Do góry Bottom