>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Problem z tabelą. Mam wpisane prawie 600 punktów na ⛔
Pech, że sam prowadze swoje punkty w .txt a moja liczba punktów to ⛔488
Proszę o poprawę, screen ▶ http://i60.tinypic.com/2nm1ua0.jpg


Wszystko jest ok. W drugim dniu mimo trafionego typu dostałeś ⛔ 100,gdyż typ,który podałeś był niedozwolony.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Załóżcie już tematy na kolejne dni.
Ja z jutrzejszym typowanie gdyż w programie są tylko mecze które już się typowało będzie trzeba dać coś na pozostałe dwa czy tak jak ostatnio?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Załóżcie już tematy na kolejne dni.
Ja z jutrzejszym typowanie gdyż w programie są tylko mecze które już się typowało będzie trzeba dać coś na pozostałe dwa czy tak jak ostatnio?
Temat na jutro juz dawno założony, a na resztę przecież nie ma jeszcze oferty.
Jutro będą 4 mecze, więc do wyboru aż nadto i nie trzeba będzie kombinować.
Ale jak się komuś zdarzy typować ten sam mecz, to będziemy to ulgowo traktować.
Byle tylko trzymać się zasady, że z tego samego meczu wznowionego w następnym dniu dajemy inny rodzaj typu.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Czemu za typy w poniedziałek mam -200 pkt, chociaż ich nie podałem , nie grałem nic ponieważ nie chciałem typować tych samych spotkań, więc powinno być 0 a nie -200....
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czemu za typy w poniedziałek mam -200 pkt, chociaż ich nie podałem , nie grałem nic ponieważ nie chciałem typować tych samych spotkań, więc powinno być 0 a nie -200....
Odnoszę wrażenie, że 90% konkursowiczów nie przeczytało Regulaminu.
WAŻNE !!! W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany oraz wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.

Przykładowo: Jeśli np. mecz Robertson - Higgins rozpocznie się w poniedziałek, 24.04 o godzinie 15:30 i jego dokończenie będzie planowane na wtorek, 25.04 na godzinę 11 to jeśli wcześniej nie typowałem tego meczu, to można - oczywiście jeżeli będzie taka oferta w bukmacherze - typować ten pojedynek po kursach wystawionych na drugą sesję. W takich wypadkach w nawiasie proszę wyraźnie zaznaczyć wynik po wcześniejszej, jak w poniższym przykładzie:
Cytat:
#1 25.04 godz: 15:30
zdarzenie: Higgins - Robertson (6-2)
Typ: Higgins
Kurs: 1.80
Buk: Unibet
Biorąc udział w konkursie automatycznie potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem.
Ale jesli nie, to można mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie.
Tym bardziej, że było to tutaj już wałkowane x razy..
http://forum.bukmacherskie.com/f450/pytania-propozycje-niezgodnosci-106191-2.html#post4441633
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Rozumiem, tylko według mnie , jeśli ktoś nie chce typować spotkan , które juz zagrał , to nie powinien mieć za to odejmowanych punktów,ale ok, niech tak będzie....chociaż według mnie to bez sensu, ponieważ punkty powinny być odejmowane jeśli ktos wcale nie zagrał typów, a nie jeśli nie zagrał, po raz drugi tych samych...
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Poproszę o dopisanie do mojego posta z typowaniem na 30.04 wyniki meczy po wcześniejszym dniu:

O&#39;Sullivan-Murphy (6:2)
Hawkins-Dale (11:5)
Po prostu zapomniałem o tym.
Przepraszam za zamieszanie i z góry Dziękuję.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Panowie znawcy, co to za wielka radość Robbo z tej setki na 11-11 w meczu z Trumpem? O jaki rekord chodzi? ;)
Setna setka w sezonie. Historia wydarzyła się na naszych oczach.
PS Chyba pomyliłeś tematy.
 
O 0

ogniomistrz

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie typów na półfinały, jak wiadomo bedą trwać aż 3 dni. Jakie typy można stawiac? codziennie musi to być typ innego rodzaju czyli: win, hcs i over lub setki czy jest pełna dowolność i cześciowe powtarzanie sie typów?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie odnośnie typów na półfinały, jak wiadomo bedą trwać aż 3 dni. Jakie typy można stawiac? codziennie musi to być typ innego rodzaju czyli: win, hcs i over lub setki czy jest pełna dowolność i cześciowe powtarzanie sie typów?
Generalnie tak jak piszesz.
Ale powiedzmy, że pierwsze 2 dni musi to być typy innego rodzaju na dany mecz w poszczególnych dniach, a w w trzecim będziemy patrzeć na to ulgowo, bo pewnie i oferta siłą rzeczy na końcówkę meczu będzie uboższa.
No i mam nadzieję, że Hawk w ogóle dotrwa do trzeciego dnia..
 
J 0

jacek82

Użytkownik
W moim dzisiejszym typie nr 27 nie zmieniłem daty i godz oraz nie wpisałem stanu meczu.Kopiowałem i zapomniałem zmienić.Kurs i buk się zgadza(z dzisiejszego dnia).
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Wiekszosc ludzi nie podaje wyniku trwajacego juz meczu - to bedzie zaliczane?
&quot; WAŻNE !!! W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany oraz wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.&quot;
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Poproszę o dopisanie wyników meczy które typowałem na 14 dzień rywalizacji gdyz zapomniałem o tym:
O&#39;Sullivan-Hawkins 6-2
Selby-Robertson 5-3
Z góry dziękuje
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wiekszosc ludzi nie podaje wyniku trwajacego juz meczu - to bedzie zaliczane?
&quot; WAŻNE !!! W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany oraz wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.&quot;
Na takie literówki będziemy patrzeć wyrozumiale, bo nie ma to wielkiego wpływu na rywalizację.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam
A co z jutrzejszym typowaniem jak już dzisiaj sobie O&#39;Sullivan zapewni finał?
Wtedy typujemy dwa zdarzenia z jednego spotkania Selby-Robertson czy tylko jedno zdarzenie z tego spotkania?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam
A co z jutrzejszym typowaniem jak już dzisiaj sobie O&#39;Sullivan zapewni finał?
Wtedy typujemy dwa zdarzenia z jednego spotkania Selby-Robertson czy tylko jedno zdarzenie z tego spotkania?
No właśnie stało się to, czego się obawiałem, czyli Ronnie ograł Hawka w 3 sesjach i czwarta niepotrzebna....

1. W związku z tym jutro, czyli w sobotę 3 maja, będzie WYJĄTKOWO DLA CHCĄCYCH MOŻNA PODAĆ 2 TYPY Z TEGO SAMEGO MECZU (oczywiście muszą być różnego rodzaju itd nie wchodzą w grę np dwa różne handicapy czy overy).
2. Ale też można OGRANICZYĆ SIĘ TYLKO DO JEDNEGO TYPU z tego meczu, jak to było planowane, i na tym poprzestać.


Wybór pozostawiam każdemu z osobna, w zależności od waszej strategii konkursowej, czy zwykłych chęci. Oceńcie co będzie dla was bardziej korzystne i po prostu oddać jeden lub dwa typy.
Przepraszam za komplikacje, ale wszystkiego nie da się z góry przewidzieć.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Proszę o zmianę godziny rozpoczęcia meczu w moim poście z 15:30 na 11. Wkleiłem z poprzedniego dnia dane i nie zmieniłem. Dzięki! ????
 
Do góry Bottom