>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu :!:
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
&quot;7. Użytkownik dowolnie dysponuje swoim stanem konta i może obstawiać wszystkie zdarzenia z oferty Mistrzostw Świata w piłce nożnej od bukmachera Betsafe (wykluczając zakłady live), pamiętając przy tym, że 1 mecz = 1 typ = 1 kupon.&quot;
Dokładnie o to pytano powyżej? Na kuponie AKO 1 mecz = 1 zdarzenie?
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Moim zdaniem chodzi właśnie o to, żeby na 1 kuponie nie typować kilku wydarzeń na ten sam mecz. Ale niech ktoś to potwierdzi.
Poza tym mam pytanie, jak zapomniałem dopisać &quot;Betsafe&quot; pod kuponem, minęło 5 minut, więc już nie mogę cytować i poprawiać, co się dzieje? Typ nieważny?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kupony kombinacyjne wliczają się (AKO).
Chodzi o to, że na jedym kuponie nie może być dwóch tych samych spotkań
Brazylia - Chorwacja 1 1.36
Brazylia - Chorwacja under 2,5 1.60
AKO: xx
stawka: 100j
EWK
Oddsring
Taki kupon nie przejdzie. 1 mecz = 1 typ = 1 kupon
@jakub007
Tym razem bez konsekwencji, sprawdzajcie kupony przed potwierdzeniem wysłania.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
A Ty też sprawujesz &quot;opiekę&quot; nad konkursem, czy tylko lubisz donosić? :?
Już bez komentarza, że racji nie masz.
Niech ktoś z Moderatorów się wypowie, mamy zamieszczać jakieś dowody na poprawne rozliczenie zakładu, np. linki do fifa.c0m? Takich jak wygrana Holandii nie trzeba nikomu chyba udowadniać, ale bardziej egzotyczne typy wymagają tego?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
A Ty też sprawujesz &quot;opiekę&quot; nad konkursem, czy tylko lubisz donosić? :?
Już bez komentarza, że racji nie masz.

Niech ktoś z Moderatorów się wypowie, mamy zamieszczać jakieś dowody na poprawne rozliczenie zakładu, np. linki do fifa.c0m? Takich jak wygrana Holandii nie trzeba nikomu chyba udowadniać, ale bardziej egzotyczne typy wymagają tego?
Po pierwsze to zauważyłem , napisałem tutaj. Są różne statystyki. Opieki nad konkursem nie sprawuję, ale to nie powód , że w razie wyłapania nieścisłości/błędu nie można napisać tego, żeby moderatorzy skorygowali, przedstawili swoją opinię.
Bez odbioru.
 
Do góry Bottom