>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak mam rozliczyć Serbia - Albania ?
Jeśli podałeś jako singiel - rozliczasz jako zwrot. Masz możliwość podania szóstego typu w tej wyjątkowej okoliczności. Niemniej warunkiem jest to czy postawiłeś jako singiel czy AKO. Jeśli to AKO to po prostu rozliczasz kupon z typem Serbia vs. Albania jako 1.00.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
evad 1,3K

evad

Użytkownik
Napisał johnnygangsta -&gt;

kupon 5
Godoy Cruz A.T. - Boca Juniors typ: under 2,5 kurs:1,58
ako:1,58
Oddsring

Mecz zakończył się wynikiem 2-3. Under jak ch*** ????
 
M 0

mkola

Użytkownik
Proszę o usunięcie &quot;mojego&quot; postu z typów (jako użytkownik michal2). Nieopatrznie postawiłem kupon nie patrząc, że zalogowany jest mój brat na swoim koncie.. Dzięki
// Done.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego moim zdaniem niezbyt trafionego punktu w regulaminie
Typy, których czas zakończenia nie jest jasny podajesz na własną odpowiedzialność :!: Jeśli spotkanie nie zakończy się przed 24:00 kupon zostaje rozliczony na minus.
Tu jest mowa o zakończeniu spotkania przed północą, a co w przypadku jeśli stawiamy np na wynik 1 połowy i ta połowa zakończy się przed północą, a mecz po północy czy typ jest wtedy prawidłowo podany?
Albo w hokeju stawiamy na 1 tercje i tak samo jak u góry ta tercja kończy się przed północą, a spotkanie po północy czy typ jest wtedy prawidłowo podany?
proszę o rozwianie wątpliwości i z góry dzięki za odpowiedź...
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeżeli użytkownik podał typ np na wygraną połowę/tercję/kwartę itp to musi się ona zakończyć do godziny 24:00! Spotkanie może trwać dłużej, ale typ musi zakończyć się przed 24 ;)
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Jeśli mecz tenisa w kuponie zakończył się &quot;kreczem&quot; u buka miałem zwrot...a tutaj nie uwzględniam go do ako czy kupon przegrany ? nic nie piszę w regulaminie
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
KrisBarca_92 zostaje zdyskwalifikowany za próbę oszustwa w 1/16. Sprawa wyciekła dopiero teraz, więc jego miejsce zajmuje Assitalia.
 
Do góry Bottom