>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

D 224

dboniem

Użytkownik
Nagroda 100zł - Osoba, która uzyska najlepszy bilans (liczą się wszystkie rundy)
Czy wygraną w tym przypadku będzie osoba, której stan ogólny konta w którejkolwiek z rund był najwyższy, ze wszystkich, czy sumuje się stan konta z wszystkich rund, w jakich dany gracz uczestniczył ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy wygraną w tym przypadku będzie osoba, której stan ogólny konta w którejkolwiek z rund był najwyższy, ze wszystkich, czy sumuje się stan konta z wszystkich rund, w jakich dany gracz uczestniczył ?
&quot;której stan ogólny konta w którejkolwiek z rund był najwyższy, ze wszystkich.&quot;
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
W 1/16 mimo,że wyniki były dla ciebie nie korzystne rozliczałeś je na plus. z tego co widzę dostałeś też wiadomość od usera, abyś to zmienił jednak tego nie uczyniłeś. Nie jest to tylko moja decyzja, ale i administracji forum.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
W 1/16 mimo,że wyniki były dla ciebie nie korzystne rozliczałeś je na plus. z tego co widzę dostałeś też wiadomość od usera, abyś to zmienił jednak tego nie uczyniłeś. Nie jest to tylko moja decyzja, ale i administracji forum.
Nic na pw nie dostalem, a w temat nie wchodzilem potem nawet, rozliczylem dobrze bo dawalem na Barcelone - co widac po kursie, przy podawaniu postu po prostu zamiast &quot;1&quot; wpisalem &quot;2&quot; ot cale &quot;oszustwo&quot;, ale widze, ze nawet nie chcialo sie tego sprawdzic, tylko ktos sobie napisal i po sprawie - oszust ! spoko ... wrzucam jeszcze link do meczu http://www.livesports.pl/mecz/21ns3TUR/#szczegoly-meczu dla tych bardziej leniwych ....
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
A napisałeś gdzieś, że źle zapisałeś typ w kuponie? Nie. Pretensje możesz mieć jedynie do siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f458/1-8-pary-5-8-27-10-02-11-2014-a-114249.html#post4864615
Rozliczenie 8:15, &quot;11. Typy/kupony podliczamy sobie sami. Nie ma edycji postów, każdy post w przypadku podliczania należny napisać poprzez cytowanie i napisać bilans danego kuponu/typu (jeśli nie weszło -100j i bilans łączny zagranych kuponów/typów). Tak samo gdy kupon/typ wszedł, podajemy bilans kuponu oraz łączny. Bilans musi zostać podliczony do godziny 8:00 w poniedziałek.&quot;
Mógłbym prosić się o odniesie do tego przez opiekunów konkursu ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f458/1-8-pary-5-8-27-10-02-11-2014-a-114249.html#post4864615
Rozliczenie 8:15, &quot;11. Typy/kupony podliczamy sobie sami. Nie ma edycji postów, każdy post w przypadku podliczania należny napisać poprzez cytowanie i napisać bilans danego kuponu/typu (jeśli nie weszło -100j i bilans łączny zagranych kuponów/typów). Tak samo gdy kupon/typ wszedł, podajemy bilans kuponu oraz łączny. Bilans musi zostać podliczony do godziny 8:00 w poniedziałek.&quot;
Mógłbym prosić się o odniesie do tego przez opiekunów konkursu ?
Ja również proszę by opiekunowie odnieśli się do tej formy podsumowania:
Co tu jest cytowane, który kupon etc.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Obserwator (M) gratuluje awansu przy zielonym stoliku. Typowo knajacki sposób postępowania. Domniemywam, że jak Legia była eliminowana z Ligi Mistrzów w dwumeczu z Celtikiem, to również trzymałeś stronę Szkotów. Brawo ????
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
A napisałeś gdzieś, że źle zapisałeś typ w kuponie? Nie. Pretensje możesz mieć jedynie do siebie.

No nie bo nie zauwazylem, nawet jak podsumomywalem to nie zauwazylem, nikt tez do mnie nic nie pisal w tej sprawie zeby to wyjasnic, gralem w nastepnej rundzie, a teraz nagle DSQ z dupy, takze spoko ...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No nie bo nie zauwazylem, nawet jak podsumomywalem to nie zauwazylem, nikt tez do mnie nic nie pisal w tej sprawie zeby to wyjasnic, gralem w nastepnej rundzie, a teraz nagle DSQ z dupy, takze spoko ...
Każdy płaci za swoje błędy. To jest ewidentnie Twoja wina, a nie nasza. Kolejnym razem patrz dokładnie co wpisujesz, a w przypadku błędu wpisz do odpowiedniego tematu czy też do moda, który obecnie zajmuje się konkursem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Obserwator (M) gratuluje awansu przy zielonym stoliku. Typowo knajacki sposób postępowania. Domniemywam, że jak Legia była eliminowana z Ligi Mistrzów w dwumeczu z Celtikiem, to również trzymałeś stronę Szkotów. Brawo ????
Dziękuję za gratulacje ;)
Akurat sam tworzyłem ten regulamin, więc wiedziałem, jak wykorzystać gapiostwo osób takich jak Ty, ażeby mieć szanse na dodatkowe 75zł czy coś koło tego.
______________________________________-
Jestem KNAJAKIEM i jestem z tego dumny :cool:
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Masz pełną rację. We wszystkich konkursach wiadro opiekunów, rozliczających zaś tu nikt za rączkę nie chce prowadzić, więc takie bystrzaki jak ty korzystają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;Kolego&quot;, tj.znajomy nicku, powiedzmy sobie jasno, zabawa zabawą, ale to jest rywalizacja. Nie zawsze lepszy wygrywa... Tą różnicą w pieniążkach z chęcią się podzielę, albo oddam na jakąś szlachetną paczkę za nas dwóch, bo kij w to, tu jest jakaś tam rywalizacja, chcę wygrać, to chyba proste... Poza tym sam db wiem, jak wkur...ją takie przypadki, gdy ktoś źle rozliczy, oleje konkurs itd Jakieś tam wycieczki personalne mógłbyś sobie darować, bo : 1)akurat Twojego nicku nie kojarzę z takich akcji 2)Legii kibicuję od nastu lat, więc porównanie chybione 3)patrz wcześniejsza &quot;sygnatura&quot;. Pozdro (szczere) i do następnego spotkania w konkursie ;)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
10 już edycja Champions League dobiegła końca, a zwycięzcą okazał się użytkownik DBoniem, który pokonał w wielkim finale enrico. Mecz o 3 miejsce wygrał Assitalia, który okazał się lepszy od Obserwatora (M).
Wszystkim dzięki za wspólną grę, mam nadzieję, że większych uwag do prowadzących nie macie :p Mam nadzieję, że na wiosnę uda się zorganizować 11 edycję, tak więc będzie można się zrewanżować. ????
Najlepszy bilans uzyskał użytkownik enrico, ale posprawdzajcie jeszcze bo mogłem walnąć byka.
Loginy wysyłamy do Marcin-Odra w takim schemacie:
Temat wiadomości: Konkurs Champions League X
Treść wiadomości:
Login do Oddsring:
Miejsce w konkursie:
Wysokość nagrody:
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Kiedy można spodziewać się bonusa na Oddsring ? oraz czy wysłany numer logina dotarł do Marcin-Odra, bo nie jestem pewny czy na pewno wysłałem (nie mogę tego znaleźć w opcjach wysłane), a nie chcę zaśmiecać poczty adminowi.
 
Do góry Bottom