>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

M 672

martinmix

Użytkownik
W styczniu przerwa zimowa.
A konkurs będzie kontynuowany w następnych miesiącach?bo można zauważyć coraz większe zainteresowanie i chyba warto byłoby go kontynuować - myślę że nawet w syczniu no ale jak się domyślam decyzja zależy nie tylko od Adminów forum ale również od sponsora.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To był mój błąd informując, że nagrody będą do końca tygodnia.
W piątek z pracy zrezygnował manager w tej firmie. Do dnia dzisiejszego nie ma nowego, więc lista nie może zostać aktualnie zasilona.
Obiecuję, że sprawą się zajmę w poniedziałek.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
To był mój błąd informując, że nagrody będą do końca tygodnia.
W piątek z pracy zrezygnował manager w tej firmie. Do dnia dzisiejszego nie ma nowego, więc lista nie może zostać aktualnie zasilona.
Obiecuję, że sprawą się zajmę w poniedziałek.
No mnie w sumie zdziwiło że do końca tygodnia konta zostaną zasilone bo poprzednie edycje były rozliczane po 3 tygodniach (jest to chyba najdłużej rozliczany konkurs na forum).
Betsafe zresztą pod względem marketingu oraz promocji dla klientów działa jak polskie urzędy czyli prędzej umrzesz niż doczekasz się rozwiązania sprawy (wystarczy spojrzeć jak dziś wygląda blog na którym dawniej były codziennie organizowane konkursy a dziś już nawet meczu dnia nie są wstanie w weekendy wstawić a rozliczyć to już w ogóle tragedia).
Wielka szkoda że nie ma pieniędzy na koncie bo w ten weekend jest wiele fajnych meczów do obstawienia ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Niewiem jak to jest w obliczu tego ze lista nie została przekazana bo nie ma komu lecz na początku stycznia wykonałem obrót l, czy mam szansę na x2 nagrodę?
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Niewiem jak to jest w obliczu tego ze lista nie została przekazana bo nie ma komu lecz na początku stycznia wykonałem obrót l, czy mam szansę na x2 nagrodę?
Żeby dostać podwojoną nagrodę musisz zrobić obrót w serwisie Betsafe w TRAKCIE JEGO TRWANIA czyli jak chciałeś dostać podwojoną nagrodę za grudzień to w grudniu powinieneś zrobić u tego buka obrót 1000 zł i w konkursie oczywiście zająć jedno z nagradzanych miejsc. Tak więc nic ci nie daje to że zrobiłeś w styczniu obrót bo nie zrobiłeś go w trakcie trwania konkursu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kiedy będą w końcu dopisane do kont te nagrody za grudzień? Czy ktoś w końcu może się tym rzetelnie zająć?
Marcin-Odra napisał, iż zajmie się tym w poniedziałek. Zatem cierpliwości. Była roszada kadrowa w zespole Betsafe. Nie przeskoczymy takich sytuacji.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Marcin-Odra napisał, iż zajmie się tym w poniedziałek. Zatem cierpliwości. Była roszada kadrowa w zespole Betsafe. Nie przeskoczymy takich sytuacji.
No tak tylko że ten poniedziałek o którym pisał Marcin-Odra ... już minął. A informacji nie ma żadnych. Poza tym nie dało się tego przed roszadą w Betsafe załatwić? I czy odejście menadżera z tej firmy powoduje że ta firma nagle staje? Z tego co widzę ten konkurs jest jednym z najgorzej rozliczanym na forum - ja rozumiem doskonale że od razu ciężko wszystko ogarnąć zwłaszcza że tak jak każdy pewnie macie wiele obowiązków nie związanych z bukmacherką no ale jak już się coś deklaruje i się nie dotrzymuje terminów to chociaż warto podać jakieś informacje - ja np. specjalnie nie dokonywałem ostatnio wpłat na konto bukmachera bo liczyłem że otrzymam nagrodę w najbliższym czasie i przez ten czas zrezygnowałem z obstawiania bo łudziłem się że będzie to szybko i sprawnie załatwione. No ale nie jest.
Proponuję więc zmianę w regulaminie konkursu (jeśli będzie on kontynuowany) - żeby nanieść terminy (deadline&#39;y) podania wyników, przesłania loginów i tym podobne aby przyspieszyć przyznawanie nagród bo domyślam się że nie tylko ja ale również pozostali zwycięzcy chcieliby szybko otrzymać nagrodę.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No tak tylko że ten poniedziałek o którym pisał Marcin-Odra ... już minął. A informacji nie ma żadnych. Poza tym nie dało się tego przed roszadą w Betsafe załatwić? I czy odejście menadżera z tej firmy powoduje że ta firma nagle staje? Z tego co widzę ten konkurs jest jednym z najgorzej rozliczanym na forum - ja rozumiem doskonale że od razu ciężko wszystko ogarnąć zwłaszcza że tak jak każdy pewnie macie wiele obowiązków nie związanych z bukmacherką no ale jak już się coś deklaruje i się nie dotrzymuje terminów to chociaż warto podać jakieś informacje - ja np. specjalnie nie dokonywałem ostatnio wpłat na konto bukmachera bo liczyłem że otrzymam nagrodę w najbliższym czasie i przez ten czas zrezygnowałem z obstawiania bo łudziłem się że będzie to szybko i sprawnie załatwione. No ale nie jest.
Proponuję więc zmianę w regulaminie konkursu (jeśli będzie on kontynuowany) - żeby nanieść terminy (deadline&#39;y) podania wyników, przesłania loginów i tym podobne aby przyspieszyć przyznawanie nagród bo domyślam się że nie tylko ja ale również pozostali zwycięzcy chcieliby szybko otrzymać nagrodę.
Od właśnie takich kwestii jest Menadżer. I niestety akurat doszło do zmian podczas gdy lista była kompletowana. Czekamy aż przyjdzie nowa osoba i wtedy bonusy zostaną dopisane. Sam wygrałem nagrodę, ale cierpliwie czekam. Bo co innego mam zrobić :?: Takie rzeczy się zdarzają, są normalne. Stąd wystarczy trochę wyrozumiałości i tyle w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 672

martinmix

Użytkownik
Kasa właśnie wpłynęła moje konto w Betsafe, dzięki wielkie.
I przepraszam za moje ponaglające/roszczeniowe posty na przyszłość postaram się być bardziej cierpliwy.
 
Do góry Bottom