>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Widzę , że trochę zamieszania zrobił mój typ na dziś pomiędzy C C Mariners ( Australia ) a Chińskim Guangzhou no może nie sam typ jak jego analiza , w pierwszym poście Scott99 napisał że mistrz Chin dziś nie gra a w drugim że to nie Guangzhou mistrz Chin a trzecia drużyny ligi Guangzhou R&amp;F z 13 pkt straty do wymienionego przeze mnie Guangzhou i zaglądając ponownie ( tak jak wczoraj to zrobiłem ) do tabeli
Pirelli Chinese Super League za 2014 rok to trzecie miejsce ma Gvangdżu R&amp;F i nie wiem kto ma rację , nie upieram się co do tego że moja drużyna wymieniona to ta o której napisałem w każdym bądż razie głównym powodem na taki typ była bardzo słaba postawa Australijczyków ( o czym napisałem na początku analizy ) i tym bardziej się sugerowałem tak więc oddaję to w ręce sprawiedliwych tego forum , jak będzie tak będzie ( co do typu to mój faworyt wygrywa w 89 min gry 3:0 ) .

Ewidentna twoja pomyłka i nie ma znaczenia, że typ wszedł. Dlatego post idzie do kosza, żeby nie zachęcać innych do takich praktyk. Na przyszłość radzę staranniejsze dobieranie typów, bo następnym razem będą po prostu minusy.
//psotnick
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Proszę o aktualizacje, bo wcięło mi kawał tekstu... #30 z 17.02.2015
Dyscyplina: Tenis, ATP Rio de Janeiro
Godzina: 20:00
Spotkanie: N. Almagro - P. Cuevas
Typ: Almagro
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś bez zbędnych kalkulacji, liczę na rewanż za mecz sprzed 4 dni, gdzie o wyrównanym meczu wygrał Urugwajczyk. Przedwczoraj stoczył w finale ciężki i długi bój z Vannim, wygrywając cały turniej, dlatego Nico dzisiaj świeższy i żądny rewanżu powinien sobie poradzić ze starszym rywalem. Poza tym dużo bardziej cenię umiejętności Hiszpana, stąd też mój typ.
Poza tym Hiszpan ma h2h z Urugwajczykiem 0-3, więc wciąż raczej przegrywał nie będzie. W ostatnim ich meczu miał, aż 7 BP przy 3 rywala, a dziś może być łatwiej o takie szanse po ciężkim i szczęśliwie wygranym finale przez Pabla z Vannim. Myślę, że Cuevas może trochę spuścić z tonu po wygranym turnieju. Nico musi piąć się w górę rankingu, bo jest dopiero 91 bodajże, czyli daleeeko od miejsca do którego nas przyzwyczaił i na które zasługuje.
Ok.
//psotnick
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Proszę o usunięcie z tematu Typy Dnia 23.02.2014 mojego typu. post nr 35. Pomyliłem dni. Typ już umieściłem w odpowiednim temacie. Dzięki
Ok.
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Mój typ na dzisiaj (Le Mont-Wohlen) został przełożony. Czy mogę podać inny typ, czy po prostu już podany zostanie rozliczony po rozegraniu spotkania?
Możesz, tamten po prostu usuniemy.
//psotnick
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie Porto-Basel
Typ: Porto 2 golami
Kurs 4.70
Godz: Unibet
Bukmacher Bet 365
Baku193 pieknie sobie zawyza kurs jest 4.0 na b365 u niego 4.75, wczesniej w ogole nie podawal buka i nawet nie dostawal ujemnych punktow lol ktos w ogole to sprawdza ?
Dzięki , za info :!: poszedł minus 100, next razem inaczej będzie to załatwione.
#Challenger - Zacznijmy od tego, że podaje buka tylko ty masz włączonego AdBlocka i dlatego nie widzisz nazwy bukmachera a tak w ogóle to sprawdza to ktoś...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie Porto-Basel
Typ: Porto 2 golami
Kurs 4.70
Godz: Unibet
Bukmacher Bet 365
Baku193 pieknie sobie zawyza kurs jest 4.0 na b365 u niego 4.75, wczesniej w ogole nie podawal buka i nawet nie dostawal ujemnych punktow lol ktos w ogole to sprawdza ?
Dzięki , za info :!: poszedł minus 100, next razem inaczej będzie to załatwione.
#Challenger - Zacznijmy od tego, że podaje buka tylko ty masz włączonego AdBlocka i dlatego nie widzisz nazwy bukmachera a tak w ogóle to sprawdza to ktoś...
Przeciez kurs na Porto wygra dwoma golami na unibecie stoi @ 4,70...a przynajmniej na Porto vs Basel - 0:2 handi ...czyli porto wygra dwoma golami...
W miejscu gdzie jest napisane, bukmacher napisane jest b365 więc i ten bukmacher był wzięty pod uwagę, a tam jest kurs zawyżony, nie unibet. @ kido
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom