>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Przeciez kurs na Porto wygra dwoma golami na unibecie stoi @ 4,70...a przynajmniej na Porto vs Basel - 0:2 handi ...czyli porto wygra dwoma golami...

W miejscu gdzie jest napisane, bukmacher napisane jest b365 więc i ten bukmacher był wzięty pod uwagę, a tam jest kurs zawyżony, nie unibet. @ kido



Robicie głupi problem, 90 % moich typów gram w Unibecie (ponieważ ma najwyższe kursy na wygraną jednym bądź dwiema bramkami), przez pomyłke napisałem zamiast godziny buka, ale nie zawyżam sobie kursów , Niedługo zaczniecie literówki sprawdzać, jak zwykle na każdym forum problem się pojawia kiedy ktoś zaczyna mieć wysoki procent skuteczności i wychodzi na prowadzenie w tabeli, cóź jakie to Polskie... Widzę życzliwych na forum nie brakuję,ale kursy i typy to chętnie pobierają. Bez komentarza...

Gdzie masz człowieku
Widzę że kultury nikt Cię nie nauczył, gdybyś jeszcze napisał w odpowiednim dziale że się pomyliłeś, to by minusa nie było. Tak potraktowałem Cię bo na b365, kurs był wyższy, na przyszłość dobieraj odpowiednie miejsca na buki. Skąd mogłem wiedzieć, że większość grasz na unibecie, trzeba pisać było. To by sprawy nie było. Tyle - nie ma tematu. Na przyszłość nie rób nic w pośpiechu i uwierz to nie pierwsza taka sytuacja gdzie sobie kurs zawyżasz, a ja nawet na to nie zwracałem uwagi. @ Kido
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam parę rad:
1. Polecam dokładnie opisywać typ jaki się gra, żeby nie było wątpliwości. Dla mnie typ &quot;Porto wygra 2 golami&quot; oznacza, że Porto musi wygrac DOKŁADNIE 2 golami i tylko wtedy jest spełniony. A nie że wygra przynajmniej 2 golami. Dla mnie ta różnica jest klarowna, ale jak widać opis typu może mylić.
2. Zanim się wyciągnie najcięższe zarzuty (zawyżanie kursu itd) warto najpierw wszystko dokładnie sprawdzić. Bo a nuż się może okazać, że wszystko będzie w porządku (vide pkt 1). Nie było zawyżania kursu, bo od początku typ &quot;Porto (-2) - Remis&quot; miał kurs 4.7. Jedyną przewiną usera baku193 był zły zapis (buk zamiast godziny) i za to jego typ został odpowiednio rozliczony.
A w ogóle to polecam wszystkim podawać jakieś prostsze typy, wtedy nie będzie pola na domysły.
To by było na tyle, &quot;aferę&quot; uważam za zakończoną, a właściwie to niebyłą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-13-03-2015-piatek-119586-2.html#post5216723
proszę o dopisanie bukmachera- William Hill
W i l l i a m H i l l . Sorry za spam ale z jakiejś przyczyny nazwa bukmachera nie ukwazywała się po dodadaniu postu.
Wszystko jest dokładnie widoczne tak jak ma być.
Wyłącz Adblocka albo zmień ustawienia, bo dlatego masz niewidoczne nazwy buków. Było już milion razy tutaj pytania o to i tyle samo było wytłumaczone. Najpierw ogarnijcie swoje kompy, bo w 99% problem jest właśnie tam.
//psotnick
 
Dyrone93 272

Dyrone93

Użytkownik
Typy Dnia - 14.03.2015 (sobota)
#62
Podałem lekko zaniżony kurs ponieważ podskoczył 30 min przed meczem czego nie zauważyłem.Jako że to jest nie regulaminowe to zgłaszam i czy może być rozliczony po prawidłowym kursie(moge zrobić screen z zakładu).
OK
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Prośba do Administratorów: Pomyliłem się i typ (Pakistan-Jemen) na jutro (17.03.2015) wkleiłem na dzisiaj (16.03.2015). Proszę o przeniesienie go na jutro, dziękuję ????
Jak podasz linka do posta to przeniesiemy.
//psotnick
 
Dyrone93 272

Dyrone93

Użytkownik
Typy Dnia - 14.03.2015 (sobota)
#62
Podałem lekko zaniżony kurs ponieważ podskoczył 30 min przed meczem czego nie zauważyłem.Jako że to jest nie regulaminowe to zgłaszam i czy może być rozliczony po prawidłowym kursie(moge zrobić screen z zakładu).
OK
Do kogo mam wysłać screen bo do ciebie nie mogę , 10 wiadomości nie mam i tylko do moderatorów mogę na forum też nie moge linków ...
Ale w czym problem? Bo nie rozumiem.
Typ na plus, kurs i tak zacny, po co się szarpać o marne 0.2 więcej w kursie.
Kurs zostaje bez zmian, nie ma potrzeby przesyłania skrinów itp.
//psotnick
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-22-03-2015-niedziela-119873.html#post5238499
bukmacher : u n i b e t
Dodajcie tam. Dzięki z góry.
Wszystko jest dokładnie widoczne tak jak ma być.
Wyłącz Adblocka albo zmień jego ustawienia, bo dlatego masz niewidoczne nazwy buków. Było już milion razy tutaj pytania o to i tyle samo było wytłumaczone. Nawet pare postów wcześniej to było poruszane. Najpierw ogarnijcie swoje kompy, bo w 99% problem jest właśnie tam.
//psotnick
 
Z 18

zipp

Użytkownik
Proszę dodać buka WilliamHill do mojej analizy w temacie TYPY DNIA 27.03.2015

Wszystko jest dokładnie widoczne tak jak ma być.
Wyłącz Adblocka albo zmień jego ustawienia, bo dlatego masz niewidoczne nazwy buków. Było już milion razy tutaj pytania o to i tyle samo było wytłumaczone. Nawet pare postów wcześniej to było poruszane. Najpierw ogarnijcie swoje kompy, bo w 99% problem jest właśnie tam.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-03-2015-piatek-120058-2.html#post5249587
czemu daliście mi od razu zwrot? to, że mecz się przesunął z powodu deszczu nie powinno wpłynąć na unieważnienie typu; zresztą już wcześniej nie raz miałem tak, że spotkanie tenisowe opóźniało się o kilka godzin(nie z powodów atmosferycznych) i data się zmieniała a mimo tego typ był zaliczany; z drugiej strony w ten sposób straciłem szansę na zdobycie kolejnych punktów w konkursie; bardzo proszę o akceptację mojego typu z wczoraj
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-03-2015-piatek-120058-2.html#post5249587

czemu daliście mi od razu zwrot? to, że mecz się przesunął z powodu deszczu nie powinno wpłynąć na unieważnienie typu; zresztą już wcześniej nie raz miałem tak, że spotkanie tenisowe opóźniało się o kilka godzin(nie z powodów atmosferycznych) i data się zmieniała a mimo tego typ był zaliczany; z drugiej strony w ten sposób straciłem szansę na zdobycie kolejnych punktów w konkursie; bardzo proszę o akceptację mojego typu z wczoraj
poza tym z tego co się dowiedziałem to mecz się zaczął zgodnie z planem, w pierwszym gemie został przerwany z powodu deszczu, więc jakim prawem zwrot?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
czemu daliście mi od razu zwrot? to, że mecz się przesunął z powodu deszczu nie powinno wpłynąć na unieważnienie typu; zresztą już wcześniej nie raz miałem tak, że spotkanie tenisowe opóźniało się o kilka godzin(nie z powodów atmosferycznych) i data się zmieniała a mimo tego typ był zaliczany; z drugiej strony w ten sposób straciłem szansę na zdobycie kolejnych punktów w konkursie; bardzo proszę o akceptację mojego typu z wczoraj
Mój szanowny przyjaciel z forum Ziarnoo który zawsze daje mi jakieś miłe smaczki w reputacji ma rację. Ja również proszę o rozliczenie pozytywne po zakończeniu spotkania.
Mówi o tym dokładnie regulamin konkursu:
▶ W przypadku tenisa jeśli zawodnik kreczuje i bukmacher rozlicza typ jako zwrot to user również otrzymuje za ten typ zwrot i nie ma możliwości podania kolejnego typu na dany dzień. Wszystkie krecze rozliczamy tak jak rozlicza krecze bukmacher z którego pochodzi typ.
Jeżeli mecz z powodu warunków atmosferycznych zostanie przesunięty np. z 25.02.2014 na 26.02.2014 to typ zaliczamy do dnia w którym miał się pierwotnie rozpocząć czyli 25.
Zapewne drobne przeoczenie osoby rozliczającej typy.
Pozdrawiam!
Okey moja pomyłka! Zaraz poprawię...wszak jesteśmy tylko ludźmi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom