>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Szwecja Allsvenskan
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Goteborg vs AIK Stockholm
Typ: AIK Stockholm under 1,5 goli
Kurs: 1,6
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 11 zespolu z 2 druzyna w tabeli . Goteborg bilans bramkowy 25-21 , AIK 19-11. Goteborg to ciezki teren dla druzyn przejezdnych . W tym sezonie Goteborg poprawil defensywę , co skutkuje mniejszą iloscią straconych bramek. W tym sezonie tylko Orebro zdobylo 2 gole tutaj , ale obie bramki zdobyli po czerwonej kartce dla zawodnika gospodarzy . AIK nie jest w tym sezonie ultraofensywną druzyną . Na wyjazdach ponad 1,5 goli udalo im strzelic dwa razy - w meczach z dryznami o gorszej obronie niz Goteborg - z Elfsborg i ostatnim w tabeli AFC Eskiltusna . W ostatniej kolejce u siebie pokonali 4-1 Sirius . Wystrzelali sie w tym meczu i tutaj strzelą under 1,5 goli ! Powodzenia
Proszę poprawic w mojej analizie - zamiast u siebie pokonali Sirius ---&gt; na wyjezdzie , . dziękuję
Poprawione.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Czy w weekend byłoby możliwe otwieranie wątków z Typami Dnia od razu na piątek, sobotę i niedzielę (trzy osobne wątki)?
Pozwoliłoby to graczom z jednej strony na wybranie większej ilości typów do AKO, a autorom analiz zamieszczanie typów nieco wcześniej aby uniknąć spadków kursów (niemal pewnych w przypadku niektórych meczów).
Przekażę pomysł dalej, zobaczymy. Ale przecież są działy tematyczne do kazdej wazniejszej ligi, tam możesz podawać typy nawet parę dni przed meczem. Typy Dnia to tylko konkurs i za taki trzeba go brać.//psotnick
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Chciałbym poruszyć temat jedynych legalnych firm bukmacherskich pozostałych na Polskim rynku. Otóż, nie mieści mi się w głowie, jak owe firmy walą w ch*ja, na swoich stronach proponując różnej maści fantastyczne bonusy na start...Wszelkie podwojenia pierwszych depozytów i tego typu wspaniałości, nagle bledną, gdy okazuje się, że pierwszy zakład był nietrafiony, środki bonusowe zostały przegrane, a człowiek zwyczajnie chce dokonać kolejnej wpłaty, i na swoje nieszczęście wygra jakieś pieniądze. Jest to dla mnie jawne oszustwo w postaci blokowaniu pieniędzy w żaden sposób nie związanych z początkowym bonusem. Nie jestem w stanie tego zrozumieć, dlaczego wpłacając pieniądze 3 miesiące po aktywacji bonusu z którego obecnie nie czerpię już żadnych profitów, dalej jestem na &quot;smyczy&quot; owego bonusu, i nie mogę wypłacić wygranej uzyskanej z moich własnych środków. Jest to chore, i nie spotkałem się z takimi pseudo &quot;bonusami&quot; na stronach typu Betclic. Widzę, że monopol na polski rynek pierdolnął we łby i zaczyna się eldorado. Może coś źle rozumiem, może zaistniała sytuacja wynika z mojej łatwowierności, że bonus jest faktycznie bonusem a nie cyrografem na kolejne wpłaty i ewentualne wygrane. Chętnie usłyszę Waszą opinię na dany temat, jeśli takową posiadacie.
 
W 2

wolas-41088

Użytkownik
Czy w weekend byłoby możliwe otwieranie wątków z Typami Dnia od razu na piątek, sobotę i niedzielę (trzy osobne wątki)?

Pozwoliłoby to graczom z jednej strony na wybranie większej ilości typów do AKO, a autorom analiz zamieszczanie typów nieco wcześniej aby uniknąć spadków kursów (niemal pewnych w przypadku niektórych meczów).

Bardzo fajny pomysł, jeżeli była by taka możliwość oczywiście ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Przypomnienie i prośba do użytkowników, że jeśli napiszecie analizę do konkursu, skopiujcie ją i wstawcie w odpowiednim dziale, niektórzy o tym zapominają.
pzdr!
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Ja w związku z tabelą a konkretnie z punktacją :
- typ z dnia 4.08.2017
Sandhausen - Ingolstadt .... dałem over 1.5 gola dla Ing.... a mecz 1:0 dla Sand... czyli ⛔100 a mam ✅140
- typ z dnia 10.08
Liaoning - Guangzhou Evergrande / Guan wygra obydwie połowy i tak było ale kurs był 3.20 i mam ✅320 a ma być ✅220
- sumując więc wszystko to nie mam ✅668 a ✅328

edit: Poprawione w tematach, psotnick potem poprawi w tabeli. Robson1416
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Mam pytanie . Dzisiaj trafiłem typ 13.08 , że Genk przynajmniej wygra dwoma czy taki zapis jest prawidłowy cytuje &quot; Genk wygra ( - 1 handicap) europejski&quot; . Jeśli jest błędny to przepraszam i proszę o możliwość poprawy. Pozdrawiam
Dobry, nie trzeba poprawiać.//psotnick
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Głupia literówka w moim Typie Dnia na jutro: bardzo proszę o zmianę wyrazu &quot;rozaczarowaniach&quot; na &quot;rozczarowaniach&quot;. Dziękuję.

edit: Już poprawione. Robson1416
 
jackhnatejko 7

jackhnatejko

Użytkownik
Typy-dnia -17-08-2017-czwartek-147713-2 #post6489121

Kursywa do poprawy, choć post możliwe że do usunięcia, ktoś wrzucił podobny w trakcie pisania mojego...

Typy-dnia-17-08-2017-czwartek-147713-2 #post6489159

...więc dodałem kolejny, tutaj też do poprawy, gafa bo brak godziny (21:30). Pierwszy post, dopiero poznaję zasady, sorry za kłopot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom