>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
C 876

czubus2

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-7-10-2017-sobota.148648/page-2
Proszę o poprawienie mojego typu.
W rubryce &quot;typ&quot; powinno być Stal Mielec wygra i powyżej 1,5 bramki.
Podawajcie link do posta, nie do strony tematu, bo to nic nie pomaga, a nawet denerwuje. Link do posta tworzy się tak, że klikasz na numer posta (np. &quot;#12&quot; w prawym dolnym rogu posta), potem kopiujesz adres z pola adresu w przeglądarce i wtedyto jest link który przenosi od razu do posta a nie nie wiadomo gdzie
Poprawione
//psotnick
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Witam. Proszę o usunięcie jednego posta z typów dnia. Miało być - 5,5 a napisało się +5,5. Dodałem poprawny post. Z góry dzięki.

zrobione.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
kolega dyles wali w c*** plagiatując typy.Jeden(dzisiejszy) zaraportowałem podając źródło oryginału.Nie chce mi się sprawdzać poprzednich dni ale jak znam życie robił to samo.Wasze w tym robota by wypieprzyć go z konkursu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fini 84

fini

Użytkownik
Proszę o poprawkę w moim typie dnia na czwartek 19.10.17 odnośnie Evertonu. Ostatnie zdanie &quot;porazka 3:0 z Atalanta i bramkowy remis z Apollonem&quot;.
Poprawione//psotnick
 
fini 84

fini

Użytkownik
Mój typ na czwartek 19.10.17 został powielony przez użytkownika Tryh. No offense ale zasady to zasady ;)

Spokojnie. Wszystko przy podliczaniu będzie odpowiednio rozliczane. / ibis
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Proszę o zmianę bukmachera w moim poście na dzień 24.10. Zapomniałem o braku tego bukmachera w regulaminie. Proszę zmienić na fortuna a także kurs na 1,73
zrobione. ibis
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Przepraszam nie wpisałem do swojego typu dnia z 26.10.2017 godziny ! Mecze Tenerife - Espanyol zacznie się o 21:30 - proszę o edit
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom