>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Wyślij. Dziennie dostaje po 20 wiadomości więc na bieżąco kasuje te które odczytałem więc Twojego loginu nie mam
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Loginy za generalkę oraz kolejki 6-10 są już u Marcina. Z mojej strony to tyle. Dzięki empe za ogarnięcie konkursu. Szacunek ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jest szansa, żeby do kolejnego weekendy pojawiły się punkty? To ostatni dzwonek, żeby coś na piłkę konkretnego obstawić ;)
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
No Intelowiec ma rację mogli by do jutro dodać te punkty, żeby można było jeszcze zagrać na ten weekend. Czy coś wiadomo kiedy zostaną dodane te punkty??? Marcin coś wiesz???
Pozdr
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Tak Marcin zgadza się nagrody są na kontach. Ale uważam, że zostaliśmy oszukani przez organizatora. Już piszę dlaczego:
Za pierwsze miejsce 16 000 pkt to było 200zł a na dzień dzisiejszy jest to 100zł !!!! BONUSU. Jeszcze trzeba zaznaczyć, że to trzeba za to zagrać.
Podniesione zostały punkty w BETCLUBIE !!!!
Także każdy z nas nie dostał takiej nagrody jak to było mówione przed konkursem !!!!
Zasady były ustalone w trakcie konkursu dodali punkty po 5 kolejkach i się zgadzało teraz nie bardzo !!!
Proszę o odpowiedź w tej sprawie !!!
Pozdrawiam
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Tak Marcin zgadza się nagrody są na kontach. Ale uważam, że zostaliśmy oszukani przez organizatora. Już piszę dlaczego:

Za pierwsze miejsce 16 000 pkt to było 200zł a na dzień dzisiejszy jest to 100zł !!!! BONUSU. Jeszcze trzeba zaznaczyć, że to trzeba za to zagrać.
Podniesione zostały punkty w BETCLUBIE !!!!

Także każdy z nas nie dostał takiej nagrody jak to było mówione przed konkursem !!!!
Zasady były ustalone w trakcie konkursu dodali punkty po 5 kolejkach i się zgadzało teraz nie bardzo !!!

Proszę o odpowiedź w tej sprawie !!!


Pozdrawiam

Regulamin był ustalony przed konkursem. Punkty się zgadzają na koncie ale kwota nagrody już nie!!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagrodami w konkursie są punkty i one się zgadzają.
Gdyby było napisane 1 miejsce - 200PLN to wówczas dostajecie równowartość 200pln w postaci punktów.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Bardzo dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom za super konkurs :cool:

Niemniej, zgadzam się z WeszłoSuper i uważam, że zostaliśmy OSZUKANI przez Totolotka z tymi nagrodami i dlatego NIE POLECAM tego &#39;bukmachera&#39;, tych OSZUSTÓW.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Hmm.. powinienem dostać chyba 8000pkt, a dostałem bodajże 13000. Inna sprawa z tymi punktami co Panowie wyżej napisali, że za 5 pierwszych kolejek miałem voucher za 100zł, a teraz za 50zl, ale trudno - aktywowalem go za te 8000pkt, a z konta zniknęło 5500pkt, coś to dziwne wszystko ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Marcin tu nie ma chyba nic do powiedzenia, ale fakt jest taki, że nagrody zostały przez sponsora zmniejszone o połowę. Cóż, takie polskie realia...
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Otrzymałem tylko nagrodę za miejsce w klasyfikacji końcowej tj. 5500 punktow, nie dostałem zaś punktów za zwycięstwo w VI kolejce. W mailu do pestki pisałem wyraźnie:
6 kolejka - 1 miejsce - nagroda 8000 pkt

Klasyfikacja końcowa: 7 miejsce - nagroda 5500 pkt
Login z totolotek.pl:
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Marcin ja wszystko rozumiem. Że nagrody były punkty. Ale jeśli za pierwsze 5 kolejek było rozliczone dobrze i każdy inaczej dostał ten Bonus niż teraz na koniec konkursu... rozumiem, że nic nie masz do powiedzenia w tej sprawie??
Szkoda, że właśnie polscy bukmacherzy tak właśnie załatwiają sprawy z klientami... i tymi co przez ten konkurs się zarejestrowali np.. Jak to INTELOWIEC dobrze napisał takie to jest POLSKIE !!! aby ukraść połowe... Szkoda, żę było w nagrodach napisane że pula łączna to 3200 zł !!! i też z tym oszukali.. ???? ((
Mi tylko chodzi o samą zasadę... Mam nadzieję, że w Totolotku to czytają. Panowie nie tym torem lepiej żebyście mieli dobre zdanie o firmie a tak cały czas niestety nie jest.
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Panowie, może bez emocji. Irytuje mnie strasznie, jak ktoś pisze milion wykrzykników. Co chcecie tym osiągnąć? Tak się nie da dyskutować.
Pierwsza rzecz. Ja o zmianie &quot;taryfikatora&quot; punktów w betclubie dowiedziałem się dopiero po Twoim poście, gdzie od razu wyjeżdzasz z tekstami o oszustwie.
Nie wiem, czy osoba z którą załatwiam nagrody też była tego świadoma, bo nie wiadomo kiedy do zmian doszło. Dzisiaj się tego nie dowiem, bo jest offline.
Jeśli bez próby normalnego wyjaśnienia od razu piszecie wyrok typu złodzieje, oszuści to mnie to zniechęca do działania.
Jutro pogadam na spokojnie jak sprawa wygląda i jak będzie możliwość korekty to tak się stanie.
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
No troche mnie ponioslo to fakt. Ale to dlatego ze zawsze z Polskimi Bukmacherami trzeba sie uzerac.. ( wczesniej bylo pare roznych spraw ) Marcin szczerze to mi nawet nie chodzi o ten Bonus tylko jak to potraktowali. Ale jesli twierdzisz ze nawet sam ktory rozdaje nagrody nie byl tego swiadomy. To moge tutaj na forum przeprosic. Sorry za wykrzykniki. Pozdr
 
Do góry Bottom