>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

T 140

tajski26

Użytkownik
Jak wpisuje buka William Hill to potem mi tego nie wyświetla - czy to spowodowane np. Adblockiem?
Tak, jest to spowodowane Adblockiem.
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
a jakaś tabela czy cuś ????

No przecież wiadomo, że będzie, tak jak zwykle po zakończeniu 1 rundy, bo wcześniej nie ma sensu.
A potem aktualizacja mniej więcej co 5 dni. Czyli tak jak zawsze było w tym konkursie.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Witam mam pytanie. Troche nie ogarnąłem rano i myślałem że już po 11 to mecz binghama mi przepadł, bo wydawało mi się że będzie rozkład dnia podobnie jak wczoraj, a oni w sumie mają drugą sesję wieczorem. JA już w konkursie oddałem typ na mecz Allena a przy typie 13(mecz bihngam dott) napisałem brak. Czy po 1 skończonej sesji będę mógł dodać typ na ten mecz z kursami jakie będą po stanie tej sesji i będzie mógł on być uwzględniony? Głupio by było stracić jeden typ przez głupie poranne roztargnienie. Z góry dzięki za odpowiedź.
Będziesz mógł, nawet nie tylko na ten mecz ale jakikolwiek jaki będzie dzisiaj wieczorem rozgrywany.
Po prostu podaj tutaj wzór tego brakującego typu to uzupełnię Twojego posta.
A na przyszłość po prostu sprawdzać uważnie, niektóre mecze będą rozłożone nawet na 3 dni i może
być trochę zamieszania.
//psotnick
 
trcd 20

trcd

Użytkownik
Mozna w numerze #16 dopisac buka wiliam
zgory dzieki
Ok.
Na przyszłość podawaj linka do posta.
//psotnick
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Dzisiaj mamy dokończenie 4 spotkań drugiej rundy - jak już podałem typy ze wszystkich 4 spotkań, które dzisiaj mają być dokończone to jak mam podać typy na dzisiaj - bo regulamin zakazuje typować tych samych spotkań.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiaj mamy dokończenie 4 spotkań drugiej rundy - jak już podałem typy ze wszystkich 4 spotkań, które dzisiaj mają być dokończone to jak mam podać typy na dzisiaj - bo regulamin zakazuje typować tych samych spotkań.
Widać z tego że jednak nie czytałeś Regulaminu.
Akurat to jest dość jasno i klarownie wyjaśnione, co robić w takiej sytuacji.
Poniżej masz cytat:
WAŻNE !!! W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany oraz wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.
Przykładowo: Jeśli np. mecz Robertson - Higgins rozpocznie się w poniedziałek, 24.04 o godzinie 15:30 i jego dokończenie będzie planowane na wtorek, 25.04 na godzinę 11 to jeśli wcześniej nie typowałem tego meczu, to można - oczywiście jeżeli będzie taka oferta w bukmacherze - typować ten pojedynek po kursach wystawionych na drugą sesję. W takich wypadkach w nawiasie proszę wyraźnie zaznaczyć wynik po wcześniejszej, jak w poniższym przykładzie:
#1 25.04 godz: 15:30
zdarzenie: Higgins - Robertson (6-2)
Typ: Higgins
Kurs: 1.80
Buk: william hill
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Witaj psotnick,
ale w regulaminie jest, że mecz nie mógł być wcześniej przeze mnie typowany, a ja typowałem już wszystkie mecze, które będą dzisiaj kończyć.
Przymkniemy na to oko do końca konkursu, bo teraz będzie coraz więcej meczy rozgrywanych nawet przez 3 dni, więc siłą rzeczy niektóre typy dzień po dniu będą musiały być brane z tego samego meczu. Najważniejsze żeby zaznaczać wyraźnie aktualny wynik meczu przed wznowieniem meczu. No i żeby w tym samym dniu nie podawać typów z tego samego meczu.
//psotnick
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Proponuje również przeczytać mój post jeszcze raz - bo zawarłem w nim tą myśl o której napisałeś - a potem wysnuwać wnioski, że nie przeczytałem.
Czyli, że wcześniej na wcześniejsze dni podałem już typy ze wszystkich czterech spotkań, które dzisiaj mają zostać dokończone.
Przymkniemy na to oko do końca konkursu, bo teraz będzie coraz więcej meczy rozgrywanych nawet przez 3 dni, więc siłą rzeczy niektóre typy dzień po dniu będą musiały być brane z tego samego meczu. Najważniejsze żeby zaznaczać wyraźnie aktualny wynik meczu przed wznowieniem meczu. No i żeby w tym samym dniu nie podawać typów z tego samego meczu.
//psotnick
 
hiro 82,3K

hiro

Użytkownik
Czy można oddawać następujące typy?

X to have Y or more century breaks and win the match
W regulaminie stoi:

Zwycięzca meczu (1 2);
Suma frejmów w meczu (Powyżej/Poniżej);
Zakłady na handicap;
Wynik po 4 frejmach (1X2);
Zwycięzca 1. frejma;
Dokładny wynik meczu (DW);
Najwyższy break meczu;
Centuries w meczu (2-drogowo);
Centuries gracza (2-drogowo);
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy można oddawać następujące typy?

W regulaminie stoi:
Uznaliśmy, że z oferty sponsora konkursu, czyli Williama, można korzystać z całej oferty. Praktycznie chodziło o dodatkowe 2 typy jakie ten buk oferuje na kazdy mecz, czyli &quot;oferta specjalna&quot; i &quot;wygrywa X i obaj powyżej X frejmów&quot;. Nie zmienialiśmy Regulaminu w trakcie konkursu, żeby nie robić zamieszania, ale po prostu uznawaliśmy takie typy za prawidłowe. Myślę, że przyczyniło się to do ożywienia nieco konkursu, bo jak pamiętamy w paru dniach trudno było typować, żeby nie powtórzyć typów innego usera (głównie przez trochę pokręcony terminarz MŚ).
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Do góry Bottom