>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

maer 215,2K

maer

Typer A-League
Witam
Poproszę o skasowanie mojego 1 postu w dniu finału gdyż 2 jest prawidłowy.
Z góry dziękuję

OK.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Według regulaminu ktoś kto nie oddał typów przez 5 dni z rzędu jest automatycznie wykluczony z konkursu. Użytkownik fspremier oddał typy jedynie pierwszego dnia konkursu i podał typy długoterminowe, co dało mu nagrodę 20 zł. Skoro ktoś jest wykluczony z konkursu, to nagroda chyba nie powinna mu się należeć...
Jeśli moja reklamacja nie zostanie uwzględniona, to może chociaż w przyszłości warto by było coś zmienić, bo wielu użytkowników się starało, pisało analizy, regularnie oddawało typy i nic z tego nie mają, a ktoś totalnie olał konkurs i jeszcze nagrodę dostanie.
Wiesz co, masz rację. Nie ma sensu nagradzać kogoś, kto olał konkurs, a udało mu się podać tylko długoterminówki. Podział nagród już poprawiony.
W tej edycji konkursu rozdzieliliśmy obie klasyfikacje (nie doliczamy punktów za długoterminówki do ogólnej klasyfikacji, jak to było w poprzednich edycjach - wszystko zaznaczono w Regulaminie) i trzeba je traktować oddzielnie, również jeśli chodzi o rozdział nagród. I może stąd to zamieszanie. Ale zamysł był dobry: chodziło o to, żeby nie było sytuacji, że ktoś kto trafnie typował przez cały turniej, a na ostatniej prostej traci szanse, bo kiepsko trafił długoterminowe. Przy ciasnej punktacji to czasem robiło zbyt dużą różnicę w stosunku do włożonego wysiłku.
Co do przyszłych edycji to pełna zgoda, trzeba będzie jakoś załatać te luki w Regulaminie, albo nawet odświeżyć formułę konkursu. Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie na PW.
//psotnick
 
F 0

fspremier

Użytkownik
Przeglądam ten regulamin i się doszukać nie mogę jakiegokolwiek wpisu na temat wykluczenia gracza w przypadku nie podania 5-typow z rzędu. Także jeśli powolujecie się na regulamin to chętnie poznam ten punkt, który to wskazuje. (Chyba, że to punkt - psotnik i macias ma zawsze racje - ale wtedy nie ma sensu pisać jakiegokolwiek regulaminu - lepiej pisać zażalenia w postach, ze ktoś sie wielce stara i pisze analizy, podaje codziennie typy... I moze sie uda jakos nagiac regulamin... Jakbys podal (mam na mysli wszystkich) odpowiednie typy to nie trzeba by doszukiwać się luk w regulaminie. A z regulaminu wyraźnie wynika, że typy długoterminowe to poboczny aspekt &quot;w, którym też można zdobyć nagrody!&quot;. A na przyszlosc punkt &quot; psotnik i macias ma zawsze racje wrzucilbym jako punkt pierwszy&quot;, wtedy będzie mniej zamieszania na forum,bo będzie mniej chetnych do podpisywania regulaminu i udziału w konkursie. A kolega, który pozbawił mnie nagrody w postaci 20zl - niech chociaż wypije moje zdrowie za te pieniądze i będziemy kwita. I na przyszłość nie naginajcie regulaminu, bo takie postępowanie naprawdę zniechęca...
Stary, no bez przesady, jest jakiś zdrowy rozsądek i właśnie tego tyczy ten punkt Regulaminu o decydującym głosie modów konkursu (a nie o widzimisię modów). Konkurs trwał 12 dni, ty wziąłeś udział w 1 dniu, potem ani widu ani słychu, więc chyba zdrowy rozsądek wskazuje, że trudno nagradzać kogoś kto dokumentnie olał konkurs. Zresztą nie byłeś jedyny.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Potwierdzam jest na koncie. Dziekuję wszystkim za rywalizacje!
Organizatorom za wzorowe prowadzenie konkursu. Do nastepnego;)
 
Do góry Bottom