>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dzień 16.01.2016
1.Węgry - Czarnogóra | Czarnogóra +5,5 (1,68)
2.Hiszpania - Niemcy | Hiszpania-Raúl Entrerrios Rodríguez powyżej 2.5 (1,71)
3.Dania - Rosja Mikkel | Dania-Hansen powyżej 5.5 (1,86)
4.Szwecja - Słowenia | Szwecja (2,15)
Witam chciałbym się dowiedzieć czemu pod moim postem była wiadomość ZŁAMANIE REGULAMINU ? Z regulaminem się zapoznałem i wiem że miały być typy podawane w jednym poście ale ja dałem dwa bo przecież nie można edytować postów swoich bo by wskazywało to na oszustwo ??
Raz, że podajemy typy w jednym poście, a dwa, że podajemy od 2 do 4 typów. Jak widać inni nie mieli z tym problemu.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
uboga ta oferta w Betsafe
Oferta jest rozszerzana przed południem, dochodzą alternatywne handicapy, linie bramkowe, jak i oferta na bramki zawodników. Jest OK.
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dzień 16.01.2016
1.Węgry - Czarnogóra | Czarnogóra +5,5 (1,68)
2.Hiszpania - Niemcy | Hiszpania-Raúl Entrerrios Rodríguez powyżej 2.5 (1,71)
3.Dania - Rosja Mikkel | Dania-Hansen powyżej 5.5 (1,86)
4.Szwecja - Słowenia | Szwecja (2,15)
Witam chciałbym się dowiedzieć czemu pod moim postem była wiadomość ZŁAMANIE REGULAMINU ? Z regulaminem się zapoznałem i wiem że miały być typy podawane w jednym poście ale ja dałem dwa bo przecież nie można edytować postów swoich bo by wskazywało to na oszustwo ??
Raz, że podajemy typy w jednym poście, a dwa, że podajemy od 2 do 4 typów. Jak widać inni nie mieli z tym problemu.
Nie może być tylko upomnienia za pierwszy raz :zoltakartka: ?
W regulaminie jest wyraźnie napisane i do tego specjalnie wrzuciłem to jeszcze w poście rozpoczynającym temat z typowaniem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
17/18.01.2016

1. Rosja-Węgry - 2 @ 1,65
2. Macedonia-Polska - Karol Bielecki over 3,5 gola @ 2,10
3. Norwegia-Chorwacja - Chorwacja over 25,5 gola @ 1,90
4. Dania-Czarnogóra - over 58,5 @ 1,95
Kurde dopiero teraz zauważyłem, że zamiast &quot;Norwegia&quot; napisałem &quot;Chorwacja&quot; a podałem typ na bramki dla Norwegi ... Ponieważ na Chorwacje było 28,5 bodajże... Da się coś z tym zrobić ? typ prawidłowy oczywiście Norwegia over 25,5 gola
Zrobione. Następnym razem dodaj link do posta, w którym chcesz, żeby coś było zmienione.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A będzie jakaś tabelka prowadzona co kolejkę może co dwie żeby było bardziej przejrzyście dla konkursu ?
Tabela będzie podana po fazie grupowej i na jej podstawie 32 pierwsze osoby awansują dalej. Możliwe, że wrzucę tabelę także po tej, drugiej kolejce.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
W moim poście na obecny okres wkradł się błąd:
2. 18.01.2016 20:15 Dania - Czarnogóra - gospodarze under 25,5 @ 1,85
Otóż źle wpisałem gospodarz/gość i typ przy okazji wyszedł błędny. Betsafe podaje na pierwszym miejscu Czarnogórę i ich dotyczy mój typ. Proszę o poprawę. Dzięki.
Zrobione.
 
Do góry Bottom