>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
dziwi mnie tylko, że mecze podawałeś 2 nickami ???? Don1 i DonAdik ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Seria poprawnego wytypowania 15 spotkań poprawnie z kursem powyżej 2,00 jest ciężka do osiągnięcia, 15 dni znakomitego typowania. Nie piszę o tym, że jest to nieosiągalne, ale może by zmienić jeden zapis w regulaminie odnośnie tego, że można np. poda dwa typy dziennie, przy czym i tak i tak trzeba będzie podać razem łącznie 15 typów, zastanówcie się nad tym ;)
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Seria poprawnego wytypowania 15 spotkań poprawnie z kursem powyżej 2,00 jest ciężka do osiągnięcia, 15 dni znakomitego typowania. Nie piszę o tym, że jest to nieosiągalne, ale może by zmienić jeden zapis w regulaminie odnośnie tego, że można np. poda dwa typy dziennie, przy czym i tak i tak trzeba będzie podać razem łącznie 15 typów, zastanówcie się nad tym ;)
Taka seria jest niewykonalna i nikt nie wygra tego Pegasusa, prawdziwy konkurs jest taki w którym ktoś wygrywa na 100% po jego zakończeniu, bądź ma się jakiekolwiek szanse. Nawet bez limitu 15-30 dniu podawania serii typow jest ciężko zachować taka skuteczność, zwłaszcza w tej części sezonu , ponadto jest to niewykonalne tak czy owak !
Ale widać gołym okiem, to ma zachęcić tylko do aktywności na forum ( i to jakiej ... !), a Wy (społeczność) sami nakręcacie ten konkurs, a trzeba go raczej zbojkotowac !
Drogi Organizatorze, Zmień Zasady na realne (dające szanse uczestnikom) choć w 1 % na wygraną. Bo to nie jest żaden konkurs !
Proponuje wycofać się ze skuteczności, bo jeszcze ktos w to uwierzy ... a wprowadzenie konkursu jednostkowego. Np ugranie określonej ilości jednostek przez dwa tygodnia, mając na wydatki max 10 jednostek dziennie (plus ograniczenia kursowe i same single do dyspozycji)
PS
A jak ma zostać na starych warunkach to minimum 1.60-1.80 przedział kursu. Zadowalający dla obu stron jest 1.65 -1.69 mimum ! A za średnią kursu równą jak i powyżej 1.85 możliwość jednego błędu (w czasie 15 typowan, albo szansa jednego typowania dodatkowo na sam koniec jako poprawka tego jednego bledu). To i tak by był bardzo trudny konkurs ! Jeżeli regulamin nie ulegnie zmianie ja rezygnuje i polecam zrobić to każdemu bo tego nie da się wygrać ( troche realizmu i uczciwego podejścia Panowie ! nie wspominając o intelekcie ... ! )

Bo to wygląda w ten sposób, iż organizator stworzył konkurs który ma być nierozstrzygnięty i taki miał zamiar na starcie, a społeczność to lyknela i robi ruch na forum za ... bo jest &quot;ulomna intelektualnie ... &quot; . Ja nie jestem i bez żadnych zmian rezygnuje !
A nie dodanie Pinnacle w regulaminie to przed strachem ew zwycięstwa ...?
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Będzie jakiś odzew ? Jak nie proszę usunac mój temat konkursowy z tego działu bo szkoda czasu, lubię rywalizację , a Pegasusa nie potrzebuje lecz nie rywalizuje wiedząc że to nie ma sensu na starcie nawet w 1% ...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Szanowny użytkowniku @Columbia.
W sumie nie wiem, czy mam pisać @Columbia czy Twój poprzedni pseudonim artystyczny @nicks?
Na poprzednim koncie dostałeś bana na skrzynkę PW i typy na żywo, postanowiłeś założyć nowe konto? Nie ważne w sumie....
7 października dołączyłeś do konkursu i uwag do tej pory nie zgłaszałeś. Zobaczyłeś, że tutaj nie możesz mieć passy 2 typów z rzędu trafionych, bo jesteś słabym typerem i temat obnaża Twoje wszystkie słabości - postanowiłeś, aby admin skasował Twój temat? No tak, taki &quot;wielki typer&quot; @Columbia (@nicks) ma problem trafić 2 typy z kursem 2.00 pod rząd? Trochę ujma, co nie? Bojkotować to możesz sam siebie...
A tak na poważnie, konkurs (turniej) to ma być zabawa, nikt nie ściska tutaj pośladów. Co roku rozdajemy w cholerę nagród oraz różnych gadżetów w prostych konkursach. Nie oznacza, że tak będzie zawsze. W tym konkursie poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko i ja o tym wiem, oraz osoby, które tutaj rywalizują. Macie szansę się sprawdzić, może akurat komuś szczęście dopisze, tak jak osobie, która wygrała BMW/porsche w konkursie STS.
Może zróbmy taki konkurs z minimalnym kursem 1.01, gdzie do wygrania będzie wycieczka do Manchesteru, wówczas raz - zobaczysz to piękne miasto po raz pierwszy na żywo, a dwa - będziesz miał realne szansę coś w końcu wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tigana 130

tigana

Użytkownik
Ja tam się cieszę, że jest ten konkurs;p Lubię rywalizację i chciałbym się sprawdzić. Na razie w typach dnia mi nie idzie ale może tu będzie lepiej;) wczoraj pierwszy typ wszedł i dziś liczę na kolejny i tak do 15;) a jak nie to od nowa aż do końca konkursu. Pracuję za granicą i nic tylko robota robota robota więc troszkę zabawy dla urozmaicenia ????

Bawmy się i miejmy z tego radość
powodzenia wszystkim!!

pozdro
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Trafił ktoś 15 z rzędu?
Czy konkurs będzie kontynuowany po 1 stycznia 2017 roku?
Jak nikt nie wygrał to przydałoby się kontynuować konkurs aż do skutku ale tylko jka ktoś trafi te 15 typów.
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
Zerknij na sam koniec regulaminu. Chyba, że chodzi Ci o dwa różne podejścia wtedy zapewne tak.
 
Do góry Bottom