>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Nie wiem, ale moderatorzy chyba nas ignorują , tydzień temu już zadałem te pytanie, tyle osób pyta , więc może ktoś by wreszcie z szanownych moderatorów, napisał do supportu i się dowiedział.
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
kurde wydalem 8zl (oczywiscie to nie jest duzo ale zawsze by na piwo bylo) zeby tylko w tym turze zagrac bo w kafejce jestem a admini nawet nie poinformowali czy tur sie odbedzie czy nie juz 2 raz. tabeli tez nie ma !!! sorki za ta krytyczna wypowiedz ale ktos musial wam prawde powiedziec chociaz sam wiem ze sa wakacje i admini musza odpoczac wiec nic sie nie stalo mam nadzieje ze to juz sie nie powtorzy
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To co dzisiaj miał być turniej zaległy?
Tak, miał być i całą winę biorę na siebie. Niestety miałem problem z e-mailem + brak czasu w ostatnim tygodniu, czego wynikiem był nieodbyty turniej. Oczywiście nie chce się tłumaczyć, ale myślę że turniej się odbędzie w przyszłym tygodniu. Więcej informacji wkrótce.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Hmm to dobrze, że się nie odbył, bo ja nic o tym nie wiedziałem , że ten turniej się odbędzie dzisiaj. Proponuję, jak najszybciej zakończyć ligę . Rozumiem , że są wakacje i urlopy, ale to już kolejna wpadka. Nie wiem np. dlaczego tabela nie jest aktualizowana od razu po turnieju (do tej pory nie ma klasyfikacji po turnieju, który odbył się tydzień temu). To chyba nie jest taki problem , żeby po każdym turnieju poświecić 5min. , i dopisać pkt.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Właśnie wróciłem, z wakacji, godzinę temu! :p (Witam wszystkich przy okazji)
Mam w podpisie, że mnie nie ma (a raczej nie było) i cieszę się, że chociaż jedna osoba to zauważyła (lechu)
Mogę tylko przeprosić. (za zamieszanie, a nie za to, że ja też mam wakacje)
I proszę o jedną rzecz!
Czy któryś z userów posiada screena z wynikami turnieju?
Jeżeli nie proszę pisać które miejsce się zajęło przed tygodniem a tabelę odrazu poprawię.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
1. Siwariusz
2. pokeromaniak
3. ?

Gralo 7 osób. Napewno konradk18 , michau, kornikw.

Siwariusz nie jest zapisany do ligi więc ja wskakuje na 1 miejsce.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
&quot;Swoją drogą ładny wstyd, żeby tak to robić.&quot;
co robić? ????

//hehe no podliczać ????
A myślałeś, że co? :p
No dobra bez off topu ????
Czekam na następne &quot;wyniki&quot;
Pozdrawiam - Banan
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Ja byłem 3 w tym turnieju, bo przerwała mi go burza, brawo za organizacje, mogłeś przecież poinformować, żeby ktoś zrobił screena.
1. Siwariusz
2. pokeromaniak
3. konradk20 (nick z pokerium)
Ps. poproś może kogoś z supportu może da się jeszcze zobaczyć te wyniki. Wiem , że grał jeszcze ktoś o nicku (nie dokładnym) Łukasz i bodajże on zajął czwarte miejsce bo odpadł przed płatnymi.
A ten screen, na potwierdzenie , że byłem 3 , znalazłem to w historii rozdań.
 
Do góry Bottom