>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
misie?? dziewiata kolejka jest podliczona, jak pisze prasa, a czy tabela rowniez zaktualizowana czy jeszcze nie ?? w naglowku jest &quot;tabela po 8 kolejce&quot; wiec smiem twierdzic, ze jeszcze nie ????
Nie, tabela jeszcze nie jest zaktualizowana.
 
kamil-kamas 0

kamil-kamas

Użytkownik
Użytkownik KARTONIK dostał 700 punktów za to, że postawił, że w meczu Śląsk Piast gol padnie między 45-60 minutą a przecież gol wpadł w 62 minucie.
Użytkownik TBM dostał 295 punktów za remis Ruch Arka a kurs był 3.35 czyli powinien dostać 235 punktów.
nikifor// Poprawione.
 
M 49

mcflower

Użytkownik
Nie podałem kursu przy jednym z moich typów. Jeżeli można to uzupełniam go w tym miejscu:
5. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze (Poł./Koniec spotkania) Typ: x/x Kurs: 5.0
nikifor// Zrobione ;)
 
kamil-kamas 0

kamil-kamas

Użytkownik
W regulaminie jest napisane. że typy należy podawać minimum 5 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu, a ja podałem typy na 1 minutę przed pierwszym meczem. Zgodnie z regulaminem powinny być one unieważnione.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
W regulaminie jest napisane. że typy należy podawać minimum 5 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu, a ja podałem typy na 1 minutę przed pierwszym meczem. Zgodnie z regulaminem powinny być one unieważnione.
Pewnie gdybyś uzyskał w tej kolejce dodatni wynik to byś się słowem nie odezwał.
Tak, zgodnie z regulaminem typy zostają unieważnione. Zgodnie z tym samym regulaminem, osobom które świadomie go łamią grozi dyskwalifikacja! Konkurs polega przede wszystkim na grze fair play a nie oszukiwaniu.
Razem z innymi moderatorami prowadzącymi konkurs naradzimy się co z Tobą dalej zrobić. Konsekwencje musisz ponieść!
 
kamil-kamas 0

kamil-kamas

Użytkownik
To, czy bym się słowem odezwał, czy nie, nie powinno mieć nic do rzeczy. Regulaminu nie złamałem świadomie. Po prostu tak wyszło, że usiadłem do typowania dosłownie kilka minut przed rozpoczęciem meczu i zajęło mi to tyle czasu, że skończyłem minutę przed pierwszym gwizdkiem. Dopiero później zorientowałem się, że typy należy podawać 5 minut przed meczem. Myślałem, że po prostu mi ich nie uznacie. Jak widać regulamin regulaminem, a jego kontrolowanie swoją drogą. Zwróciłem na to uwagę, bo mam do tego prawo a jednocześnie nie mam obowiązku niczego zgłaszać. Oczywiście możecie mnie ukarać, usunąć, wykluczyć, zdyskwalifikować i nie będę miał o to pretensji, bo to przecież tylko zabawa, ale uważam, że byłoby to nieprofesjonalne i nie miałoby oparcia w regulaminie. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że nie było moim zamiarem nikogo oszukać i postaram się podawać typy o wiele wcześniej niż ostatnio. Pozdrawiam wszystkich.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
To, czy bym się słowem odezwał, czy nie, nie powinno mieć nic do rzeczy. Regulaminu nie złamałem świadomie. Po prostu tak wyszło, że usiadłem do typowania dosłownie kilka minut przed rozpoczęciem meczu i zajęło mi to tyle czasu, że skończyłem minutę przed pierwszym gwizdkiem. Dopiero później zorientowałem się, że typy należy podawać 5 minut przed meczem. Myślałem, że po prostu mi ich nie uznacie. Jak widać regulamin regulaminem, a jego kontrolowanie swoją drogą. Zwróciłem na to uwagę, bo mam do tego prawo a jednocześnie nie mam obowiązku niczego zgłaszać. Oczywiście możecie mnie ukarać, usunąć, wykluczyć, zdyskwalifikować i nie będę miał o to pretensji, bo to przecież tylko zabawa, ale uważam, że byłoby to nieprofesjonalne i nie miałoby oparcia w regulaminie. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że nie było moim zamiarem nikogo oszukać i postaram się podawać typy o wiele wcześniej niż ostatnio. Pozdrawiam wszystkich.
&quot;kilka minut&quot; przed rozpoczęcie wkopałeś sam siebie bo zaprzeczasz sam sobie.
Jakbys to zgłosił sam może kary by nie było... obowiązek może nei ale powinność tak.
Ty nam nie mów co jest nieprofesjonalne bo ciągle podkreślasz że ciągle nie znasz regulaminu, który akceptowałeś i pisałeś że sie z nim zapoznałeś.
Karę poniesiesz jak najbardziej. Nie martw się.
Tyle w tym temacie z tym Panem dyskujsja jest zakończona.
 
kamil-kamas 0

kamil-kamas

Użytkownik
&quot;kilka minut&quot; przed rozpoczęcie wkopałeś sam siebie bo zaprzeczasz sam sobie.
Po pierwsze, naucz się szanowny moderatorze pisać po polsku, bo ciężko Cię zrozumieć. Po drugie, to mówię szczerze jak było, kiedy zacząłem typowanie była godzina ok. 15:05 i tak po prostu wyszło, że skończyłem o 15:14. Dodam tylko, że u wszystkich bukmacherów można oddawać typy nawet sekundę przed pierwszym gwizdkiem i byłem przekonany, że tu jest podobnie.
Jakbys to zgłosił sam może kary by nie było...
To mnie zadziwiło najbardziej. Przecież sam to zgłosiłem... a ze zdania poniżej wynika zupełnie coś innego...
Karę poniesiesz jak najbardziej. Nie martw się.
Nie martwię się.
obowiązek może nei ale powinność tak.
Nie widzę różnicy pomiędzy obowiązkiem a powinnością, może szanowny pan mi to wytłumaczy?
Ty nam nie mów co jest nieprofesjonalne bo ciągle podkreślasz że ciągle nie znasz regulaminu, który akceptowałeś i pisałeś że sie z nim zapoznałeś.
Może i nie znam go na pamięć, ale to, że moderatorzy go nie znają i trzeba im o nim przypominać, to jest poważna sprawa. Gdyby nie ja, to pewnie nikt by nie zauważył, że złamałem regulamin. To też o czymś świadczy.
Radzę dodać do regulaminu taki punkt: Podanie typów na mniej niż 5 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu będzie skutkowało surowymi konsekwencjami, które na pewno gracza nie ominą.

Na koniec dodam tylko, że w 7 poprzednich kolejkach typowałem przed czasem i miałem wyniki dodatnie i nie było powodu, żebym musiał kombinować. Gdybym faktycznie obawiał się ujemnego wyniku w tej kolejce, to po prostu bym jej nie typował... Ciekawe co na temat mojej &quot;sprawy&quot; sądzą inni użytkownicy, poza moderatorami ? Pozdrawiam.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Jezeli teraz podam typy np . z handicapami , a teraz w ofercie nie ma tego typu ale podejzewam ze potem , albo jutro beda typy to ktos z modów dopisze mi kursy czy tak nie mozna .
 
Do góry Bottom